378
hardcore, post-hardcore, METALCORE, deathcore, mathcore...stb.
  • bujcsik555
    #241
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ebben van hasonló a végén :D 2:30 :D
  • ERykk
    #242
    Szerintem meg a pogó 'gyászosabb', sokkal szívesebben veszek részt egy wall of deathben, vagy egy circle pitben, mint hogy pogózzak.
  • F1ú
    #243
    nincs annál viccesebb amikor ilyen kis 50 kilós nyeszlett emós fiúkat látok ugrálni ilyen wall deathben meg pitben. Szegények..néha kapnak rendesen, szerintem azért elég veszélyes az ilyesmi.
  • lord nihilus
    #244
    szerintem tök mindegy mit csinálsz, amíg nem csak állsz...
  • Knabb
    #245
    Én úgy vagyok vele, hogy mindegy mit csinálsz a koncerten, amíg élvezed és hagyod, hogy mások is élvezzék. Aki meg a pitbe vagy a szélére áll az meg vállalja, hogy mit kap és kész... nincs rinya. Meghát nagymák, hogy hardcore meg beatdown koncertekre nemnagyon járnak 50 kilós kisköcsögök :D
  • F1ú
    #246
    szoktak lenni.. csak a többség sajnos bántja őket, és inkább távol maradnak :(
  • Knabb
    #247
    Azviszont megeshet... eléggé híg mostanság a szcéna :\
  • F1ú
    #248
    nem olyan híg az.. az emo közösség is a hcx hez tartozik.., vagy legalábbis onnan ágazott el és ilyen posthardcoros elkislányosodott, elfajzott punk lett belőlük =)
    A mostani screamo is hardcore, csak egy kicsit puhább, kicsit sipákolósabb, és kicsit gayebb. Dehát ez van, attól még ugyan az az állatfaj, csak elkorcsosodtak. és jönnek az emók is hcx koncertekre, csak sokat piszkálják őket, néhányan akik nem értik, hogy mit keresnek ott, pedig ugyan úgy ott a helyük
  • Knabb
    #249
    Én élesen elhatárolódok attól az ágazattól, így halvány lila fingom sincs a kapcsolatáról, de nem is nagyon érdekel a dolog. Inkább letagadom :DD
  • F1ú
    #250
    ???
    Mi bajod van velük? Nem ártanak azok senkinek.
  • Knabb
    #251
    Velük semmi, a stílus nem tetszik.
  • lord nihilus
    #252
    :(
  • ERykk
    #253
    Igen, azt hiszem ebben egyetértünk, de azért mégis ha valaki azt mondja hogy pogó, akkor inkább jut eszembe a tankcsapda, mint például a despised icon.
    az meg hogy 50 kilós emó fiúk vannak-e arról én nem tudok, olyan koncerthez még nem volt szerencsém.emellett semmivel sem veszélyesebb, mintha pogó közben rugdosnának meg acélbetétessel, mint az jónéhány 'metál' (osszián, akela,stb) koncerten szokott lenni.
  • Balázs 17
    #254
    jó de akelára nem azé' megy az ember, hogy lazuljon:D
  • Balázs 17
    #255
    most a kedvenc:
  • lord nihilus
    #256
    HEGYALJA FESZTIVÁL fun club Ha elég hangosan kéritek a Suicide Silence-t, akkor azt a tengerentúlon is meghallják. Tegyétek ki a Hegy' oldalra a kedvenc Silence-számotokat és gyűjtsetek rá annyi lájkot, amennyit csak bírtok!

    Hát nem tudom h csak mese habbal, vagy kajak like-okhoz kötik -.-" mindenesetre megpróbáltam. Olybá tűnik h az alap hegyalja közönség nem igazán kedveli a közkedveltebb - vagy nem is tudom hogy fogalmazzak - core műfajokat, így szinte csoda, hogy tavaly le tudták hozni a Parkway-t.
  • lord nihilus
    #257
    elégedettnek kéne lennem, hisz van isten, de gyűlöl engem
  • lord nihilus
    #258
    Suicide Silence @ Hegyalja Festival in Tokaj, Hungary
    Saturday, July 21, 2012 at 7:00pm
  • kakaoskalacs
    #259


    Parkway Drive ,Bécs Gaosmeter beszámoló
    +Miss May I (ritka rossz volt , eddig sem szerettem de ezekutan sem fogom)
    +Cofession--->korrekt volt
    +The Ghost Inside--->korrekt volt.

    Utobbi évek legjobb koncertje volt ahogy szolt meg amiylen hangulat volt valami eszméletlen : )
    végiguvolteni az összes száámot wááu megneznem meg vagy 50x :DDDD
  • lord nihilus
    #260
    irigyellek:D

    más: még mindig top magyar band
  • CUCLI
    #261
    ;)
  • Knabb
    #262
    Hát igen, Satepként még jobban bejöttek
  • Balázs 17
    #263
    koncertpangás van itt veszprém környékén :(
    máshol mi a helyzet?:)
  • lord nihilus
    #264
    Egerben szombaton zárt be az utolsó koncerthely, ahol többek közt a Téveszme és sok tehetséges core csapat lépett fel hétről hétre. Innentől kezdve halott ilyen tekintetben a város :(
  • TommyC
    #265
    heh :D


  • TommyC
    #266
    ezt meg a barátnőm találta, ők is magyarok :)

  • TommyC
    #267
    bocsi a multiposztért, de még linkelek egy adag *ÚJ* zenét, még friss, ropogós :D

    az új VERSIONS



    az új Obey The Brave



    és végül az új The Air I Breathe

  • TommyC
    #268
    ha erre nem mondjátok, hogy JÓÓÓÓ ((((: akkor ihhaj
    ma jelent meg!

  • Balázs 17
    #269
    nah bury tomorrow tud jó zenét csinálni?:D
  • TommyC
    #270
    úgy tűnik ;D
    am nekem a régiek közül is tetszett 1-2 szám (You & I, Her bones in the sand)
  • lord nihilus
    #271
    November 29 Dürer kert --> Parkway Drive
  • bujcsik555
    #272
    megint jön a Parkway Drive?
  • kakaoskalacs
    #273
    EZAZZZZZZZZZ :D
  • Slinky Cyle
    #274
    Parkway Drive? Fuck yeah..

  • lord nihilus
    #275

  • Balázs 17
    #276
    mennyi a cash?
  • Knabb
    #277
    6fél vagymi
  • bujcsik555
    #278
    Jegyárak:

    Kedvezményes elővétel: 5.500 Ft - limitált példányszámban, 2012. június 11. és 24. között, csak és kiárólag a Revolution Store-ban (1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 49.)


    Elővétel: 6.000 Ft (2012. június 25-től)

    Helyszínen: 6.500 Ft
  • TommyC
    #279
    Core-osok ide (figyeljetek)!! két über szám:P

    His Statue Falls - Breathe In Breathe Out feat. Chuong Trinh



    Fed To The Ocean - Never Fade


  • TommyC
    #280
    SICCCKKKK


    A Call To Sincerity - "Mayhem"