22
Ace of Spades - Ingyenes építős multi-fps
  • Terawatt
    #22
    Pont most volt akció, 4 ojróért simán megérte. Aki megvette még és van kedve tolni, az írjon egy privátot. :)
  • Laza
    #21
    Felhozom már a topicot, ugyanis megjelent a játék Dec 12-én a Steamen .... 8 eur, de remélhetőleg a karácsonyi vásárban lesz akció :)
  • PJack
    #20
    tök fos az új update :(
  • _Atti_
    #19
    Update: Simult némileg a játékmenet már nem kell duck jumpolni a vizbőlkimászáshoz stb.. két kockát is képes megmászni a karakter, továbbá bekerült egy géppisztoly..bár sok haszna nincs ahogy észrevettem.

    Az alap puska kapott egy kevés szórást így több értelme van most a lőréseknek,árkoknak.
  • #18
    dááánkeee:D
  • _Atti_
    #17
    Fix

    Elvileg ez orvosolja..
  • #16
    Couldn't get IP-vel kidob :S csomó fórumot olvastam, de egyik sem nyújtott megoldást.. valaki ötlet esetleg? :S
  • _Atti_
    #15
    Ásók Ásza
  • _Atti_
    #14
    A spade ásót is jelent, igazából erre akar célozni.
  • shaba23 #13
  • zeli
    #12
    Azt hittem vmi pókerjáték...:D
    Miért pikk ász a neve ?
  • DarkHorSe
    #11
    szoptad? :D
  • Zomil
    #10
    Infinifrag - ebböl jött az infiniminer
    Infiminer- ez inspirálta a minecraft-ot
    dwarf fortress
    Cubelands-rol is halottam mondjuk azt nem tudom miota csinálják
    Ken Silverman's VOXLAP engine-je is hasonlo...
    wurm online is hasonlo bár ott nem blokk rendszer van, de ott is mindent neked kell megcsinálni fát ültetni ilyesmi(mellesleg Notch dolgozott is ezen a játékon)
    hasonlo még a Love
    Roblox
    meg van még1 ilyen mmo, amit még régebben láttam, sajnos a nevére nem emlékszem és ugy nehéz rákeresni(elég egyszerü grafikája volt, de igy blokkokbol lehetett épiteni dolgokat, meg hasonlo dolgok voltak benne)


    szoval nehogy azt hidd, h a minecraft találta fel a spanyolviaszt...csupán egy jo 5letet tovább vitt(mondjuk elég pocsék programozással) és egyszerüen csak mázlija volt, h az emberek pont ezt a játékot hypolták fel...szimplán csak jokor volt jo helyen...
    de mivel sokan a minecraft-al ismerték meg az ilyen sandbox/block alapu játékokat, ezért automatikusan azt gondolják, h elöször az mc-ben volt ilyen és mindent erröl másolnak :)
  • nonicks
    #9
    igen?? soroljál már párat!
  • PJack
    #8
    igen élvezetes tud lenni ha belejön az ember
  • Zomil
    #7
    azért mert vminek a minecraft-hoz picit hasonlo a rendszere egyböl koppintás? :)
    remélem tudod, h a minecraft elött is voltak ilyen stilusu játékok :)
  • _Atti_
    #6
    A kockalerakásig igen. Viszont a lövöldözés miatt az egész játék teljesen más hangulatot nyer, az építőket ugye lelövik, az épületek java szűk alagutak, falak vagy tornyok, esetleg masszív támadó illetve védekező szerepű épületek.

    Nem igazán hasonlítható a MChez játékérzésre.Nem ugyan arról szólnak.
  • lpmaskmancick
    #5
    Minecraft koppintás egy kis lövöldözössel megfűszerezve?
  • _Atti_
    #4
    Hát igen a névválasztás némileg ellehetetleníti a játék gyors terjedését, a keresők is a motörheadre asszociálnak..youtube/google stb :D
  • Ironman2
    #3
    Azt hittem hogy Motörhead topik. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • _Atti_
    #2
    Kedvcsináló cikk

    A képek mind itt, mind a cikkben elég régiek, a játékhoz van pályakészítő azóta rendkívül változatos pályák vannak a szervereken.
    Hatalmas hidakon vagy épp ellenkezőleg meredek szakadékokban megy a játék.
    Van olyan pálya ahol nem lehet tul mélyre ásni, valamelyiken pedig szinte csak a föld alatti rész létezik. Változatos és szinte mind másféle játékot eredményez.
  • _Atti_
    #1
    Csodálom nincs topic-ja. Pedig az ilyen játékokat itt a nagytöbbség szerintem bírja.

    Lessétek meg. A játék némileg egy Minecraft klón néhány kitéttel.

    - Counter-strike-szerűen erősen halálos lövöldével van megtűzdelve
    - Ctf-et játszik két csapat (zászlólopás)
    - Voxelgrafika

    A játék honlapja