18
autos nyilt napok
  • Szabi1991
    #18
    új camaro-t mikortól, hogy lehet tesztvezetni ? :D
  • szekrény
    #17
    ha siófok környékére visz a sors tuti befizetek egy evo/wrx tesztre ...
  • szekrény
    #16
    hiába van két éves vezetési rutinod egy 70LE-s kocsival, amikor beülsz egy +300LE-be úgy is beszarsz , vagy a félelemtől, vagy a gyönyörtől ...
  • szekrény
    #15
    gondolom odamentek és látja hogy vezet akkor nem feltétel a kor meg a jogsi ideje, meg aztán nem kell egyből trepnigázzal közlekedni, nem mint ha a kihalt reptéren nagy lenne a balesetveszély ...
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Mivel felelősségvállalásit is ki kell tölteniük, ez nem meglepő. Így is gyorsan meg lehet halni/sérülni egy ilyen cuccal.
  • Orsand
    #13
    Ez mind szép és jó Schrank, csak egy dologgal van a baj (ami nem kicsit túlzás, ahhoz képest, hogy zárt pályán zajlik az esemény)
    Engem nem érdekel, de az öcsémet azért meglepném egy Caterham vezetéssel, mert kedvenc autója, az árral nem is lenne baj, de ez????

    "A programhoz semmilyen előzetes versenytapasztalat nem szükséges, csak érvényes jogosítvány. Az autót 25. életévüket betöltött, min. 2 éves jogosítvánnyal rendelkezők vezethetik."
  • szekrény
    #12
    nesztek hihetetlen autók vezetése hihetetlenül olcsón akinek ez nem elég az maradjon a szalonok 1.4-es szarjainak a sorbanállásánál
  • Orsand
    #11
    nyomjad a verdáknak az a lényeg
  • FSpofon
    #10
    bele akarsz kakkantani egy ferrariba? sok embertől hallottam hogy szeretnek mindenhova odaszarni, de ez mégis mindennek a teteje!
  • karajjj
    #9
    azóta van már még egy, csak nem tudom mi a neve
  • Szabi1991
    #8
    amúgy meg van ilyen topik már.. :D
  • Frosty01
    #7
    rossz kódolás van beállítva vagy mi a bánat...
  • karajjj
    #6
    vagy szar a proxy
  • milk4
    #5
    Külföldön élek és tudok ékezettel írni.Inkább a gép vagy opera/firefox/ie/chrome hibája az.
  • Boconadi
    #4
    :DDDDDDDDD
  • Terensz
    #3
    �dvözlet neked is.

    Amúgy ha külföldi a neted, mindenkinek egyszerubb, ha ekezet nelkul irod.
  • atesz161993
    #2
    Üdvözlet!
    ez a topik azert nyilt hogy megoszthassuk egymassal a legujabb autok kiprobalasi lehetoseget M.O-on
    Ne feljetek megosztani egymassal a helyet, ahol ki lehet oket probalni!
    Enjoy!

    Ja és azért irtam ékezet nélkül mert nekem sajnos a külföldi net nem jeleniti meg az ékezetes betűket a francba :S
  • atesz161993
    #1
    s