42
Silent Hill Downpour
  • gergou
    #42
    le vagyok döbbenve... Megannyi negatív kritikát kapott e játék, de valami fantasztikus! Ilyennek kell lennie egy nextgen silent hillnek.
  • gergou
    #41
    Most kezdtem el vele játszani. Egyetlen akadást nem észleltem, és valami piszok igényes egy játék! Nagyon tetszik.
  • Fidolorous
    #40
    én nem rég vittem végig ismét a 3mat és ott se volt különösebb para, legalábbis keményebbre emlékeztem. mondjuk azóta már kijött egy amnesia is ami más fekvésbe helyezi azért a dolgokat. nekem a homecoming bejött szóval ha annál jobb, akkor már nyert ügy, mindenesetre ma kiderül :)
  • vili 27
    #39
    Én végig toltam a downpourt néhány 1-2 hónapja. Nem volt rossz a sztori, de nem éreztem azt a félelmet mint az előző részeknél. A legütősebb az első rész volt egyértelműen. A többi se volt rossz, de ez elég gyérre sikeredett az első részekhez képest. A homecomingnál talán jobb volt. Ez már nem az a silent hill ami ezelőtt volt. Van otthon 3D tévém, de mire rájöttem hogy a játék 3D, addigra végigtoltam. 10/7pont
  • Fidolorous
    #38
    miért ilyen halott ez a topik, már rég kint van a cucc !
  • Hoz_Hun
    #37
    Én most tartok ott, hogy megcsináltam a mozis side questet. Nem tudom miért szólták le sok helyen a játékot, nekem nagyon tetszik. Kicsit kevés az "otherworld" és ha van akkor is futni kell, meg szörnyek nem olyan jók mint az előző játékokban. De ezt leszámítva jó.
  • laca no1
    #36
    Kösz meglett az ajtó!
  • Seth
    #35
    Van ott egy tologatható láda. Úgy állítsd oda ,hogy mikor lecsukódna az ajtó,akkor azon fennakadjon
  • Anubys
    #34
    De sok Konami-s tester jár ide... :)
  • laca no1
    #33
    elakadtam az "elején" a vizes résznél.water chute machine -nél.megcsinálom elvezetem de mikor visszafutok a lépcső előtt az "ajtó" zárva van.Valaki vmi ötlet?
  • Soldiers
    #32
    SRácok elkezdtem a játékkal játszani már eljuttotam vele egy darabig de a lámpám nem világit ez mitől van felkell venni vmi elemet vagy mi a túró??

    köszi a választ
  • isclit
    #31
    Nem tudja valaki,hogy a 3.pálya elején azt a gyökér kétfejű szörnyet hogy kell kinyírni? A metro után.
  • FlyHigh
    #30
    Tetszik, hogy nincs tömve enemyvel, egyre jobb érdekel, még a végén 0day buy lesz.:D
  • grebber
    #29
    Negyedórán át mozog a Silent Hill: Downpour
  • grebber
    #28
    Ezek szerint el ,elég sok helyen lett 2012 q1 a dátum!
  • kirol
    #27
    GS-on most van egy új trailer és azt írják, 2012 márciusában jelenik meg.

    Most akkor eltolták a megjelenést novemberről?
  • vili 27
    #26
    Jó lesz ez gyerekek :))))
    pelenkákat lehet előkészíteni :)

    Azért durva lesz ez az év vége Silent Hill:Downpour, Assasins Creed Revelations, és COD Modern Warfare 3, na nem beszélve az 1év múlva megjelenő új Tomb Raiderről ,ami szerintem messze a legjobb lesz az összes közül.
  • grebber
    #25
    Megjelenési dátumot és dobozképet kapott a Silent Hill: Downpour

    November 4.
  • grebber
    #24
    12 perc játékmenet
  • grebber
    #23
    GC: Képek!
  • kirol
    #22
    Jónak néz ki. 2 problémám azonban van.

    Még nézni is brutál idegesítő, hogy 100x megüti azt a valamit, amit nem nagyon látni a sötétben, de nem történik semmi. Csak üti, üti. Miért kell 600x megütni, hogy meghaljon? Bár legalább 2 kapott ütéstől nem fekszik ki, az is valami.

    A másik, hogy olyan a szereplő mozgása, mintha úszna a levegőben.
  • grebber
    #21
    Gameplay!
  • Fidolorous
    #20
    tyűha vannak már a hd kollekcióból is képek ?
  • Seth
    #19
    3DS-re is elkészítik ? :D
  • kirol
    #18
    Elég gagyi! És még finom voltam.
  • Totti5
    #17
    Mutass szebb 60fpses verekedős játékot, mint a Mortal ( lehet 30fpses is ).
  • Anubys
    #16
    No nézzük csak, isteníted a Mortal-t, bár annak sem egy mostani szupergrafikája van, de lefikázod a Silent Hill-t ugyanezért... hmm...
    Itt a hangulat a lényeg, és azt a képek alapján szerintem eltalálták, bár tény, hogy mozgásban kell látni a cuccot.
  • Totti5
    #15
    WTF??? ilyen képet hogy adhat ki valaki hivatalosan? ez miből van? mi ez a szar???



    Hasonlításkép egy a HD kollekcióból, a 10!!! évvel ezelőtti részből..


  • Anubys
    #14
    Na, meglesz az októberi elfoglaltságom is... :D
  • grebber
    #13
    Képek!
  • Totti5
    #12
    Egyértelmű.

    Meveszi valaki és megjár 1-2-3 embert.
    Feltöltik torrentre rácsap 2000 ember.

    Na most melyik a károsabb?
  • gregtom6
    #11
    Hé-hé...ne itt kezdjük a konzol-PC háborút.
    A játék legyen a téma, vagy próbáljatok a Vatra Games lelkére hatni, h adják ki PC-re...de ne itt vitázzunk már.
  • bakkerman
    #10
    nincs marha nagy bevételük,de viszont bevételi kimaradás sincs,ugyanis ezeket a csere-bere játékokat egyszer megkellett vennie valakinek,hogy aztán elcserélhesse...míg PC-n komplett haveri kör játszhat úgy egy játékkal,akár internet nélkül is,hogy én leszedem,és tovább adom dvd-n 15 embernek...és ezekből az emberekből 1 fillért nem lát a kiadó. mondjuk én nem sajnálom őket.
  • FlyHigh
    #9
    Akkor is nagyobbak a konzolos eladások nagyságrendekkel, mint a pc-sek, ők meg olyan platformra adják ki, amire megéri, szerintem te sem szeretsz feleslegesen dolgozni. Warrez vagy nem warrez, használt vagy nem, nem ez a lényeg, hanem az eladások.
  • armageddon666
    #8
    Hagyjuk már ezt a "warez miatt nincs PCre játék" dumát. Mert a használt játék kereskedelemből olyan marhára nagy bevételük van a kiadóknak...
  • Anubys
    #7
    "Ha már az eddigi részeket kiadták, akkor igazán jöhetne az új is, mert nem akarok konzolt venni azért, h az egyik kedvenc sorozatom új részével csak konzollal tudjak játszani."

    Eddig 3 "csak konzolos" Silent Hill volt, egy PS2-n tudsz játszani mindhárommal, és egy PS2 + 3 exkluzív Silent Hill kb. 40e-ből megvan (mert feltételezem, nem akarsz warezolni, és ha kidobnák pöcére, akkor is eredetiben vennéd meg, nem gyarapítanád azoknak a számát, akik miatt nem készül el pöcére... ;)
  • Totti5
    #6
    + fav

    Remélem E3on lesznek jó kis gémpléjek.
  • Muttley
    #5
    így van
    Tuscoék már 45-ért adnak vadonatúj X360 slim arcade-ot
    ettől függetlenül tőlem aztán jöhet PC-re is :)
    a witcher2-t
    na, azt kéne már kinyomniuk multiplatformra :)
  • FlyHigh
    #4
    Hova menne lefelé az ára? A legnagyobb játékkínálattal rendelkeznek, másrészt meg egy közepes vga árának felelnek meg kompletten, akinek tényleg hobbija a játék, az már vett konzolt.
  • gregtom6
    #3
    Aki akart konzolt venni, szerintem már rég megtette.
    Különben se megy nagyon lefelé az ára egyiknek sem.