18
PDAt szertnék venni használtan, de melyiket
  • ZilogR
    #18
    Természetesen ilyen!

    Eddig volt 7db, vegyesen TX és T5-öm, abból a 7-ből 5 volt működőképes. A 19db csak T5 (azaz nincs WiFi). Még nem kezdtem el bogarászni őket, de sok időm sincs, ezért gondoltam, ha valakinek épp van erre ideje, lehetősége, akkor nyugodtan átadom akár az összeset is! 19db-ból azért már csak illik összerakni két-három működőt :P :D
    Garancia nincs és természetesen nem a megvezetés a lényeg. Az biztos, hogy van köztük kijelzőhibás, némelyik "kifolyt" vagy nem érzékel mindenütt. Azért 19db nagyon sok, ennyiből jó eséllyel lehet jó kijelzőt találni.
    Akit érdekel, írjon privátot!
  • cameron00
    #17
    Fujitsu pocket loox 720
    Még találtam egy ilye : )
  • cameron00
    #16
    Milyen fajta az alább beillesztett pda ?
  • cameron00
    #15
    HP Compaq hw6915 WiFi-GPS-GSM használt PDA készülék ... Ez jobb valamivel ?
  • passatgt
    #14
    meg ha erről van szó:
  • passatgt
    #13
    ha igen, lehet veszek egyet, mp3 lejátszónak, könyvolvasónak tökéletes:D
  • kifli
    #12
    működnek? :D
  • Attila8805
    #11
    600ft?
    És működik?
  • cameron00
    #10
    Köszi a válaszokat : )
  • cameron00
    #9
    Netezni, játszani rajta stb : )
  • ZilogR
    #8
    ...pedig nem is vicceltem... :P
  • passatgt
    #7
    lol:D
  • ZilogR
    #6
    Nekem van 19db Palm Tungsten T5-öm eladó 600Ft/db áron, ha van valakinek kedve barkácsolni, vehet párat.
  • passatgt
    #5
    ja, a kijelző elforgatható, és fordítva lecsukva pda-ként használható, a kamera szintén forgatható, az alján a clickwheel és a funciógombok becsukva is elérhetők
  • passatgt
    #4


    kicsit ugyan régi már, de legjobb kütyü ami létezik:)

    akkoriban(2003) kicsit odavert: wifi, bluetooth, infra, kamera, videófelvevő, mikrofon, qwerty, érintőképernyő stb...:)
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Mire akarod használni??? Nomeg minek akarsz valamit, amire az égvilágon semmi szükséged sincs??!?!

    Amúgy Asus P535.
  • kifli
    #2
    Tiszta szívböl nem ajánlanám ezeket a készülékeket, a fujit-t semmi képpen sem! Ha mindenkééepn ajánlani kell valamit akkor:

    A hx2790 újabb, de kisebb a kijelző, ez eleve wm5-el jött, a hx4700 nagy kijelzős, nagyobb a felbontása is talán, erre is jött wm5. wm 6.5-öt mindkettőre tudsz heggeszteni. Proci ugyanaz, ram nemtudom mennyi van ha ugyanannyi van a 4700-ban mint a 2790-ben, akkor a nagyobb képernyő miatt azt választanám.

    hx2790 6.5 rom

    hx4700 6.5 rom

    enyit találtam róluk, remélem segítettem valamit!
  • cameron00
    #1
    Egyenlőre nem akarok túl drágát, még sosem volt így gondoltam veszek valami olcsóbbat hssználtan, és még ha tönkremegy kkor sem bosszankodom : ). Szerintetek melyik érné meg jobban : Fujitsu-Siemens Pocket LOOX 420 PDA HP iPAQ hx2790 PDA, dobozosHP HX4700 PDA dokkolóval Fontos azért, hogy tudjam tuningolni. Ezekre mindre fel tudom tenni a WM6.5öst ? Skype, msn ?