4550
banner
  • Although
    #400
    Ami főleg egy kicsit zavar, van egy fényképünk ahol nagyjából látszik a csapat, nincs rajta. Volt egy infonk miszerint nem társ. Most meg hirtelen az lett. Nem jó az, amikor kívánságműsor van. Sok idő jól megírni egy sztorit, minden a helyén legyen.
    Ez Beth módszer, náluk mindegy mert így is úgy is középszerűek lettek ezen a vonalon.
    Ha ez most tényleg, csak hirtelen közkívánatra belekerült, az látszani fog a játékon.
    Morrigan erdőben nőt fel farkas alakot is öltve, ahol a gyenge elpusztul az erős életben marad, ráadásul a witch hunt vége pont olyan lett amilyen kellett legyen. Már nem egy félig gyerek nő, ahogy a fenti képen is látszik. Szerintem nem véletlenül nem volt társként hirdetve egy percig sem. Legalábbis ha belemerülünk a történetbe képzeletben :)
  • Although
    #399
    Ha valaki nem ismerné ezt, ahogy látom kevesen nyomták végig.


    Ha be kell sorolni akkor nem a jók közé tartozik, persze így szeretjük ahogy van és megvan a története, hogy lett ilyen de egyértelműen az power az ami érdekli, mondjuk igaz nem feltétlen jelent gonoszt. De nem egy kis pályás. A kezdeti infok alapján miszerint nem lesz kompánion és fontos szerepe lesz a történetbe pont a withc hunt alapján gondoltam ettől lehet az egyik fő ellenfele a templar hősünknek. :)
  • j0nNyKa
    #398
    azért az kemény, hogy neked az jött át morriganből, hogy "gonosz karakter"
    ez mikor történt pontosan? :)
  • wedge31
    #397
    Semmiképp se nevezném Morigant gonosznak, max számitó kis boszinak.
  • TBTPumpa
    #396
    Morrigan gonosz karakter? Wat?
    Inkább semlegesnek mondanám, hisz sem a jó, sem a rossz oldalon nem állt az Origins-ben.
    Jó cselekedetei: megmenti az utolsó Grey Warden életét és a barátja lesz.
    Rossz cselekedetei: mindenképp gyerek kell neki.
  • Although
    #395
    Nem lenne jó az eddigi infok alapján amit a történetből össze tudtam rakni eredetileg egyik fő ellenfelünk lett volna szerintem, talán köze is van az eseményekhez. Az indulásnál egyik fő helyszínen az udvar mágusa. Szóval a kapott kiindulási adatokból nehezen kihozható a társ. Legfeljebb ha eljátsszák újra amit Loghain jelentett a DA:O-ban. Ez pedig nehéz lenne mivel morrigan tényleg gonosz karakter tehát csak a egy pure evil karakternek lehetne társa. Remélem nem az történik amit a Beth is csinál miszerint folyamatosan alkalmazkodik a játékgyártáshoz nem értő történetet írni nem tudó vásárlóihoz mert akkor ugyanúgy középszerű csapat lesznek mint Tod és társai.
  • TBTPumpa
    #394
    Hah! Jó is lenne, ha Morrigan is játszható/megdönthető karakter lenne megint.
  • j0nNyKa
    #393
    bioware talks dragon age inquisition dragon battles companions and beating skyrim - jó hosszú, 5 oldalas cikk

    van 1-2 érdekesség benne, pl. "All nine companion characters set to appear in Inquisition will be contained within the base game - There will be no DLC party members"

    "BioWare is promising a staggering 40 major ending variations, in addition to a small number of totally unique endings and innumerable minor variations - Darrah stresses that the endings will all be meaningfully different from one another. You won't find 40 endings with only slight degrees of variation between them." :O

    "and Sera, an elven archer" - theorycraft: lehet, hogy Leliana mégiscsak assa lesz? nem nagyon jut már neki más role

    "You'll be able to choose from one of four races: elves, dwarves, kossith (better known as the Qunari), and humans. You can then further customise your character to be male or female, design their face, and choose from one of four voices (each gender has two options)." - mondjuk ezt tudtuk, de jó a megerősítés :)

    ennél meg majdnem kaptam azért egy erősebb szívgörcsöt: "Morrigan, the fearsome witch from Dragon Age Origins, is likely to return as a party member again as well. [Update: Since this article was published, BioWare has confirmed that Morrigan won't, in fact, be a playable character.]"
  • wedge31
    #389
    A második résznél biztos jobb lesz mert annál lejjebb már nincs...
  • TomStorm
    #388
    Igen már régi.Még az elsők között volt,alpha fázis
  • Evoluti0N
    #387
    Így már szimpatikusabb. Remélem, hogy tényleg lesz olyan nehézségi fokozat, ahol szükség lesz a taktikai nézetre, csapattársak váltogatására, taktika használatára, satöbbi és nem csak egy parasztvakító kameranézet lesz.
  • kiserik
    #386
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1305883891&no=222]#222[/URL]

    4:29-től érdemes megtekinteni, hátha...
  • Evoluti0N
    #385
    Játékmenetben még a második résznél is kevésbé hasonlít az első részre. Viszlát oldschool, taktikus játékmenet! Üdvözlet látványos, bukfencezős bohóckodás! Az EA-től kapták a lapátot, de a Bioware ássa a sírt.
  • MerlinW
    #384
    Hát ez sem lesz a kedvencem..:/
  • bendáj17
    #383
    Jó kis videó én még nem láttam, várom ezt a gamet is :D
  • Although
    #382
    Ez volt már?
  • j0nNyKa
    #381
    kunári egy kanárival, meg valami retard laposfejű törp
    szivesen!
  • tomsolo
    #380
    Mik ezek?
  • pxxl
    #379
    kanári rulz ^^
  • ratgab
    #378
    Ebből az látszik, hogy ha más nem featureökben az első részre fog inkább hasonlítani a játék. Aztán magát a tartalmat és a történetet, meg a helyszíneket majd jól megtapasztaljuk.

    Engem ez az infó is megerősít abban, hogy ismét bizalmat szavazok a Bioware-nek és láttatlanban kérem szépen megjelenéskor az eredeti példányomat.

    Jah és vagy qunari lesz az első karakterem vagy törpe!
  • Although
    #377
    Ahogy az infokból kiderült főleg a Dark soul volt az amire hajazni akartak.
  • Although
    #376
    Ahogy lehetett sejteni az új motor kicsit komolyabb karakter animációkat tesz lehetővé mint ami a kettőben volt. Azért a nagy kedvenc az aDA:O animációk lesznek :)
  • j0nNyKa
    #375
    koszi sracok
  • gerey
    #374
    Igen lehet: ember, elf, törp és qunari.
  • Evoluti0N
    #373
    Lehet. Ezt már az elején bejelentették és a korai videóknál a karakterkészítő művészeti munkáknál látszott, hogy ismét lehet fajt választani.
  • j0nNyKa
    #372
    hm, ez jelentheti azt, hogy mégis lehet majd fajt választani a főkarinak?

    hivatalos facebookról:
    Not all heroes come in human proportions.

    Who will lead your Inquisition?
  • silverchain
    #371
    Én azért megvárom az első rendes gameplay videót, a DA2 legelején látott mozgások, roham utáni becsapódás, ellenfelek szétrobbanása nem kicsit keltett csalódást, ekkora konzol miatti butítást rég láttam.
  • MerlinW
    #370
    Csak ha veszel lópáncél DLC-t rá:)
  • ratgab
    #369
    Jó előérzetem van ezúttal, de majd meglátjuk mi lesz ebből a játékból.
  • TomDantes
    #368
    Hát, az utóbbi Bioware játékokban kissé csalódtam, szóval nem csodálkoznék ha így lenne. De ne legyen igazam, hátha tényleg értelme lesz a lónak. Csak igyekszem az elvárásaimat leszorítani, hogy ne legyen megint nagy csalódás.
  • ratgab
    #367
    Lenne egy unikornis alakú tárolóládánk? Azért ezzel meglepne a Bioware, főleg, hogy a nagy területtel is promózzák a játékot.
  • TomDantes
    #366
    Vagy, csak annyi értelme lesz a lónak, hogy azon több cuccot tárolhatunk mint magunknál.
  • ratgab
    #365
    Ez a hátas téma két dolgot feltételez: 1. Lesz akkora a világ, hogy nem árt majd egy ló az átszeléséhez, ai szuper dolog.

    2. Lesz lovaglás és talán lovas harc is, ráadásul a digital deluxe kiadásban két speciális hátas is helyet kap. Az egyik egy hatalmas agancsos lény a Red Hart Halla (képet nem találtam), a másik a Bog Unicorn, mely ugye egy unikornis lesz, amit jól meglovagolhatunk.
    Forrás: Origin Digital Deluxe tartalom részletezve

    Továbbá találtam képeket az Inquisition fegyverekről, páncélos lóról és magáról a páncélzatról: itt megnézhetitek
  • N3mus
    #363
    Eddig mindkét da dobozosan 0days volt de lehet ebből elég lesz a digital amúgy a ló érdekesen hangzik a többi pedig már a da 1-2 deluxehoz is kb ezek jártak.
    "The Digital Deluxe Edition also includes the mighty Flames of the Inquisition gear! Multi-class Weapons: Smite your enemies with the Flames of the Inquisition weapons arsenal. Whether staff or daggers, greatsword or war hammer, these weapons will make short work of your foes.
     Inquisitor Armor: Protect yourself against the onslaught of enemy attacks by suiting up in the Flames of the Inquisition Armor.
     Armored Mount: Flames of the Inquisition gear also includes a valiant steed, complete with its own set of Inquisition Armor forged from the flames of battle."
  • ratgab
    #362
    Második részből lett Ultimate Edition? Ne feledjük EA-ról beszélünk részben. Szerintem Ultimate kiadásra várni egy EA-val háttérben botorság, mert nem fog nagy valószínűség szerint megtörténni.
  • Although
    #361
    Ma már tömegtermék lett a számítógépes játék, nem rétegműfaj. Mindenki megvesz mindent ami szép és látványos vagy letölti. Feltételezem jelentős részüket nem is érdekli a történet meg a karakterek. Ezt egy mmoba, ahol ráadásul sokkal többen vannak mint a solo játékoknál remekül meg lehet figyelni. Rohanás van :)
  • TomDantes
    #360
    Elég nekem a normál kiadás, csak új játékoknál sokszor az van a dobozos olcsóbb mint a digitális. Azért mondjuk 50 euró kissé sok egy új játékért, míg a dobozos 10 ezer csak. De hát ez a forint szar állása miatt is van persze.
  • TomDantes
    #359
    Ja az tuti, de ha a magyar szokás az lenne, hogy vegyük meg, és nem az, hogy akkor se veszem meg, ha ezer forint, mert ingyen lelopni az olcsóbb, addig a kiadók nem fognak hozzánk másként állni. Szomorú. Bár az Ubisoft ahogy láttam mostanában mindent magyarul ad ki, remélem megtartják eme szokásukat, de az is lehet hogy Ubi-ék is erre jutnak amire az EA.

    De végig rohanni rajta, ez egy Dragon Age...ki az aki végig rohan egy Dragon Age-en?
  • TBTPumpa
    #358
    Viccelsz? 0day vettem!
    Mondjuk ott én voltam a fasz, hogy nem játszottam a legális demóval (akkor még bíztam a BioWare-ben). Ha megnéztem volna, tuti nem vettem volna meg 0day.
  • wedge31
    #357
    Emlékszel a DA2 SE-re? kinek hiányzik az. Normális különleges kiadást pc-re már évek óta nem csinál az EA.