378
hardcore, post-hardcore, METALCORE, deathcore, mathcore...stb.
  • lord nihilus
    #258
    Suicide Silence @ Hegyalja Festival in Tokaj, Hungary
    Saturday, July 21, 2012 at 7:00pm
  • lord nihilus
    #257
    elégedettnek kéne lennem, hisz van isten, de gyűlöl engem
  • lord nihilus
    #256
    HEGYALJA FESZTIVÁL fun club Ha elég hangosan kéritek a Suicide Silence-t, akkor azt a tengerentúlon is meghallják. Tegyétek ki a Hegy' oldalra a kedvenc Silence-számotokat és gyűjtsetek rá annyi lájkot, amennyit csak bírtok!

    Hát nem tudom h csak mese habbal, vagy kajak like-okhoz kötik -.-" mindenesetre megpróbáltam. Olybá tűnik h az alap hegyalja közönség nem igazán kedveli a közkedveltebb - vagy nem is tudom hogy fogalmazzak - core műfajokat, így szinte csoda, hogy tavaly le tudták hozni a Parkway-t.
  • Balázs 17
    #255
    most a kedvenc:
  • Balázs 17
    #254
    jó de akelára nem azé' megy az ember, hogy lazuljon:D
  • ERykk
    #253
    Igen, azt hiszem ebben egyetértünk, de azért mégis ha valaki azt mondja hogy pogó, akkor inkább jut eszembe a tankcsapda, mint például a despised icon.
    az meg hogy 50 kilós emó fiúk vannak-e arról én nem tudok, olyan koncerthez még nem volt szerencsém.emellett semmivel sem veszélyesebb, mintha pogó közben rugdosnának meg acélbetétessel, mint az jónéhány 'metál' (osszián, akela,stb) koncerten szokott lenni.
  • lord nihilus
    #252
    :(
  • Knabb
    #251
    Velük semmi, a stílus nem tetszik.
  • F1ú
    #250
    ???
    Mi bajod van velük? Nem ártanak azok senkinek.
  • Knabb
    #249
    Én élesen elhatárolódok attól az ágazattól, így halvány lila fingom sincs a kapcsolatáról, de nem is nagyon érdekel a dolog. Inkább letagadom :DD
  • F1ú
    #248
    nem olyan híg az.. az emo közösség is a hcx hez tartozik.., vagy legalábbis onnan ágazott el és ilyen posthardcoros elkislányosodott, elfajzott punk lett belőlük =)
    A mostani screamo is hardcore, csak egy kicsit puhább, kicsit sipákolósabb, és kicsit gayebb. Dehát ez van, attól még ugyan az az állatfaj, csak elkorcsosodtak. és jönnek az emók is hcx koncertekre, csak sokat piszkálják őket, néhányan akik nem értik, hogy mit keresnek ott, pedig ugyan úgy ott a helyük
  • Knabb
    #247
    Azviszont megeshet... eléggé híg mostanság a szcéna :\
  • F1ú
    #246
    szoktak lenni.. csak a többség sajnos bántja őket, és inkább távol maradnak :(
  • Knabb
    #245
    Én úgy vagyok vele, hogy mindegy mit csinálsz a koncerten, amíg élvezed és hagyod, hogy mások is élvezzék. Aki meg a pitbe vagy a szélére áll az meg vállalja, hogy mit kap és kész... nincs rinya. Meghát nagymák, hogy hardcore meg beatdown koncertekre nemnagyon járnak 50 kilós kisköcsögök :D
  • lord nihilus
    #244
    szerintem tök mindegy mit csinálsz, amíg nem csak állsz...
  • F1ú
    #243
    nincs annál viccesebb amikor ilyen kis 50 kilós nyeszlett emós fiúkat látok ugrálni ilyen wall deathben meg pitben. Szegények..néha kapnak rendesen, szerintem azért elég veszélyes az ilyesmi.
  • ERykk
    #242
    Szerintem meg a pogó 'gyászosabb', sokkal szívesebben veszek részt egy wall of deathben, vagy egy circle pitben, mint hogy pogózzak.
  • bujcsik555
    #241
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ebben van hasonló a végén :D 2:30 :D
  • Balázs 17
    #240
    mostanában türhető számokat csinálnak

    nálam az egyik legfaszább kezdés még mindig ez:D
  • Balázs 17
    #239
    azért az "idősebbek" még emlékezhetnek, régen milyen jó is volt pogózni

    múltkor voltam HC-n, ahol Liberal Youth, Social stb. zenekar volt, és komolyan mondom csak ilyen lötyögés ment..
    átvettük mi is ezt az amerikai stílust
    ebben a videóban is ilyesmi látszik, tiszta gyász:D
  • Knabb
    #238

    32:15 van egy kis szarügy :DDDD és még csak utána se nyúl senki xdddd
  • Knabb
    #237
  • F1ú
    #236
    lehet csendben öngyilkosak lettek és senki nem tud semmit
  • lord nihilus
    #235
    amúgy most mi a tosz van?? Suicide visszamondta a Hegyaljai fellépést?:O ne basszák már meg
  • lord nihilus
    #234
    ááálatok:DDDDDDDDDddd
  • Balázs 17
    #233
    keresgélem a pannónia fesztivál ismeretlen fellépőit
    ez komoly:D
  • Balázs 17
    #232
  • F1ú
    #231
    akor szerezzetek hozzá egy olyan vintage 30 as ládát, amit hátul ki tudtok nyitni, hogy be tudjatok tolni egy mikrofont, próbáljátok ki, nagyon jó mélyeket lehet kiszedni onnan mikrofonnal.
    Próbáljátok úgy bemikrofonozni a hangfalakat ahogy a parkway driveosok csinálják.. a studio oldal forumjában ezt írták egyszer amikor a soundjukról kérdezték őket:
    "Miking an amp has endless ways to change the tone of the sound and the amount of the "room sound" that is picked up. Two dynamics and a condenser per amp are going to give an incredibly sound and create a better and inevitably more accurate sound than any effects processor or plug in."

    tehát két dinamikus és egy kondenzátor miki kell, gondolom kettő elől, és egy hátul a dobozba behallgatva.
  • disorder14
    #230
    Ahogy mondod:) Bár az egész Amplitube-ban van, de ez a lánc amit leírtál:)
    A következő szám már viszont ténylegesen egy 6505-ből fog szólni:)
  • F1ú
    #229
    emg szedő - od808 vagy ts9 od - 5150 amp - vintage 30 szórók

    ezekből mit találtam el?
  • F1ú
    #228
    5150 essel nyomjátok?
    olyan jellegzetes a hangja, hogy könnyen fel lehet ismerni még a logód nélkül is.
  • disorder14
    #227
    Most jelent meg új számunk, sok szeretettel:


    Zenekari oldalunk:
    Waking October
  • lord nihilus
    #226
    na akkor a dolgok örömére:D
  • Knabb
    #225
    Kicsit fosok, hogy ezt egy nem egy egyszerű ujjrándulással fogom túlélni, márhatúlélem azt a hetet :P
  • bujcsik555
    #224
    Hoppáré.... jóóólesz, várós D:
  • lord nihilus
    #223
    össze fogom kulázni magam :DDD
  • Knabb
    #222
    Hatebreed és Biohazard mellé elég durva :D
  • lord nihilus
    #221
    SUICIDE SILENCE Hegyalján ^^

    ó csak most ne jöjjön semmi közbe:S
  • Knabb
    #220
    lájtis flesses.
  • F1ú
    #219
    szia..
    ha már koncikra szokásunk járni, s ide is szokásunk írni, szerintem egyeztessük össze, hogy mikor hova megyünk, és akki akar az jön, és ha akarunk együtt is mehetünk csapatban.
    úgy még a skinek sem piszkálnak, mondjuk ha emós hajad van