27
Huawei U8500
  • karajjj
    #27
    vegylél bele egy kártyát, 1-2 ezer forint
  • gamerkid
    #26
    Hali kis segítség kéne ha géppel összekötöm kiad egy olyat mintha cd meghajtó lenne de semmit nem tudok rárakni milyen program vagy driver kéne hozzá h felismerje hogy tudjak rá pakolni zenét vagy esetleg csak akkor lehet ha már van memo kártyája előre is köszönöm ^^
  • Locna
    #25
    Tudom, hogy a google a barátom, de idő hiányában mégis felteszem a kérdést.
    A gyári 2.2-es androidot szeretném lecserélni a 2.3-ra és ehhez szeretnék segítséget kérni. Nekem már annyi is elég, ha linkel valaki egy oldalt ahol részletesen le van írva a csere mozzanatai.
    Ja és, ha ezt megteszem, ugrott a gari?

    Köszönöm!
  • sapkafej
    #24
    és? nincs 3 perce hogy rádugja a pc-re és felfrissíti?
  • Inquisitor
    #23
    "Inkább legyen stabilabb, gyorsabb, használhatóbb egy készülék, mindhogy androidilag naprakész."
    Ez nem mond ellent az összes eddigi tapasztalatoknak? Ahogy újabb verziók jöttek ki, egyre gyorsabbak lettek velük a telefonok. A HTC Wildfire S azt hiszem már 2.3.x-es, és a nem túl fényes proci, meg a nagyobb felbontás ellenére mint ha jobban csúszna, mint a kistesója.

    Locna, nem tudom hol és hogyan vette, de árlistákban elev úgy van beírva, hogy X10 mini/mini pro 2.1 ...
  • Inquisitor
    #22
    Ez most melyik Ideos telefon? csak mert az egész mostani széria Ideos néven fut, és pl. ami ár/arányban jó lenne az az X3-as, ami sehol nem kapható még :(
  • Locna
    #21
    Az az érdekes, hogy húgom most vett egy X10 minit, szintén 1.6-val.
  • Locna
    #20
    Nálunk itt Komáromban már évek óta működik az ipari parkban a Huawei. Elsősorban persze logisztika, de garantálhatom, hogy a nálunk nem túl elterjedt márkák, világ színvonalban nem biztos, hogy eltörpülnek! Jártam bent náluk, semmivel sem maradnak a háttérben minőséget tekintve mint mondjuk a Nokia. Utóbbiban jó pozícióban dolgozhatok, szóval nem hasamra ütve nyilatkozom. Vissza térve a lényegre. Engem összeségében fog meg a készülék. Forma, anyagok, ár. A név szerintem másodlagos dolog. Volt már 3x-4x drágább telefonom is, és ezt próbálom ki emelni...nem ez a lényeg!
    Egyébként már teszteltnek mondhatom, és nálam 5-6 napot simán kibír normál használat mellett. A napokban töltöttem le online egy frissítést hozzá. Elsőre csak a bevitelt vettem észre, hogy változtattak.
  • Maxtreme
    #19
    Ez is egy szempont :D
    Inkább legyen stabilabb, gyorsabb, használhatóbb egy készülék, mindhogy androidilag naprakész.
    Motoroláék sincsenek toppon support téren (bár most fény gyúlt az alagút végén) mégsem gondoltam soha arra hogy kivágom a Defy-m :)
  • sapkafej
    #18
    halkan megsúgom, hogy már december óta van 2.1 x8-ra és a szolgáltatók is "ezeréve" azzal adják. persze még mindig nem 2.2, de cserébe nem akarod két nap után a falhozbaszni h méilyenlassú
  • Maxtreme
    #17
    Az egy dolog.
  • karajjj
    #16
    most építik a Huawei gyárat Pécsen :D
  • Maxtreme
    #15
    "SonyEr..-nak köztudottan halovány a support része."

    Igen, a Huawei-nek tuti sokkal jobb lesz :))
  • theone91
    #14
    a plusz tizezer meg mindig nem dob az ar-ertek aranyon a negativ iranyba a blade eseten... en azt mondom most a blade az arbajnok hazankban... :)
  • Locna
    #13
    Én még mindig azt mondom, hogy árban verhetetlen! Samsungot-női telefont nem veszek, ZTE nem testszik, mert szerintem ez is fontos, SonyEr..-nak köztudottan halovány a support része. Tény, hogy nem egy erőmű, de hangsúlyoztam, nem akarok rajta semmit futtatni ami 16+ alatti kategóriába sorolható. Ergo nem játékra vettem. Nokiában dolgozom, így azt meg nem minősíteném...
  • theone91
    #12
    Lassú, nincs GPU, a trackpad jól jön néha, gyenge a vas és még így is bumszli a telefon, sok gyermekbetegség, de még így is egy árbjanok... Aki tényleg nem tud már egy tízessel többet telefonra áldozni (ZTE Blade-re gondolok), az mindenképp EZT vegye, ne a szar symbianos Nokiákat, vagy a TouchWiz rendszeres Samsungokat. :)
  • karajjj
    #11
    az x8 1.6-os androiddal van, a ZTE majdnem egy tizessel drágább, az LG rezisztív, a Galaxy mini lett volna még jó alternatíva, de annak meg a nevében is bennevan, hogy kicsi
  • sapkafej
    #10
    x8? zte? gt540 (jó, ez szar, de nem bóvli)?
  • karajjj
    #9
    mutass már párat, ha több is van ilyen árban
  • sapkafej
    #8
    nem tudom, ki veszi ezt a telefont, amikor hasonló árban, vagy pár ezressel drágábban jobb, megbízhatóbb androidos telefonok vannak, ráadásul minden teszt szarnak írja
  • karajjj
    #7
    ott a pont, nekem legjobban a touchpad tetszik benne
  • Locna
    #6
    Hál isten már kinőttem a játékokból, így nekem megbízhatónak és sok rétünek kell lennie egy telefonnak. Egyébként igen, akad az AB, de sebaj, a lényeg, hogy megbízható legyen a készülék.
  • karajjj
    #5
    ennek eleve gyenge a procija a játékokhoz, szóval kár erőlködni
  • R0zs0máK
    #4
    Ki kell kapcsolni a netkapcsolatot,akkor nem tölti le a reklámokat és nem akadozik :)) Samsung Galaxy 3-on legalábbis így tökély :)
  • karajjj
    #3
    aki nem játszani veszi, annak tökéletes, viszont a vérpistikék itt fognak anyázni, hogy akad az engribördsz...
  • Locna
    #2
    Épp a napokban jutottam hozzá első androidos telefonomhoz, a Huawei U8500 személyében. Én egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Ide jöhetnek pro-kontra hozzászólások és kérdések a telefonnal kapcsolatban.
  • Locna
    #1
    Huawei U8500 adatlap
    Adatlap;nézettsége: 3127 megtekintés 2010. szeptember 6. óta
    Adatlap_állapota: Hiányos specifikáció
    Megjelenés;ideje: 2011. április
    Szoftverkörnyezet
    Operációs-rendszer: Google Android 2.2 (Froyo)
    Azonos rendszerű készülékek listája
    Kijelző
    Kijelző: színes transzflektív TFT , 262144 árnyalat
    Képátló: 3.2 "
    Hang
    Mikrofon(ok): monó
    Hangszóró(k): monó
    Audiókimenet: 3,5 mm
    Cellás-mobiltelefon
    Támogatott-hálózatok: GSM900, GSM1800, GSM1900, UMTS900, UMTS2100
    Támogatott;adatkapcsolati+módok: CSD, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA
    Hívásjelzés: 40 -szólamú csengőhang
    Rezgő_hívásjelzés: Támogatott
    Kihangosítás: Támogatott
    Beviteli_perifériák
    Pozicionáló_eszköz: Érintőképernyő és TouchPad/TrackPad
    Elsődleges-billentyűzet: Nem támogatott
    Navigációs;blokk: 5 -irányú blokk
    Görgetőtárcsa: Nem támogatott
    Kommunikáció;és_csatolófelületek
    Bővítési:lehetőségek: microSD, microSDHC, TransFlash
    USB: USB 2.0 kliens, 480Mbit/s
    micro-USB
    Bluetooth: Bluetooth 2.0 + EDR
    Wireless-LAN: 802.11b, 802.11g
    Infravörös: Nem támogatott
    Multimédia-közvetítés
    Analóg:rádió: FM rádió (87,5-108MHz) + RDS
    Digitális+multimédia;közvetítés: Nem támogatott
    Beépített-digitális:kamera
    Főkamera: 3.1 MP
    Autofókusz: Támogatott
    Optikai-zoom: 1 x
    Kamera+segédfény: mobilfény (LED)
    További:részletek
    Beépített-gyorsulásérzékelő: Támogatott
    Telep: Lítium-ion telep
    Telepkapacitás: 1150 mAh