24
  • Stranger666
    #24
    úgy vitatkoztok a magasság dolgon mintha frodo is 120cm lenne igazából..
    Ha Bane nagy akkor valszeg megcsinálják, hogy ne 175nek látszon.
  • sandor8206
    #22
    hidd el értettem
    gyerek nem azt írta, hogy CG Hulk legyen Bane, de egy sima valódi magas kigyúrt állat létező embert simán találhattak volna pl: az általam említett N. James-t
    De ha az neked természetes és benyeled Nolantól, hogy egy kb. 150 kilónyi 2 méter feletti emberből (ami akár rajzolt, akár nem létezhet) csinál egy kis nyikhajt akitől egy kicsit is keményebb emberek vannak a K1-ben és ő esz a nagy betmen megverő ember akkor jó, csak kb. köze nincs a comic-hoz

    az meg már külön említésre méltó, hogy mennyire elfogultak emberek:
    az új Conan-Momoa nem jó, hisz kicsi-pedig Conan sose volt szteroidos állat csak izmos, nagydarab mint Momoa
    Bane aki tényleg egy izomállat*2, oda meg jó nekik Hardy
  • cateran
    #21
    Jujj..szovegertes? Neked is van meg mit tanulnod az suliban...(gyengebbek kedveert: VALODI, ELO ember vs rajzolt figura..te kis szerencsetlen hulye...)
  • Szefmester
    #20
    És ő mitől "szuperhumán"? Fel van pumpálva az izomzata mint állat és? Az igazi szuperhumánok azok akiket az egyik műsorban mutattak: pl alsógatyában és sapkában futott le egy (fél?)maratont szibériai körülmények között egy fazon és nem fagyott le semmilye, a doki mellette meg sok réteg meleg cuccon majd megőrült a hidegtől. Vagy ott a fickó aki szemgolyók nélkül született és vakon fest... tökéletes térhatással. Úgy hogy esélye nem volt arra hogy lássa milyennek is kell lennie a világnak, a festményei kelendőek és úgy lett híres festő hogy senki sem tudta hogy vakon fest.
  • kissssss
    #19
    "Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember"

    jjjjúúúúúújjjjj
  • Axlkenobi
    #18
    Aaron Eckhart feje sem volt szétégve, mégis milyen jó Harvey-t hozott. Ezzel azt akarom mondani, hogy pont nem számít Hardy mérete, csak a színészi kvalitásai. Ma már a technikával (optikai meg egyéb trükkök) simán meg fogják oldani, hogy ólajtó méretű legyen.

    Ugye a hobbitok szerepét se törpe növésű színészek játszották A Gyűrűk Urában, mégis milyen jól meg lett oldva.
  • mad363
    #17
    A "szuperhumánok" már köztünk járnak :) amióta csak presztízse van egy sport versenynek :) pl: http://www.youtube.com/watch?v=RABlMnmfCJ4
  • nlght
    #16
    Már várom Bane és a Macskanő ágyjelenetét :D

    Superman meséli:
    - Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanőt egy tetőn, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik. Annyira megkívántam, hogy odarepültem, s durr bele...
    - És nagyon meglepődött a Macskanő?
    - Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember...
  • SirLord
    #15
    Bob Sapp!!!!
  • CaptainRumi
    #14
    kicsit rosszabb? :) ez ugye enyhe kifejezés volt :)
  • sandor8206
    #13
    hát ja hisz Joker 2 méter magas és így Ledger tökre nem illett a figurához azért ment a síránkozás
  • CaptainRumi
    #12
    Nagyobb vagy Hardy-nál? Akkor miért nem te játszod Bane-t? Miért nem egy kibaszott nagy állat játssza? Talán mert szar színész vagy, és a legtöbb izomagy is szar színész. Amikor Ledger lett a Joker, akkor is ez a siránkozás ment, aztán tudjuk mi lett a vége...
  • sandor8206
    #11
    pl: játszaná Bane-t egy szavam se lenne, már a Trójában is csak lestem, hogy lehet valaki ekkora. Lehet kicsit rosszabb színész mint Hardy :-) de ő tényleg Bane lenne, nem kiscsákó hülye maszkban
  • sandor8206
    #10
    de pont az a lényeg hogy Bane szuperember
    Ghul egy sima ember (most a tavacska dolog nem játszik, mert Ghul anélkül is Ghul)
    Joker egy őrült a comic-ban és filmben is (az hogy ott tényleg idióta a kinézete, fehér arc stb. a filmben meg festi magát, tökmindegy)
    Kétarc, sima ember
    Madárijesztő-sima ember toxinnal

    DE Bane egy nagy állat aki benyomja a cuccot és még nagyobb állat lesz, emberfeletti erővel és ha filmben nem így lesz akkor az már nem Bane, hanem a neve csak
    Félreértés ne essék, nem azzal van a bajom, hogy valószínű nem fog nőni ide-oda, hanem azzal hogy Hardy egy kis csicska akitől még én is nagyobb vagyok
    persze ettől a film még jó lehet, csak karakter nem tetszik
  • SlickAdam
    #9
    pedig valoszinu ilyesmi lesz. a Nolan fele Batman-ek realisabb hangveteluek. megvannak benne a klasszikus karakterek, de nem hyper-szuper ember feletti kepessegekkel meg varazslatokkal. arra ott vannak a regebbi filmek.
  • Loverman
    #8
    valszeg azért "kellett" Bane mert ez a trilógia utolsó része és ugye ő volt az aki megtörte Batmant (szó szerint)
  • geronemo
    #7
    Nolan nem realisztikus hanem ál realisztikus Batman-t csinált. Nem a mai technológiával magyaráz meg benne dolgokat, az eszközök is fikciók, csak abban az univerzumban építenek köré egy hihető sztorit/magyarázatot, abban az univerzumban ez realisztikus és elhisszük, hogy lehetséges. Szerintem Bane-re is megvan már a maga ál realisztikus meséje és elfogjuk hinni, hogy ez így lehetséges.
  • SlayR
    #6
    Egyáltalán nemvolna nehéz egy realitás közeli állapotot adni Bane karakterének csak nemkéne szűkűlt látókörűnek lenni :)
  • SlayR
    #5
    Látom már megint a "szakértők" szólnak hozzá ehehehe:D
  • sandor8206
    #4
    amúgy tényleg gyenge, tökre nem értem miért kellett Bane? (ha a sztoriban valami kihagyhatattlan szerepe lesz ok) elvégre Nolan koncepciója hogy reális betmen legyen (már a főszereplőn bukik a dolog de ő tudja), abba Bane karaktere nem fér bele, hisz nem fog nőni elvileg ide-oda ha következetes Nolan, de akkor meg a nevén kívül nem lesz Bane csak egy csicska
  • sandor8206
    #3
    betmen annyira valóság, hogy sztem inkább te kérdezd anyukádat vagy a tanítónénit
  • cateran
    #2
    Ha nem tudod mi a kulonbseg a valosag es a rajzolt fikcio kozott, kerdezd anyukadat....vagy a tanitonenit.....
  • Suffering
    #1
    ez nagyon gyenge. ez remélem nem az izom feltöltés utáni állapot, Bane-nek sokkal nagyobb izma van.