967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • DarkSector
    #201
    Mondja ezt egy rokkant. :)
  • Ry0K3N
    #202
  • Gyuszopapa
    #203
    Ez mi is?Nem vagyok perfect angol.
  • shaddam
    #204
    Közel sem kell ehhez perfekt angol.A kijelölt szöveget olvasd el és képet alkothatsz miről dumálnak
  • Rage47
    #205
  • FSpofon
    #206
    :D:D
  • TDC Geronimo
    #207
    Jól mutatja a célközönséget. BFnek mindig is érettebb és idősebb volt a communityje.
  • KaBuTo666
    #208
    fasza :DD
  • Rage47
    #209
    bárcsak bebukna ez a CoD...
  • Gyuszopapa
    #210
    Bárcsak bebukna a bf.
  • FSpofon
    #211
    ne menjen egyből csődbe az EA hogy még a bf42 servereket is bezárják? :)
  • koschwarz
    #212
    a bc2-be 100 órát öltem , aztán egyik napról a másikra meguntam és két nap alatt eladtam. főleg a kicsi és egyirányú pályák miatt.

    összehasonlításképpen: bf2-őt kb. 3,5 évig játszottam non-stop. ennek köszönhetem, hogy kb. 10 játék áll a polcomon játszatlanul :D
  • szekrény
    #213
    Ebből a 100 órás tökölésből is látszik mennyire lassú a reakcióidőd
  • Gyuszopapa
    #214
    De azért ez röhej hogy pont azokat nem érdekli a játék akik számára lebutították.Ezért kár volt pedig még BF is lehetett volna belőlle.Köszi csírák,EA stb.
  • frango
    #215
    Én örülnék neki, ha nagyot bukna ez a COD rész. Rájönnének végre, hogy most már azért valamit le kéne tenni az asztalra, mert van egy erős konkurencia. Én szeret(t)em a COD sorozatot, de azért már röhej, hogy a COD:MW óta ugyan azt a játékot adják ki minden évben csak más köntösben.
    Battlefieldet sose szerettem valamiért. BC2-t megnéztem még béta idején de az se jött be. Most viszont amit láttam gameplayeket meg prezentációkat hát asszem, hogy Hooah! Tuti megveszem ezt a Battlefield részt. A mocija meg kezd olyan lenni amit elvárnék manapság egy FPS játéktól. Jó télnek nézünk elébe:) Csak bírja is a gépecském a maxolást...
  • Gyuszopapa
    #216
    De hát ez nem Battlefield,csak a neve az jobban illik rá az hogy Codlefield.És ezért tetszik neked mert van benne egy kis Cod.
  • Rage47
    #217
    mi a cod benne?
  • Sir Cryalot
    #218
    Ha a codemasters -t szétbaxták a hekkerek akkor szerintem így vagy úgy de az EA jön ;)
  • Sir Cryalot
    #219
    nem válasznak ment... Szóval szerintem eléggé rendberakhatták az EA securityt újabban.:D
  • szekrény
    #220
    MI A BF BENNE ?
  • KaBuTo666
    #221
    Óh istenem a sok állat.
  • Sir Cryalot
    #222
    -mi a közös bennük.
    Call of derp versus BattlefDerp3
  • frango
    #223
    Jah annyi benne a COD, hogy a BF3 is fps...

    Persze a BF3-ból még sok mindent nem mutattak meg, de amit eddig láttunk az eléggé imponáló. Persze bele lehet kötni a dolgokba, de úgy érzem pár száz kellemes órát el fogok a BF3-al tölteni.:)
  • Gyuszopapa
    #224
    Nyugtával dicsérd a napot.Én is ezt gondoltam a BC2-ről aztán fele se az volt amit mutatott.Tele volt(van) köcsög kemperekkel,sníperekkel mert a játék koncepciói ezt hozták.Találati rendszere egy trágya,egy tár lőszer az ellenfélbe találati jelzés nélkül stb. nem lehet tudni hogy ez adni fogja-e.
  • frango
    #225
    Persze elején biztos lesznek gondok. Bugok, lagok stb. Ezt már megszokhattuk. BC2 azért nem volt olyan vészes szerintem.
    BF3 bétán majd meglátjuk mit is hoztak össze a srácok. Reménykedem, hogy adni fogja, mert más FPS-t nem nagyon tudnék elképzelni télre. Persze a legjobb játékokat is haza tudják vágni az idióta playerek...:)
  • Bogdogege
    #226
    Ezen most jót nevettem .
  • lac coo
    #227
    Rossz kérdés... :)

    BF-ben mi a COD ? Ez a jó kérdés ...
    Kb loholnak a világverő COD sorozat után, szóval egyik sem lesz jobb a másiknál .
    Multit leszarom, régóta live-ra cseréltem a lövöldözést, de a single a szokásos egyszer el lehet viselni kategória .Grafikára csak a kisgyerekek izgulnak, attól sokkal jobb nem lesz egy játék ...
  • FSpofon
    #228
    bf3 jobb lesz mert a rombolás is vele jár.
  • Thaddeus
    #229
    Na és ha Cod a béef? Felmész, belősz mindenkit azt lejössz... Majd pont a vén Bf veteránoknak csinálnak gamet, mi? Annak az 5%-nak. Fel kéne ébredni.
  • Gyuszopapa
    #230
    Ja belövök mindenkit úgy mint a BC2-ben vagy úgy mint a Cod-ban,mert nem mindegy.Ha olyan lesz mint a Cod meg a BC2 akkor semmi baj mert gyorsan bezár a játék.Miért mert a Cod túl jól adja a BC2 meg túl szarul.
    Mielőtt valaki ugatna több évig játszottam mindkét szériával párhuzamosan úgyhogy egy icipici fogalmam van róluk.Cod 20 killstreak bármikor.
  • Gyuszopapa
    #231
    A Cod-ban egyedül only rifle szervereken(2,5)van kihívás a többi gyerekjáték.
  • DarkSector
    #232
    Van arcod azért. :)
    Nem jössz be promod szerverekre?
  • Gyuszopapa
    #233
    Melyik Cod-ban?
  • DarkSector
    #234
    4-ben.

    van 6-ban is valamiféle promod, de azt varezban láttam csak.
  • Gyuszopapa
    #235
    Törtel is megy a 4 mert az eredetit eladtam 1.5 éve de még egyszer nem veszem meg bár gondolkodtam rajta(mert az még normális volt de a 6-tól már mélyzuhanás)már 1-2 ezerért van legal cd kulcs.
  • DarkSector
    #236
    Nem tudom, de dobozossan 3-4ezer a cod4 asszem. törttel nyomom én is, mind az összes cod-ot annak ellenére hogy van eredetim is.
    Valahogy cod6-nál a warez jobbra nőtte ki magát mint az eredeti.
  • Sir Cryalot
    #237
    felülnézetes RTS-t igenis csinálhatnának pl a BFVietnam-ból , az fps mód meg csak opció lenne, a PC elbírná nem tudom mit szerencsétlenkednek fix hardwarel.
  • Gyuszopapa
    #238
    Igen a 6-nál a warezzal játszanak azok is akik eredetiben megvették(több ismerősöm is),röhej azért.
  • DarkSector
    #239
    Hát igen, de egyrészt érthető az adminolás miért nem volt alapban a cod6-nál mert elég rendessen vissza lehet élni vele.

    Mikor látok egy gyökeret aki bejön TDM-re vagy SD-re és átváltja FFA-ra csak mert nem képes a menüből EGYBŐL FFA-ra menni nah akkor felmegy a pumpa.

    Ha van simán FFA akkor miért jön be a tahó geci TDM vagy SD-re és váltja azt át FFA-ra.
  • SzinesGeza
    #240
    Már ne haragudj de nem vagy te egy kicsit "nekemaszarisízetlen"-típus?

    Szidod a BC2-t, hogy "egy tár lőszer az ellenfélbe", amikor meg a HC-ját ajánlottam, arra azt reagáltad, hogy szar, mert két golyótól meghalnak az emberek.

    Mégis, te milyen fps-t szeretnél?