21
Sony ericcson XperiaNeo
  • wigyory01
    #21
    sziasztok

    valakinek van xperia ray teloja???
    gondoltan megosztom veletek
    én 4 honapja vettem. hivás inditáskor és fogadáskor elmegy a kép és csak akkor lesz ujra ha kikapcsolom vagy kiveszem az aksit!
  • akyyy
    #20
    42 740
    a5
  • arenagirl
    #19
    Sziasztok!

    A neora lehet telepíteni/valahonnan letölteni ingyenes dokumentum szerkesztő programot? Ha valaki tud ilyet légyszi segítsen!
    Köszike
  • Taylor
    #18
    Kicsit olvass utána a dolgoknak inkább...
  • VRSDM
    #17
    "épp a napokban" ^^

    hónapok óta verik az arcotokba a fagyijukat :)

  • Taylor
    #16
    Részben igaz amit írsz, úgy tűnik az X10 minik és az X8 már nem kap 2.3-at, de a nagy X10-re 1 hónap múlva érkezik a 2.3.3. Az idei telók meg épp a napokban frissülnek. Tavaly sokat hibázott az SE, de idén úgy látszik kezdik összekapni magukat. LG, HTC, Moto...náluk még nyoma sincs az új droid verziónak.
  • zorrobomber
    #15
    "topiknyitási kényszer" hozzászólási kényszer
  • sapkafej
    #14
    nem rossz telefon egyáltalán, de ezt már megdumáltuk mi ketten.
    a szívfájdalmam az SE szemétsége, hogy nem ad ki új androidot, mivel már úgyis kifizettem egyszer a telefon árát.
  • Gibor
    #13
    :) Van alternatíva, tudod jól, én például az SE-vel nagyon megvagyok elégedve (Xperia X8) Tulajdonképp pont arra jó amire nekem kell.
  • hungary27
    #12
    topiknyitási kényszer
  • whiskeyman
    #11
    amint látod
    am ugyanolyan fos lesz ez is, mint a többi :|
  • sapkafej
    #10
    nem, arra hogy egyáltalán nem csinálják meg
  • zorrobomber
    #9
    arra gondolsz hogy csúsznak a verziószámokkal?
  • sapkafej
    #8
    se telefont soha többé. ahogy kezelik ezt az egész android dolgot, örökre leírták nálam magukat.
  • zorrobomber
    #7
    passat gt+traffipax detektor kombó, na ez a menő :)
  • bakkerman
    #6
    mér a Passat GT menő? :DDD
  • zorrobomber
    #5
    xperia jóság
  • passatgt
    #4
    Sonyericsson még menő manapság?
  • bakkerman
    #3
    ezek ilyen frenkizős topikok,általában ha valaki drága telóról indít topikot mindig benne vannak a kulcsszavak: "veszek","megéri","próbálta-e valaki" stb...
  • Bronx South
    #2
    Milyen telefont vegyek topik. Nagy baja az sg -nek hogy minden szarért hugyért topik nyílik.
  • Huati2
    #1
    an már valakinek ilyen telója? Sajnos eddig nem sok véleményt találtam róla, de elég ütős cucc lehet. Eredetileg Nokiát néztem, de egyik sem tetszik annyira mint ez: Sony Ericsson Xperia Neo
    Elég drága, de szerintem megérné megvenni.
    Ha valakinek van már ilyen telója vagy volt már a kezében, annak megköszönönném ha írna egy pár sort róla.
    Előre is köszi.