18
  • kutanmiki
    #18
    valószínűleg az író éhes volt és egy kis resztelt májra vágyott, arra meg nem gondolt, hogy expert értelmezési lehetősége nincs annak, amit leírt:)
  • servell
    #17
    én is meglepődtem, mondom az előbb ez még májsejt volt =)
  • qetuol
    #16
    jólvan, semmi gond, ne szívd mellre, nem kell engem komolyan venni, lényeg h kijavítottad :)
  • Hun7eR
    #15
    Elnézést a hibáért, javítottam. Amúgy meg azért írom, hogy tájékoztassak, sajnos időnként becsúsznak hibák, ismételten elnézést kérek.
  • NEXUS6
    #14
    Hú a Precusrsors c. scifi játékban is ilyen fegyverek vannak, naggyon károly!
  • Spheriot
    #13
    A E.Coli-s ( német hasmenés) cikknél is máj elégtelenségnek fordították vese elégtelenséget úgy látszik rossz a szótár.
  • Mardel
    #12
    Hogy lehet a kidneyt májnak fordítani?...
  • qetuol
    #11
    LÚZER CIKKÍRÓ. az eredeti cikkben vesesejtről van szó , nem májsejtről. ilyen minek ír cikket?
  • bogabi
    #10
    Vazze, ez annyira jó, hogy elmentettem ínségesebb időkre! :D
  • daninet
    #9
    Nekem már az is elég lenne, ha az ujjam hegye zseblámpaként funkcionálna ha akarom.... nem vagyok telhetetlen :D
  • Nailyenugysincs
    #8
    Nemsokára mi is olyan hajókat fogunk építeni mint az SGA-ból a lidércek:D
  • Tetsuo
    #7
    Pár ezer év..*
  • philcsy
    #6
    szerves alapú..*
  • thsanyi5
    #5
    Pár év..*
  • thsanyi5
    #4
    Pár és és minden rendelkezésre áll majd, hogy szerver alapú űrhajót építsenek.
    Lézer fegyverek - check :D
  • Sir Cryalot
    #3
    hát éppenséggel inorganikus zöld lézerekből elég nagy hiány van, szóval fel is skálázhatnák
  • kvp
    #2
    Csak olyat tudnak kesziteni amilyen kuklopsznak van, azaz nem lenne rajta kapcsolo es jo esellyel zavarna a normal latast...
  • Tetsuo
    #1
    Olyan lezerszemeket akarok, mint Supermane. :)