11
  • wraithLord
    #11
    Az eredeti Majmok bolygója még meglepő, érdekes stb. volt, bár az sem a kedvenc filmem. De minek kell ennyi filmet csinálni egy tulajdonképpen... baromságból? De az is igaz, hogy bár ez lenne az egyetlen baromság, amiből filmet csinálnak... X)
  • tibisan
    #10
    ez nem a régi mese
  • Dynamic
    #9
    Akkor pláne nem értem, hogy miért jó, hogy úgy néznek ki, mint amikor a régi filmekben látszik, hogy emberek vannak majommá maszkírozva.
  • Garou
    #8
    A WETA csinalta a majmokat, ugyhogy az CG, nem maszkok. Nekem bejon, hogy ilyen emberszeruek.
  • Dynamic
    #7
    Csak engem irritálnak ezek az "ember-majmok"? Értsd: nem igazi majom fejek, majom mimikával, hanem simán látszik, hogy emberek majommá maszkírozva.
  • Bulics
    #6
    Hátha nem csak egy újjabb 3d-s, másfélórás, bőrlenyúzás lesz. Nekem jónak tűnik. Remélem hogy bár reboot lesz, tükrözi majd elődei szellemiségét. Szerintem nagy lehetőségek vannak a témában.
    Mondjuk a magyar cím csakúgy mint az angol nem valami jó, bár őszintén nekem sem lenne jobb ötletem.
  • morden
    #5
    Elnézve a jeleneteket, mintha 2005 körül csinálták volna a trükkfelvételeket.
  • ZeGa
    #4
    Olvasd át még egyszer! :)
  • zetortraktor
    #3
    Olvasásból idén is meghúztak?
  • zoliii
    #2
    az sg.hu egy kicsikét le van maradva mert ez már régi előzetes, nemrég jött ki egy jóval hosszabb és tartalmasabb előzetese is.a plakát pedig valóban borzalmas látszik, hogy nem sokat agyaltak rajta :D
  • booa
    #1
    Ez a plakát ultra gáz:D