19
PS3 exkluzív Prototype-stílusú sandbox őrület.
  • RED BULL F
    #19
    A Festival of Blood DLC-hez ajánlott az alapjáték végigvitele? Mármint sztoriban mennyire kapcsolódik egymáshoz a kettő? Csak az első résszel játszottam eddig, most vettem meg ezt a DLC-t, de nem szeretnék bármiféle spoilert lelőni magamnak.
  • samsung123
    #18
    Sose értettem (najó értem) miért kell kézi kamerás játékbemutatót tartani, minek erőltetik??? Ha akar csinálni vegye a fáradságot hogy vesz egy felvevőt, vagy hagyja a francba! Semmi értelem, mégha most jött volna ki a játék és nem lenne róla elég videó, vagy olyan dolgot mutat be, ami rövid és tényleg csak nála jelentkezik (bug, stb). Ez egy Népbetegség a 15év alattiakban?
  • Kongy
    #17
    Érdekelt.
  • sanyiute
    #16
    inFAMOUS videó
  • sanyiute
    #15
    http://www.youtube.com/watch?v=7gK0yZ0gRzc
  • totyak
    #14
    Esetleg valaki nem tervez mostanában Infamous 2-t vásárolni? Van nekem egy promo copy-m a játékból (sima cd tok, nincs kézikönyv és a lemezen csak piros-fehér nyomtatás van). Maga a játék teljesen olyan, mint a bolti, tehát a játékmeneteben nincs eltérés, ez nem demo lemez.

    Ha érdekel valakit, írjon rám.
    Érthető okokból a bolti árnál olcsóbban adnám, megegyeznénk.
  • TDC Geronimo
    #13
    Most robogok vele hazafelé :)
  • zzeN
    #12
    Nekem holnap hozza a futár.
  • Kongy
    #11
    Rövidesen beszerzem.
  • TDC Geronimo
    #10
    Valaki megvette már?
  • Csibe001
    #9
    Eléggé egyszerűen fogalmazol, megpróbálok normálisan reagálni.
    A HSZ-emben a PAPÍRDOBOZOS KIADÁS volt a lényeg, csak nem emeltem ki. De ott van. Ez a kiadás már túlzás, hogy a te szavaiddal éljek kell a faszomnak figura meg hátizsák...
  • 5c0rp330n
    #8
    hat ha ez nem collectors akkor nemtom mi a faszom az..
  • Csibe001
    #7
    Egyetértek, szerintem a robbanások lettek szebbek, meg ilyen apróságok, hogy karakterkidolgozás (főszereplők). De én nem is vártam többet, erre számítottam, amit viszont sajnálok, hogy megvan az első rész collectors-ba, papírdobozos, erre a kettőnek nem lesz ilyen kiadása...elmehetnek a... :D
  • 5c0rp330n
    #6
    hat, a demo alapjan en pont nem lattam eleg fejlodest benne. apro finomitasok, a fenyek tenyleg jobbak lettek meg jobban le lehet rombolni a varost, de grafikailag a fo gondja (receseg) meg mindig ott van azert es igazi ujdonsagbol tenyleg nagyon keveset lattam. ami ujra emlekszek belole, az a telekinezeses targydobalas, de talan ennyi. meg nem tetszett, hogy az egyik kuldetes vege elott egyszercsak vege lett, mintha el lett volna vagva. persze ettol meg a teljes lehet jo (ill. az 1 alapjan valoszinuleg az is lesz), csak ez a demo annyira nem nyugozott le.
  • DanielT
    #5
    Áramvezetéken szörfölés? Ez alap volt az első részben is. Vagy mire gondolsz?
  • Kongy
    #4
    Nagyon sokat fejlődött valóban. Az új akrobatikus mutatványoknál leesett az állam. Gondolok én itt az áramvezetéken szörfölésre... hát az brutál volt. :D
  • TDC Geronimo
    #3
    Demot letoltam, nagyon bejött. Rengeteget fejlődött a látvány az 1 óta. Veszem is teljeset 8án
  • Kongy
    #2
    A minap ezzel a buggal találkoztam a demóban:



    Nagyon durva fizikai motor került a játékba, ugyanis az 1-ben nem lehetett a környezetet ilyen szinten rombolni.

    Amúgy az inFAMOUS 1 most ingyen tölthető a PS Store-ról a Welcome Back program keretében.
  • Kongy
    #1
    A demó tölthető a PS Store-ról (hacsak nem errorozik éppen. :P).

    Az inFamous 2 egy új városban fog játszódni, New Marais-ban, mely New Orleans képzeletbeli mása. A főhős, Cole visszatér, de se fiatalabb, se öregebb nem lesz, viszont más kinézetet fog kapni. Sőt, a szinkronhangja is más lesz. Képességei természetesen fejlődnek az előző részhez képest, lényegében Cole már egy "Superman". Megjelenik az úgynevezett pályaszerkesztő alkalmazás is, melynek segítségével a játékosok készíthetnek saját feladatokat maguknak. Lesznek közelharci fegyverek is, valamint több ellenfélre, több karakterre, több harcra számíthatunk - mindenből több lesz a második részben, mely szintén PlayStation 3 exkluzív cím.

    (forrás: GS)