3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • MerlinW
    #3301
    Lehet vele játszani casual. Egyszerűen ne league-et játsz, hanem standard-et. Ott a végtelenségig játszhatsz egy karakterrel, és ami a legjobb, hogy folyamatosan új dolgokat fedezhetsz fel, mindig azonnal kipróbálhatod az előző league endgame mechanikáját, anélkül hogy új karaktert készítenél. Attól hogy sok az infó, nem jelenti azt hogy a játék nem fun. Sőt.

    A league rendszer az időrabló, mert eleinte (amíg nincs meg a rutin, vagy a vágy a speedrun-hoz) addig minden league 8-10 órányi szintezéssel kezdődik (rutinnal lecsökkenthető 3-4 órára).

    Standard viszont fix, minden league elején kapsz respec lehetőséget minden karkteredhez, stb. Tehát azt játszd, ha nincs sok időd.
  • Sir Cryalot
    #3300
    Miből érdemes 5L-t csinálni , hát pl . 140+ manás "cloak of defiance" -ből meg ilyenekből, aminek megvan 80-90%+ alap stat-ja és olcsón hozzájutsz.
  • Sir Cryalot
    #3298
    Kb. de nem igazán számít mert minden League content legacy lesz utólag.

    Tehát ezt arra mondják hogy beépül a régibe.

    Kivéve a harvest mert hülyére tápolták magukat vele.

    Szopás a craft amúgy. Jewellers touch tradelt itemen és szevasz 1/20ár.
    El lehet lenni a játékkal de ha tanulod közben akkor sokat fogsz veszíteni traden meg készséggel át is basznak.
  • hawkie22
    #3297
    Ha tényleg igaz, amit mondasz, márpedig úgy tünik, értesz hozzá, akkor ez sajnos tényleg nem az én játékom lesz, ennyi idöm sajnos gyerekek, család és meló mellett nincs. :( Pedig nekiálltam volna, amíg kijön Dio4.
  • TomStorm
    #3296
    Akkor a karakterem amit indítottam szezonba az nem vehet részt a következőbe?Innentől egyáltalán nem vehet részt semelyik szezonba sem?
  • MerlinW
    #3295
    - Tabulát kell vanni 5-10c-ért a kampány közepén.
    - SSF lényege megy hogy a játékosok nem trade-elhetnek egymással.
    - Jeweller's Touch-ot nem veszel chaos-ért a legolcsóbb is mindig 1ex felett volt. Tabula bőven elég T10-es map-okig, tehát ráérsz sajátot csinálni.
    - valamint az első hét után tudsz venni 10-20 chaos-ért random 6link armort, amit átcraftolhatsz magadnak.
    - vagy dobálod be a map device-ba a vaal fragmenteket és azokat pucolod amíg nem esik egy corrupted 6link.
    - vagy összegyűjtesz 5-600 jeweller és fuse-t és kis szerencsével belinkeled magadnak.

    Craftolás:
    Nézz YT videókat, nekem 1000+ óra után is órákat kell matekoznom, hogy kraftoljak egy jó cuccot. A kraftolás üzlet.

    És ami a legfontosabb, amit már mondtam neked, hogy ne foglalkozz ezekkel még. Ez az első karaktered. Játszd végig az játékot, ACT10 után fuss pár T1 map-ot, próbálgasd ki azt a pár (40+) league mechanikát, használj mindent ami esik (T14 map alatt nem fog esni semmi ami szuper értékes lenne), és amikor tisztában vagy mi micsoda, mit csinál, mi a neve, elolvastad a játékban a lexikont, utánanéztés a Wiki-n mi micsoda és utána sem tiszta valami akkor kérdezz.

    Ismétlem, ezt a játékot 1000 óra játékidő után is max 60%-ban fogod megérteni, annyi minden van benne. Türelem. Én Diablo 1 óta ARPG-zem és még így is a 3. league-re és 7. karakter után (~1 év) éreztem azt hogy talán már valamennyire megérkeztem.

    Hetekig fog tartani mire megérted a Betrayal (syndicate) league-et, hetekig a Incursion (alva)-t, hónapokig az atlast, stb. 8 évnyi tartalomról beszélünk. Ha nagyon beleásod magad a játékba, készülj fel rá hogy a következő 1-2 évben csak ezzel fogsz játszani.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.16. 00:13:16
  • Sir Cryalot
    #3294
    https://poe.ninja/standard/prophecies/the-jewellers-touch
    na de befejezem mielőtt visszatalálok menni dodge chance-t felhúzni.
  • Sir Cryalot
    #3293
    https://pathofexile.fandom.com/wiki/The_Jeweller%27s_Touch
    ez a legjobb cucc ami eshet az elején szerintem, vagy megveszed chaos-ért amit a kék orb-ért trédelsz playerektől (amit az eladott itemekért kapsz a boltostól) + hozzá valami jobb "alapanyag" amin alapból nincs socket. Utána ha eljutsz 6L-ig el tudod adni.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.04.15. 22:51:56
  • Sir Cryalot
    #3292
    Ja prophecy-t akartam írni de már alig emlékszem :D

    Szóval ez a prophecy nevű dolog, elég random hogy mit ad, nézegesd, az egyik prophecy garantált 5L-t ad , sanszos hogy az a legérdekesebb dolog a játék elején de nem láttam hogy nagy dobra lenne verve. Ez szerencsés mert hozzá lehet jutni.
    Ja és ne dőlj be a nagy armor értékű vérteknek a dodge messze jobb ha van.

    megj.:
    "streamereket az ásítozásból meg nyújtózkodásból az se szokta kizökkenteni hogyha becsúszik egy halál ,max odasandít hogy "baszomalássan" :D ."
    Ha te nem tudod le ennyivel hanem fel akarod tárni hogy miért van efféle történés akkor ez nem biztos hogy a te játékod .
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.04.15. 18:55:06
  • Sir Cryalot
    #3291
    Ha a kampány első felében szerzel valami 5L vértet az is jó. Act3-nál könnyen el lehet hasalni ha nincs 5L-ed.

    A fate még jó cucc. Azzal el lehetne lenni ha nem lenne a többi elhanyagolva , pl. Labyrinth. Nekem a Lab lenne a mániám ha haladtak volna vele.
  • Sir Cryalot
    #3290
    Map-ig igazából nincs character build. Gyakorlatilag végigrohannak a kampányon, pl. streamereket az ásítozásból meg nyújtózkodásból az se szokta kizökkenteni hogyha becsúszik egy halál ,max odasandít hogy "baszomalássan" :D .
    Addig egy dolgot tudsz csinálni, összeszeded és eladod a kék itemeket kék izémizéért. Utána a kék izémizét elcseréled chaos-ra. Aztán ha van annyi chaos-od veszel egy 6link valamit az elég egy darabig.

    SSF = solo self fund

    ott nincs csere-bere szóval egyik kariról se rakodsz át másikra semmit (egyébként engedi egyidejűleg két kliens elindítását így nem kell venned stash-t , de csere miatt úgyis fogsz). Ezt nem erőltetném mert akkor nincs build hanem közben dől el ha találsz alkalmas gear -t akkor az dönt. Csak a nerf-ek nem SSF-re vannak szabva , meg nem is solo-ra, szóval érted. Alapvetően ez egy arkád játék, pénzbedobós gameplayre számíts -ha rossz a reakcióidő akkor nem insert coin képernyő fogad, ez a különbség.
  • Elderblood
    #3289
    Köszi a válaszokat! Mikortól lehet mappozni? Craftolni nem nemnagyon craftoltam még itt az elején érdemes csinálni? Mi az SSF meg mi ez a Harvest? Egyedül érdemes menni vagy inkább partyba league startkor? Van valami sorrend a fontosabb dolgokról értem azt hogy pl megölni összes Banditot, de hogy utána mi a következő ami jön vagy fontos amit mindenképp érdemes megcsinálni?
  • SgtPepper
    #3288
    Ascendancy pontokat úgy kapsz, hogy megcsinálod a Lord's Labyrinth-t és a végén az utolsó teremben megérinted az oltárt (már nem tudom, mi a neve). 4 Lab van, egyre nehezednek, az utolsót csak akkor tudod megcsinálni, ha megcsináltad mind a 6 Trial-t, és csak az Offering-gel tudod kinyitni.

    Ha eljutottál mapoking, akkor már nem kell quest-eket csinálni. A fontosabb quest-ek azok, amik skill point-ot adnak, ha beírod, hogy "/passives" a chat-be, akkor kiírja neked, hogy mik vannak meg és melyek hiányoznak.

    A mapon érdemes minél több szörnyet megölni, főleg liga elején, mert azokból eshetnek újabb mapok. Általában nagyjából 10 szörny maradjon a map végére, ezt a jobb felső sarokban a map az "X monsters remaining" szöveggel számlálja. De ha a végére kb. 20 szörny marad, az se a világ vége, nem biztos, hogy érdemes időt pazarolni rájuk.

    Ha eddig intenzíven Harvest craftoltál, akkor hiányozhat. Most nerfelték, de nem a világ vége.

    Ha unique jewel, akkor fontos lehet, de általában azok csak nagyon sok dps-t adnak. Ha cluster jewel, akkor azok delirium köd végén eshetnek, de azokat érdemes inkább megvenni.

    A +1 strike az lehet +1 strike range, ami azt jelenti, hogy a strike típusú támadások kicsit messzebb is elérnek és nem kell olyan közel menni a szörnyekhez. Vagy lehet "strikes target 1 additional enemy", ilyenkor egy ütéssel eggyel több szörnyet is meg tudsz ütni.
  • hawkie22
    #3287
    GD-ben nálad lehetett a gond, mi haverral szigorúan HC-ban nyomtuk, asszem talán kétszer kezdtünk új karaktert, de azt se halál miatt, hanem mert más buildet akartunk. Mondjuk mi mazohisták vagyunk, Dio3-at is csak szigorúan HC-ban nyomtuk szezonban. :) De most jön a Dio2 megint, szóval igyekszem csak egy ARPG-re redukálni magam, mert az idöm nekem is véges. Egyébként ez a legnagyobb bajom, amiért a PoE-b nem kezdek bele megint.
  • Elderblood
    #3286
    Lenne megint pár kérdésem. Az Ascendancy skilltree-nél miből kapod a pontokat a mapon néha található kis zöldes labirintusos kapcsolós feladatokból? A fejlődésnél érdemes minden questet végig csinálni mert különben nem is enged tovább? ugy olvastam nemérdemes kipucolni az egész mapot hanem menni tovább ahova kell? valahol azt is olvastam, hogy most nem lehet majd mindent craftolni ezen változtattak? amit kinéztem buildet fontosak a jewelek azok is simán esnek vagy valami külön módon lehet megszerezni őket? mit jelent az hogy +1 strike van az itemen? az a baj sok mindent nemtudok még lehet igy elég nehéz lesz az elején. ugyhogy aki akar vegyen fel steamen irjatok privátot és megadom jólenne egy magyar közösséget ingame is összehozni bár ez az eddigi tapasztalatok alapján nemszokott megvalósulni.
  • Sir Cryalot
    #3285
    D:resurrected+modok ellen itt már bármi kevés lesz . Főleg ez a mmo-ból szalajtott cooldown mechanika amitől a wolcenesek is jobban teszik ha szabadulnak.
  • Psychedelic #3284
    Skillfát mindig is lehetett "resetelni", csak pontonként. 20+ reset pontot kapsz küldikért, orb of regrettel meg annyit amennyit elhasználsz, orb of regretböl meg olyan sok esik, hogy egy liga alatt 3x lenullázhatod és ujrakezdheted a karaktert. Én szinte minden ligában 1x biztos totál át buildelem a karaktert, az elözöben kezdtem detonate dead necroval, aztán végül storm brand occultistal fejeztem be. De ha witch helyett inkább duelistet játszana az ember, akkor is egy hétvége alatt simán felhuzol egy karaktert 80-ra, ha van egy kis rutinod, szóval újrakezdeni nem para.

    Kezdőként meg senkinek se ajánlom a saját build fejlesztést, mert ez külön művészet egy buildet jól megcsinálni, föleg hogy a talent fa, 1 dolog, de az itemek, gemek meg minden más is fontos ahoz, hogy végül használható lesz a build, vagy totál szemét. Akár egy itemen is múlhat, volt olyan ismerösöm, aki panaszkodott, hogy a build amit csinált teljesen használhatatlan, kiderült, hogy a legfontosabb itemeket nem vette meg a karakterre, mert hogy esett más ami szerinte sokkal jobb, csak épp a build alapja hiányzott. :)

    Én szoktam próbálkozni saját buildel, aztán amikor a végén ránézek, hogy mások, hogy csinálták meg, mindig találok olyan dolgot, ami sokkal jobban van megcsinálva a másikban, vagy olyan mechanikát használ ami nekem eszembe se jutna stb. Sok idő kell amig mindent átlát az ember, kezdőként lehetetlen. Szerintem az a jó kezdőnek, ha néz videókat skillekröl / buildekröl, aztán ami tetszik neki arról keres guideot, és követi. Aztán x db liga után, meg pár ezer óra után, már lehet sajátot fejlesztgetni.
    Utoljára szerkesztette: Psychedelic, 2021.04.14. 06:46:37
  • TomStorm
    #3283
    Miért komplex ez a skill fa ennyire,hogy sokan rendesen félnek tőle?
    Van egy irány amin elindulsz ez általában Strenght,Dex,Int.Ezeket a vonalakat lehet követni minden további nélkül.Karakter erősödik ha mész azon az egy szálon.

    Igaz hogy én most visszakanyarodtam lvl23-on a kezdéshez de az amit feloldottam simán maradhat és el lehet indulni másikon vagy azt folytatni.
    Ehez nem kell új karakter.
    Reset sz.tem item shop de biztos lehet mert van most pl.2 resetelhető passzív pontom amit fogalmam sincs honnan de kaptam az elején.Tehát lehet.

    Én egyelőre nem látom komplexnek a skill fát de nem is gondolkoztam még hybriden.
    Marauder,Strenght,armor.Ezt követem eddig egyszer se haltam potizni néha néha kell

    Grim Dawn-ba viszont néztem is mert az első 1 órába kb.4x haltam:D
    Azért adok még neki esélyt ám:)
  • hawkie22
    #3282
    Wolcen-t szvsz felejtsd el, ha a Grim Dawn se jött be annyira. Annál sokkal, de sokkal rosszabb és tartalom se nagyon van benne egyelöre. Én megvettem anno, mert haver játszott vele, de már megbántam. A Grim Dawn-t viszont szerettem, nekem pont a PoE nem jött be az extrém "bonyolult" skillfa miatt, a fene se akart ötmilliószor karaktert újrakezdeni, mert valahol valahova szarul raktam pontot a skillfán. :)
    Ez még mindig ilyen vagy ezen már változtattak, lehet resetelni a skillfát? Nagyon régóta nem néztem rá a játékra.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.04.14. 00:19:49
  • TomStorm
    #3281
    Sikerült is zsákutcába vinnem skill fát.Visszavitt kezdőre:D
  • TomStorm
    #3280
    Amúgy nem bírtam ki megvettem Grim Dawn-t hát nem kellett volna.PoE az azért na..
    Wolcen-t még lehet behúzom a Magyar nyelv miatt de előre látom PoE mellett az se rúg labdába:D
  • TomStorm
    #3279
    Geforce Now/Tesla.Kösz megvagyok:)
  • Sir Cryalot
    #3278
    Nem írhatom be mert tilos engineket vesézni játék topikban .
  • Elderblood
    #3277
    Miért kell atomerőmü egy arpg-hez? nekem 2070 van remélem birni fogja. Btw lehetne már péntek nagyon várom a startot sztem 0-24be tolom majd.:P amugy a kiskarik amik átkerültek standardba azokat nyugodtan törölhetem vagy mennyi karakter hely van végtelen? nagyon jól néznek ki a ruha szettek meg petek skillek szívesen támogatnám őket csak ne lenne ennyire drága adhatnák olcsobban is a pontokat...
  • Sir Cryalot
    #3276
    Azért azt illene elárulni kezdőknek hogy endgamehez >35 fps-ért RTX2xxx fölötti kártya kell , konzolon meg nem is fut , és a fejlesztő szorgosan szedegeti kifelé a butításokat hogy ne is tudjon menni az alatt.
  • Psychedelic #3275
    Gemeket varosokban vendor árulja. Minden városban más gem, miután a küldetéseket csinálod, mindig újabbakat lehet megvenni.
    Utoljára szerkesztette: Psychedelic, 2021.04.11. 17:22:37
  • MerlinW
    #3274
    A gem-ek feloldódnak, ahogy haladsz. Minden act elején egy pár. A végére megveheted mind. Trade-elni gem-et az elején felesleges, mert szinthez vannak kötve. Amíg nem tartasz ott, addig használj másikat. A sztori a játék tutorial-ja, egyetlen dologra kell koncentrálnod, hogy act 5 után a chaos kivételével minden resist-ed 75% legyen. Tehát minden cumón amit magadra veszel legyen resist és life. Ezzel a két dologgal (és a passzívjaiddal) bármilyen sebzésed is van, ki tudod csinálni az Act10 boss-t. Aztán utána indulhat a build gyártás :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.11. 16:51:48
  • Elderblood
    #3273
    Ugy döntöttem következő leagig legalább tesztelgetem a buildeket. Viszont most amit csinálok nincs hozzá gemem ami kéne... próbáltam venni de nem reagál senki arra, hogy vennék. Valaki aki sokat tolja felvenne barátnak és akkor legalább tudnánk egymás közt kereskedni? nemtudom mit kell megadni kari név elég? mostani karim neve: IceGodNekron
  • MerlinW
    #3272
    PoE fórumon és YT-on vannak jó Build guide-ok, de az igazán jó build-eket guide nélkül poe.ninja-n találod.

    Új league indulásakor azért a streamer-eknek sincs azonnal jó cuccuk. 3-4 óra nekik is az Act 10 elérése. Utána meg currency gyűjtés, farmolás és trade ha nem SSF-ot tolnak.

    6 link-re van vagy 10 opció. Beast, divination, vaal area, delve craft recept, harvest, sima craft, stb. Az átlag játékos meg vesz 10-15 chaos-ért egy tabulát és azzal bekkeli ki az időt amíg talál/készít magának sajátot. Nekem pl ebben a ligában sikerült 300 fuse-ból 2 6link is.
    Egyébként mire az átlag játékos eljut az endgame-ig, addigra tele van a market random rare 6link cuccokkal pár chaos-ért. Veszel egyet, és craftolsz belőle olyat ami neked megfelel :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.11. 04:31:25
  • Psychedelic #3271
    Van több ezer óra rutinjuk, és 3-4 óra alatt lvl 80-on vannak, és mapokat tolnak, ahol már bármi eshet. Poe gear midnig azon múlik, milyen gyorsan haladsz a játékban, ha pár óra alatt letolod kampányt és mapozni kezdesz, sokkal elöbb férsz hozzá a loothoz mint mások, így akinek kell valami töled veszi stb, igy több currencyd lesz, ha csak 1 hét mulva jutsz el magas szintre, ami esik jó item, az addigra már nem fog olyan sokat érni, mert már a legtöbben szinten áljutottak ide, és rengeteg ember akarja eladni ugyanazt a uniq itemet mondjuk. Ugyanez igaz mapozásra is, a legtöbb kezdő 15 percig tol egy mapot, mert nem a legoptimálisabb builden van, meg gearben, aztan utána 15 percet ücsörög a hideoutban mire elkezdi a következö mapot, és letol igy 2 mapot óránként. A streamerek, 1 óra alatt letolnak 30 mapot, mert 2 perc alatt végeznek, és kezdik is a következöt, igy aztán midennel gyorsabban fognak haladni, több currency gear jön stb.

    Poe fórumon érdemes szerintem buildeket keresni, a legtöbbnél elég részletes leírás van, videókkal, az elég jó támpont lehet, hogy érdekel e az adott build vagy sem. Amire érdemes figyelni, hogy olyan buildet nézz, ami frissítve van az adott patchhez, és több oldal hosszan menjen a topic, mert sokan csinalnak topicot a béna buildjüknek, de azok max pár hozzászólást érnek el, abból látni, hogy nem jó. Illetve érdemes figyelni, hogy budget gearben is játszható e az adott build, és olyat keresni, ami akkor is működik, ha csoró az ember.
    Kezdőként ez nem egyszerű, biztos belenyúl az ember olyan buildekbe ami nem tetszik neki, nem azt kapja amit várt, vagy nem tudja megszerezni a megfelelő geart hozzá. Nem szabad ragaszkodni egy karakterhez foggal körömmel, ha nem az igazi, kezdj egy másikat. Egy idő után kiismered, mi a jó neked és mi nem. Bár én pl. 7000 óra után is gyakran belenyúlok olyan buildbe ami aztán totál nem tetszik.
  • Elderblood
    #3270
    Akkor megvárom az új leaguet. Csak azt nemértem ha átkerülnek a karik eltünik minden cuccod akkor a streamerek meg ilyeneknek, hogy van egyből 4,5,6slotos cuccuk meg ingame currencyjük egyből? a másik meg hogy annyi féle fajta build van ti honnan szoktátok kinézni melyikkel érdemes menni így az elején hiszen ha nincs semmi pénzed nem csak fehér meg kék ruhákba futkározol itt az elején?
  • Psychedelic #3269
    Ritualnak most lesz vége pár nap mulva, az ultimatum a következö league. 3 hónapig tart egy league, ha vége kezdödik a következő, az elöző leagueben lévő karakterek átkerülnek standardbe, az új leaguehez, mindig új karaktert kell kezdeni. Minden leaguenek van vmi új témája. Pénteken kezdődik az Ultimatum.
    Path 2 valószínü jövöre érkezik.
    Lehet menni másokkal, városokban van tábla, ahol lehet keresni csapatot, bár igy league legvégén elég kihalt lesz.
    Utoljára szerkesztette: Psychedelic, 2021.04.10. 22:52:12
  • Elderblood
    #3268
    Hali! Most kezdtem én is pathot, de lenne pár kérdésem... ez a ritual league ez most kezdödött és meddig tart? mi ez az ultimate bigyó ami most jön? és a path 2 az majd csak jövöre jön? valamint még csak lions watch-nál vagyok tudok menni együtt mással is vagy csak egyedül lehet?
  • TomStorm
    #3267
    Biztos hogy maradok mert nagyon tetszik!
    Nem is értem miért nem kezdtem eddig neki mivel Diablo 1-2-3 nagyon sokat toltam anno.
    Valahogy megfeledkeztem az ARPG-ről,sajnos..

    Ezeket a Stash Tabokat majd átnézem mert egyelőre nem tudom melyik mi de megveszem mert ezekszerint biztos kell.Köszi!


  • MerlinW
    #3266
    Amíg végigjátszod a sztorit, nem kell semmi. Amint végeztél az Act 10-el, ott kezdődik az endgame kb 50x több tartalommal. Ott kell eldöntened hogy maradsz-e a játéknál vagy sem. Ha igen, akkor érdemes szép lassan az összes league stash tabot illetve pár premium/premium quad tabot venni. Egy játék árából kijön mind (60 euro környékén). Nem kell egyszerre, lehet fokozatosan venni őket, ahogy igény van rájuk. Ahogy írták Currency, map és fragment tabok a legfontosabb, illetve 1-2 quad tab a kényelem miatt. Aztán jöhet a unique, divination tabok, végül az essence. A legkevésbé fontosak a delve, blight, metamorph és delirium tabok. Lényege ezeknek a league tab-oknak, hogy minden egyes slot-juk 5000 egységet tud tárolni.
  • TomStorm
    #3265
    Értem,köszi!
  • Psychedelic #3264
    Ha van elég tribute, akkor simán kiveszed az ablakból, ha nincs akkor defer item-el, tudod csökkenteni az árát, olyankor megjelöli és később egy következö ritualnal újra feljön már olcsóbban, nem biztos hogy a következönél. A játék elején, kevés tribute-ot kapsz, magasabb területeken majd több pont jön, és több mindent lehet venni. Van amit nem lehet elsőre megvenni, többször kell csökkenteni az árat, hogy ki tudd venni. 1 adott zónában lévő ritualok összetartoznak, alul irja mennyi van még az adott zónában.

    Amúgy pár nap és vége ritual ligának, jövő hét pénteken indul az új liga.
  • TomStorm
    #3263
    A Ritual rewardokat hogy kapom meg?
    Sikerült teleportáljak el is vette mind pedig ott rányomtam mindegyikre
  • TomStorm
    #3262
    Köszi szépen!
  • Psychedelic #3261
    Szerintem kezdésnek nincs szükség semmire. Nincsenek gameplayt befolyásoló dolgok a Shop-ban, teljes értékű a játék ha nem veszel semmit akkor is, minden content elérhető.
    Viszont van pár dolog ami ha bejön a játék akkor érdemes, mert megkönnyít sokmindent. Ilyen a Currency stash tab, a Map stash tab, illetve egy stash tab upgradelése prémiumra, hogy egyszerűen tudj tradelni, a többi dolog szerintem felesleges, illetve skinek. De ezeket bőven ráér megvenni, ha beletoltál pár száz órát a játékba és kiismerted, és tényleg tetszik. Illetve ezeket pár hetente hétvégén leárazzák, akkor ez olyan 20 dolláros tétel, First blood packal lesz elég pont, és 20 dolcsiért az ad még egy stash tabet, weapon effectet.

    De ezeket is csak akkor ha tényleg bekattant a játék és látod, hogy ezzel még sokáig fogsz játszani.
    Utoljára szerkesztette: Psychedelic, 2021.04.09. 19:00:49