29
  • okosan gyerekek
    #29
  • okosan gyerekek
    #28
  • mughuzu565
    #27
    akkor ne tudjam megnézni



    http://kerdesek.hu
  • sanyicks
    #26
    akkor átállítod te szerencsétlen...
  • llaszlo
    #25
    @sanyicks:
    Aha és ha elutazom akkor ne tudjam megnézni a leveleimet. Ez tényleg "jó" ötlet.
  • sanyicks
    #24
    Nem értem, pedig a guglinál egyszerű nehezítést be lehetne vezetni, állítható ip fekete és fehérlistákkal. Pl ha fix ip-d van beállítod azt fehérre, minden más feketelistás, ha dinamikus akkor meg a szolgáltatód tartományát.
  • jeti00
    #23
    az egyik én voltam. szép hosszú piros felirat, de vpn-t használok és nem értek én ezekhez, azt hittem az miatt írja ki xD
  • HöfEE
    #22
    Az enyémet is feltörték :S A fórumon az idevágó témában le is írtam részletesen.
  • Amergin
    #21
    Kíváncsian várom a Pentagon fegyveres válaszcsapását
    Emellett pedig megjegyzem: "nem kell félni, nem fog fájni", ha a gazdánk lecserélődik amerikáról kínára. A birodalmakat itthon kiszolgálók úgyis megmaradnak, hiszen a 'saját' népük elárulói minden birodalomnak fontos szövetségesei
    A népnek pedig, az "istenadtának" oly mindegy, kik szívják a vérét, megszokta már...
  • passatgt
    #20
    az én gmail-emet is törték fel, és a partnerlistán lévő usereknek kezdett el spamokat küldeni, kb 10 levél után magától leállította a google és küldött egy sms-t hogy változtassam meg a jelszót:)
  • AbyssLord
    #19
    Az előző hónapban egyik ismerősöm emailját is feltörték. Ezek szerint ennyire fontos személy? :D
  • qetuol
    #18
    nem igazán értem hogyha arrol van szo h pishing sitera iranyitottak at az aldozatokat, akkor miert feltoresrol beszelnek
  • llaszlo
    #17
    A jelszó lopás ellen egyszerűen lehet védekezni. -> Google másodlagos biztonság
    Azt már "picit" nagyon feladat visszafejteni.

    @Inquisitor: Lehet, hogy érdekelné csak nem tudják. Mert mindent lekorlátoznak náluk.
  • Inquisitor
    #16
    Azt ugye tudod, hogy az ott lakók legalább 80%-át semennyire sem érdekli mi van a "világban" :)
  • Inquisitor
    #15
    A tökéletes Won Ton leves receptjét? :)
  • Inquisitor
    #14
    Több száz ügyfél? Magas rangúak? Jó lesz az sok sok ezernek, ha nem mindjárt százezernek is, csak az én postámba 5x néztek be a jó kínai munkás emberek. Ahogy ezt nekem a Goggle jelezte is beléptemkor :) Ha találnak ott valami érdemit, a fele az enyém.
  • gombost
    #13
    Nem. Ami azt illeti ennek a szónak eredetileg nincs is köze az informatikához.
  • bracsek #12
    De.
  • gombost
    #11
    Nem csak valaminek a feltörését hívhatjuk hackelésnek.
  • Rage47
    #10
    nekem is
  • bigjoe
    #9
    Itt a sárga veszedelem!! Atomot kínára!!
  • sanyicks
    #8
    még mindig nem hekkelték meg... jelszót ellopni és azzal belépni nem hekkelés, mert nem törték fel.
  • NEXUS6
    #7
    Na akkor most én is lássam azt a kemény visszavágást!
    Az a gáz a netben, hogy tök jó mert mindenféléket el lehet lopni.
    De mit lopjunk a kinaiaktól, ez itt a kérdés!?
  • egynyári üröm
    #6
    én ezekről a kínaiakról bármit el tudok képzelni. bár eddig azt hittem, hogy a google-höz onnan hozzá sem férnek, hát még hogy ilyen expertül meghekkeljék...
  • gombost
    #5
    Amíg az úgynevezett "civilizált, nyugati" világ egymás hajának tépésével van elfoglalva, a kínaiak szépen létrehoztak egy olyan "kiberhadsereget", ami gyakorlatilag bármire képes. A kínaiak már a spájzban vannak.
  • sanyicks
    #4
    adathalászattal beszerzett jelszavak használata mióta feltörés???
  • pasi29uk
    #3
    Megérdemelné a sok... hogy leomoljon a nagy tűzfaluk és megtudja a nép, hogy mi van kint a világban.

    Hogy rohadjanak apróra mint a mák és guruljanak szét...
  • pasi29uk
    #2
    Tavaj esett meg velem, hogy amikor beléptem a Gmailembe egy szép nagy piros magyar nyelvű felirat fogadott (nem emlékszem szó szerint rá de ilyesmi volt): Az ön postafiókjához valószínűleg illetéktelenek fértek hozzá. legutóbbi bejelentkezésének helye Kína.
  • mousee
    #1
    Kombináljuk a nemrég megjelent pentagon puskával lő vissza a hackerekre cikkel...

    weeeeeeeepeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee