596
a1_2012_10_25_qaluw5ozsq.jpg\"

?????????? ???? ???? ?????????-Futbolnij klub Anzsi Mahacskala
  • maddog74
    #155
    Legalábbis úgy tudom akkor nyílik meg az átigazolási szezon náluk.
  • maddog74
    #154
    Augusztus elején.
  • ManoNegra
    #153
  • Forza Italia
    #152
    köszi
  • Effe88
    #151
    július 27-én anzsi-zenit
  • Forza Italia
    #150
    Dzsudzsák mikor játszhat???
  • Effe88
    #149
    ööö
    elírtad tudom:)
    mahacskala az
    (csak azért hogy ne juss a sorsomra:D:D:D)
  • Effe88
    #148
    3-0ra nyertek a samara otthonában
  • bakkerman
    #147
    kivel játszik a team?
  • Attila8805
    #146
    0:2 re vezetnek a macskákok!
  • banok
    #145
    Hátha még igazolnak néhány jó játékost... (Riguelméről is szólnak a pletykák)
  • Effe88
    #144
    hát már kivi vagyok mit alkot:D:D
    de nem tudom el képzelni idén(meg úgy általában semmikor) hogy ez a macskahal az első 4be kerüljön
    szerintem egy cszka,zenitet,rubint,dinamo m,lokomitiv m,szpartak moszkvát katbármikor is megelőzzön........sansztalan
  • ManoNegra
    #143
  • banok
    #142
    Na majd ha a mi Balázsunk fog futni a balszélen... :)
  • zaki
    #141
    Mahacskala a neve
  • Effe88
    #140
    -moderálva-
  • bakkerman
    #139
    azért az már ütős csapat lenne!!!
  • geo91
    #138
    hoppáré :O
  • ManoNegra
    #137
    Bármelyik velük kapcsolatos cikk hozzászólásaiba beleolvasott, ezt láthatta.
    Nem tartom valószínűnek, hogy pont itt olvasta
  • IXEMGabeo
    #136
    láttam egy nyilatkozatot, azt mondta benne, hogy "Nehogy véletlenül azt gondolják, hogy én csak a pénz miatt akarom befolyásolni, meghogy hirtelen elkezdtem a focihoz érteni..." ilyesmit mondott, itt ment a vita a fórumon, hogy vajon Linduskának kell-e új Porsche innen gondolom azt, hogy bezony valahonnan, valamit olvasott...
  • Effe88
    #135


  • Attila8805
    #134
    ????
  • Attila8805
    #133
    ????
  • bakkerman
    #132
    mert?
  • IXEMGabeo
    #131
    Zimány Lindus olvassa az SG-t?:O
  • a.carkey
    #130
  • a.carkey
    #129
    "Megvárom, hogy a barátnőm, aki jogásznak tanul, letegye a vizsgáit, aztán elmegyünk üdülni, méghozzá Franciaországba, Saint-Tropez-ba."

    :)
  • Christian88
    #128
    Ez valóban így van, de talán ők is látják, hogy nem egy szint Dzsudzsák meg Vadócz vagy Hajnal. Vagyis én többnek érzem valahogy. Bár az általam felsorolt csapatoktól még mindig könnyebbnek érzem váltani :/.

    Én nem féltem Dzsudzsákot ott, csak szerintem innen már komolyabb csapatban nem látjuk.
  • IXEMGabeo
    #127
    vélemény? nem láttam még itt ezt a cikket
  • IXEMGabeo
    #126
    aztán ki tudja, sajnos köztudott, hogy az élbanokságokban nem nagyon teszik be a magyarokat, mert sajnos úgy hiszik megbízhatatlanok és lusták vagyunk, most tökmind1, hogy egy nagy nevű Dzsudzsák igazol mondjuk egy Valenciába, csakis esetleg végső esetben teszik be legalább is így megy ez a legtöbb légiósunknál 1-2 kivételtől eltekintve.

    Hajnal pl átigazolt a Stuttgartba rögtön betették, Vadócz is a legutóbbi időben már nagy nehezen bekerült, de ő is sokat padozott és volt amikor egy noname játékos játszott helyett inkább.
  • Christian88
    #125
    Pedig biztos követni fogják. Szerintem eddig is csak azért volt Holland bajnokság, mert ott játszott Dzsudzsák :D
  • Jakuza001
    #124
    Azert remelem, hogy a Sport TV, nem veszi meg az orosz bajnoksag kozvetitesi jogat.

    Az eppen eleg szenvedes volt, hogy az angol bajnoki merkozesek helyett a hollandot mutattak.
  • Gabe18
    #123
    Nahát, kikapott a Macskahalacska...
    Másfél hete ez még nem lett volna hír, ma meg mindenütt fent van. Na majd Dzsu repíti őket felfelé. Bár valószínűbb hogy nem.
  • geo91
    #122
    hát kb :D meg az a kék haj... :D
  • dartonita
    #121
    Ez a Vagner Love huh tenyleg ugy nez ki mint egy predator :D
  • dartonita
    #120
    Itt szerintem inkabb a managere dontott tulsagosan gyorsan es kapzsin,plusz a sugoi sem voltak a helyzet magaslatan Dzsudzsaknak.Senkinek ne legyenek illuzioi,egy ny-europai bajnoksag egyik legjobb jatekosat 100% hogy leigazolta volna egy nagyobb csapat HA a szerzodese lejaroban van.Eleve a hosszabbitas volt a hiba,Afellay 2even belul a barsza kezdo szelsoje lesz optimalis esetben.Ugyhogy vele peldalozni elegge ongol.
    No mindegy felesleges vitazni,megtettem mar sokszor,nem a mi dolgunk.
    Szurkoljunk neki hogy ne seruljon meg es ne tunjon el teljesen.
  • banok
    #119
    Minden sikeres férfi mögött egy törtető nő áll ;)
  • Christian88
    #118
    A Barcától könnyebb eljönni, mint onnan nyugateurópába visszaigazolni. Közelebb lesz a 30-hoz mint a 20-hoz, annyi pénzt se fognak neki adni, mint amit most kapni fog. Persze a Barca szerintem is hülyeség lett volna, de egy villareal, valencia jó lehetett volna, ha hívták.Egy olasz középcsapat is megfelet volna. Angliában szerintem kipukkant volna, ha a védekezéssel nem törődik többet.volna volna volna
  • Tyler1
    #117
    ha ez megnyugtat, soha nem került volna be egy spanyol élcsapat kezdőjébe, ezért nem is kellett senkinek sem(más kérdés mit hordtak össze a pletykalapok).
    lehetőségeihez képest jól választott.
  • IXEMGabeo
    #116
    ez is egy vélemény, elfogadom. Másképp látjuk...Volt már olyan csoda, hogy, aki nagycsapatban játszott kikerült a válogatottból is, csak azért, mert állandóan padozott a csapatában. Nem mindig a csapatnév számít...csak az számít mennyire vagy játékban és a formád milyen.