18
I. világháborús repülőgép szimulátor
  • Papa01 #18
    Wings Over Flanders Fields – Expansion 3.
  • Papa01 #17
    A hivatalos oldal megváltozott: LINK
  • Papa01 #16
    Bemutató a SimHQ-n.
  • Papa01 #15
    Sopwith Triplane fotók.
  • L Viper #14
    Mostanában nem néztem az oldalukat, de a Phase 3 csak DVD-n volt rendelhető.
    Gondolom kint lesz az oldalukon a rendelés módja, ha befejezik a Phase 4-et.
  • Papa01 #13
    Értem, köszi a választ! :) Jól láttam, hogy csak DVD-ben vásárolható meg, letöltősben nem?
  • L Viper #12
    A Phase 4-nek már nagyobb gép kell, de még az is közepes alatti a mai jobb vasakhoz képest.
  • Papa01 #11
    Ez tényleg nem sok.. :) Lehet beruházok majd rá... :)
  • L Viper #10
    Mai szemmel egy nevetséges konfig is elég neki ( A Phase2-röl tudok nyilatkozni):
    Ezen toltam:
    Asus P5B alaplap, Geforce 8600 GT, P4 2,8 GHz-s proci, 2 Giga RAMm Win XP.
  • Papa01 #9
    Köszi szépen, nem rossz kis szim ez!! :) Milyen konfig alatt repültél vele?
  • L Viper #8
    Régebbi képek, második adag:

















  • L Viper #7
    Régebbi képek, első adag:

















  • L Viper #6
    Nincs olyan összetett bíbelődés, mint a ROF-ban, de nekem tetszett. Az egész dolog úgy összességében nagyon jól meg van csinálva.
    Egyébként nagyon nincs már időm szimezni. Ami kevés meg van az inkább FS2004, FSX vagy a Falcon.
  • Papa01 #5
    A repülési modellről mi a véleményed, az hogy tetszik? :)
  • L Viper #4
    A Phase1 és 2 amiket próbáltam.
    Azok gépigénye nagyobb, mint az alap CFS 3-nak, de természetesen sokkal kisebb mint a ROF-é.
    Az év modja díjat is elnyerte a SimHQ-nál asszem.
  • Papa01 #3
    Köszi a választ! :) Gondolom akkor kisebb gépeken is nagyon szépen fut majd...
  • L Viper #2
    Nagyon régi szim ez. Tulajdonképp ez egy mod az őskori Microsoft Combat Flight simulator 3-hoz. arra kell telepíteni.
    Amit ebből a régi motorból ki lehetett hozni, azt kihozták a fejlesztők nagyon szépen.
    Ez a Phase 4 a folyamatos csiszolgatás egy új kiadása lesz.
    A Phase 1 és Phase 2 még ingyenes volt. A 3 már fizetős lett, DVD-n rendelhető.
  • Papa01 #1
    Sziasztok!

    Jó látni, hogy újra egyre több repülőgép szimulátort készítenek. Egy ilyen próbálkozás a Over Flanders Fields, amely az első világháborúban játszódik. Ebben a korszakában egyébként is igen kevés szimulátor található, jó látni, hogy egy újabb van készülőben.

    Hivatalos oldal.

    Képek és videók.

    További információk a SimHQ fórumán.