7
  • kalapos01
    #7
    úristen, az évrezred ökre, demagóg köcsög. anyám.
  • gurubefree
    #6
    En is csak klasszikus dolgokat veszek meg amit majd a gyerekeimnek meg szeretnek mutatni 20 ev mulva :)
    Star Wars ; 50es-60as evekbol haborus filmek >> Btidge on river kwai ; tora tora tora ; longest day stb van mar par a kollekciomban ; par Luc Beson film.
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Engem sikeresen leszoktattak a DVD/BD-vásárlásról (utóbbit nem régóta űztem).
    Mióta animézek, nem is érdekelnek élőszereplős hulladékok.

    Van még egy két nagy élőszereplős cím, ami érdekel, azt megveszem, megnézem és részemről a filmipar csődöt mondhat.
  • gurubefree
    #4
    Az az egeszben a vicc hogy akik elitelik oket es azok akik mogottuk allnak abbol gazdagodnak amit a film maker ratyiktol kapnak amikor mennek segget nyalni ezert a tovenyert meg azert a rendeletert .... szanalmas.
  • nlght
    #3
    Fogadjunk, hogy több évet fognak kapni az üzemeltetők, mint egy rablógyilkos, mert csilliótrillió "kárt" okoztak, mert biztos mindenki megvette volna a collectors edition DVD-t minden egyes alkalommal, amikor streamelésre került sor. Ez az igazságszolgáltatás szégyene sajnos.
  • pasi29uk
    #2
    Szerintem nyissák ki Svácban az összes széfet a bankokban mert tisztázatlan eredetű lehet a többség tartalma.
  • Yv@n
    #1
    "A cél az volt, hogy a csoport minden tagja _illegális_ módon bevételt szerezzen."

    NYilvánvalóan. :D
    A cél az illegalitás volt. A bevételszerzés pedig másodlagos gondolom.