20
  • johnsmitheger
    #20
    A világ legnagyobb hurkatöltője és bajszos Dani...
  • Talley
    #19
    Gondolom csak nekem nem esett le, de ez hogyan is teheti biztonságosabbá az űrutazást?
  • JMáté
    #18
    Még szerencse hogy neked ilyen szép magyaros hangzású neved van, Globalmaster.
  • Globalmaster
    #17
    Mi a jó büdös szájbab.szott infantilis román k.rva anyádé" kell expertezni?! Most L'Oréal Man Expert okán kapott rá mindenki erre a agyfölb.szós szóra?...
  • Inquisitor
    #16
    Nem angol véletlenül?
  • csimmasz
    #15
    Ezen jót röhögtem!
  • egynyári üröm
    #14
    muhaha, űrturizmus számára könnyen robbanó rakétákkal kísérletező időutazó csapat fejlesztése unatkozó oroszrulettezőknek expert választás :D
  • servell
    #13
    nekem is pont ez jutott az eszembe xD
  • gosub
    #12
    Petőfi Sándor él!!! És rakétamérnök az USÁ-ban!
  • Tetsuo
    #11
    Miert nem teszed fel a kerdeseket? Nekem ez a kerdes jutott eszembe.. meg az a teny, hogy ezt a jarmuvet nem nagyon hivhatjuk autonak es sok ertelme sincs, persze vmit kozvetve elomozdithat, de az kb. szerencse.
  • rgerg
    #10
    egyetertek
  • halgatyó
    #9
    A cikk sokkal érdekesebb kérdéskört feszeget, mint az az előző hozzászólások alapján látszik...
  • hdo
    #8
    Hirtelen ez jutott róla eszembe! xD
  • Omicron
    #7
    Ejj nincs megpödörve az a bajusz:)
  • Grodt
    #6
    A Cosworth motorok nagyon jók, csak az azokkal meghajtott kocsik a gyengék:S
  • sajtosnudli
    #5
    ,,A rakéta üzemanyag ellátása érdekében a jármű egy Cosworth Formula 1-es versenymotort is kap"
    Annál jobbat nem is találhattak volna
  • gombabácsi
    #4
    "feltörekvő űrturizmus"

    muhahahahaha
  • Gyuszopapa
    #3
    Tisztára úgy néz ki a csávó mintha a 1900 elejéről lépett volna elő az autózás őskorából.Nem időutazó ez?
  • ScarY MAN
    #2
    A rakéta üzemanyag ellátása érdekében a jármű egy Cosworth Formula 1-es versenymotort is kap, ami üzemanyag pumpaként funkcionál.

    mé'nem rönyó motortot?

    #1-
  • 60voltosNeon
    #1
    Daniel Jubbb biztos azért nem vágta le a bajszát, mert korábban kölcsönt vett fel.