58
Málaga Club de Fútbol
  • Oszi
    #18
    Megvan az első csapatom az fm 2012-ben már alig várom:)
  • pzoli00
    #17
    alakulnak
  • IXEMGabeo
    #16
    az egy kva jó középpályás, megbízható, de mondjuk nem szupersztár...Malagának nagy erősítés
  • karajjj
    #15
    miért? volt már hivatalos ajánlatuk érte
    amúgy Marco Motta meg Tasci is képben van
  • green6k
    #14
    Kizárt
  • Tyler1
    #13
    na az még lenne egy komoly transzfer.
  • karajjj
    #12
    meg Pastore is célpont
  • Tyler1
    #11
    Lucioért is tettek hivatalos ajánlatot.
  • menedzser
    #10
    Köszönöm. Málaga azt hiszem remek idény elé néz.
  • karajjj
    #9
    mai termés Joris Mathijsen és Jérémy Toulalan, őket hivatalosan bejelentették, amúgy igazolnának még sokmindenkit
  • menedzser
    #8
    Az durva! :O

    Nistelrooy mit keres itt? :O Nagy nevű játékos. Nos, asszem a Málaga jó idény elé néz majd.

    Mik a további átigazolási hírek, kik várhatóak?
  • karajjj
    #7
    nem gondoltam, hogy így rákapcsolnak

    link
  • Tyler1
    #6
    Toulalan-tranfszer hivatalos.
  • IXEMGabeo
    #5
    ide is befurakodtak az arabok...előbb is kaphattak volna topikot:)
  • bakkerman
    #4
    jaja,én is örülök neki,bár én Hamburg mezben is nézhettem :P
  • Neoncsoves
    #3
    Nistelrooy ismét Spanyolországban, ennek örülök, legalább látni fogom játszani ismét :D
  • karajjj
    #2

  • karajjj
    #1
    Málaga Club de Fútbol




    A Málaga Club de Fútbol egy spanyol labdarúgóklub Málagaban, Andalúziában. Jelenleg a La Ligában szerepelnek. A Málaga CF az egyik legjelentősebb történelemmel rendelkező andalúz csapat. Összesen 28 szezont töltöttek a spanyol első osztályban és 34-szer szerepeltek a második vonalban.

    2010. június 11-én Al Thani sejk megvásárolta a klubot, majd a Real Madridtól távozó Manuel Pellegrinit ültette a kispadra. A sejk költekezése először idén januárban bontakozott ki, amikor a kiscsapathoz csábították Martín Demichelist, Júlio Baptistát, Sergio Asenjot és Enzo Marescát.

    Most nyáron pedig aláírt már hozzájuk Ruud van Nistelrooy és Joris Mathijsen is.