43
  • tomboy013
    #43
    Már megint csak az értetlenkedés megy, van akinek ez tetszik van akinek meg más játék. Ízlések és pofonok, úgyse tudjátok ráerőltetni senkire a saját hülyeségeteket... Akinek tetszik az játszik vele akinek nem meg keressen más játékot van még bőven. De egyesek csak kötekedni járnak ide.Nekem személy szerint nagyon is bejön a CoD MW1 is meg 2 is. Bízom benne hogy ez is zsír lesz.
  • RoyalPredator
    #42
    Black Opsban szinte csak csavarok vannak, falak nélkül. Hogy boldoguljon így egy jómunkásember? ^^
  • RoyalPredator
    #41
    Half-Life nekem nem nagy durranás, mégis nagyra tartjátok.
    Mass Effect 2 tényleg nagyon frankó, de az alapfelállás szokásos és gyenge, de a köztes történések igazán színessé és érdekessé teszik.
    De nem említitek meg pl az Assassin's Creed-eket, vagy a Fallout-ot.

    MW-knek is van történetük, csak figyelni kell. Ugye nem ártana ha ténylegesen tudnátok angolul...
    MW2-ben speciel a kitört háborúhoz először megkeressük Cpt.Price-t, utána a "shell" (hüvely) nyomán próbálunk eljutni Makarowhoz, közben információkat kifacsarva bizonyos személyektől. Másik szálon pedig magát a háborút tapasztalhatjuk meg, egy elitté váló katona szemszögéből.
  • cateran
    #40
    Meg mindig nem erted..Ha azt mondod, minden fps kozul amivel jatszottal, ennek volt a legjobb sztorija..fine...De hogy minden stilust es jatekot alapul veve amivel jatszottal...Egyszeruen nem lehetett tul sok jatek..(a regebbi rpgk 99%-nak 100x jobb/erdekesebb tortenete van...Kalandjatekokokrol nem is beszelve...)
    Ne ertsd felre..elhiszem, hogy baromi jo a tortenete, de hehh...egyszeruen nem hiszem, hogy sok jatekkal jatszhattal....Legalabbis olyanokkal nem, amiknek volt vmi hattere:)
  • HöfEE
    #39
    Véleményről hallottál már? Úgy érzem elég nehéz felfogása van itt pár embernek, vagy csak nagyon fiatalok. Amúgy meg lejjebb említették a half-life-ot hát én végigjátszottam az összes részt, nem volt rossz, de nem hagyott mély nyomot bennem. Nem igazán voltak benne olyan csavarok mint a black ops-ban. De a futurisztikus környezetet sem kedvelem annyira, mert sokkal jobban bele tudom élni magamat egy olyan környezetbe ami megtörtént eseményeken alapszik és valódi helyeken játszódik.
  • cateran
    #38
    Minden pc jatek kozul ennek van szerinted a legjobb storyja? Megis hany jatekkal jatszottal? Ezzel, meg az aknakeresovel? Nem meglepo, ha hiteltelennek tunik a kommented...vagy inkabb viccnek...
  • nessboth
    #37
    Nem vagyok gyakorlott FPS-es, sőt nem is mondhatnám, hogy túl sokkal játszottam volna, de adtam neki egy esélyt, mert ennyire hájpolt játék és ennyi rajongó csak jelenthet valamit.
    Mondanom sem kell elsővel játszottam a látvány miatt leesett az állam, de nem éreztem kihívásnak, második meg már a sok scriptelés miatt felért egy virtua cop-al. Gondolom a 3. rész kimerül abban, hogy entert kell nyomni a jelenetek átugrásánál és már vége is a játéknak. Egyszerűen nevetségesen rövid, csőjáték...
    borzalmas...
  • WoodrowWilson
    #36
    Én leszarom a multit, csak a single player miatt játszok a CoDdal.
  • niof
    #35
    A Half Life-nál természetesen az összes részre értettem együtt...
  • niof
    #34
    "a sztorija számomra eddig ver MINDEN pc játékot amivel eddig játszottam"

    Te szegény...

    Story-ban szerintem a Mass Effect 1-2-(3) a legkomolyabb, utána pedig talán a Half Life... a többiek csak jelenthetnek nekik!
  • Loverman
    #33
    presztízsből drága színészeket vesznek szinkronizálni, de valóban, senkit sem érdekel a single kampány. főleg mert agyon van scriptelve...

    amúgy az Idjit eléggé hunglish átirata az "idiot"nak... hol marad belőle például a schwa hang? ;)
  • lpmaskmancick
    #32
    Én még azt furcsállom, hogy Captain Price még mindig él, és az 1940-es évek óta semmit sem öregedett. :D
  • vg
    #31
    "Ugyanis a single player nem igazán számított a cod részeknél...mindenki a multy miatt veszi őket"...

    Igen papa, azért veszik meg hollywood legfelkapottabb és legdrágább színészeit szinkronizálni mert senkit nem is érdekel az egész. Idjit.
  • RoyalPredator
    #30
    MW1 és MW2-nek volt története. Black Opsnak is volt ELVILEG, de én 5 végigjátszás ellenére se tudom követni. Szerintem nagyondurván el lett cseszerintve.
  • RoyalPredator
    #29
    Sok okosságot és baromságokat is írtatok.
    Most én jüvök :))

    COD Brand:
    Engine nem a legfejlettebb, de tökéletesen játszható, irányítható.
    Míg pl egy Battlefield meg Crysis elmajmol mindent übertechnikával annyira, hogy a nagyon realisztikusság idegesítően élettelenné teszi az egészet...
    Leginkább a futás és célzás 1st/p nézőpontjából krizizálható.

    COD Multik:Mindegy melyik játék. Minden televan hülyegyerekekkel.
    Ezért kell játszani értelmesebb barátokkal. BTW sokkal jobban szórakozhattok.
    MW1: Atom lowság a játékosok miatt, a csíra QS-esekkel, stb. Nem az IW hibája.
    MW2: IW ott elcseszte, hogy laggos, és hitmarker borzasztó. Aurát kell kilőni, nem az embert - többet is sebez ^^
    De ugyan így a Battlefield és társai is!! (Hogy ne is beszéljek az ottani masszív falsniperezésről, meg masskillről)

    COD Story:
    MW1 frankó volt! Életszerű!! Nem annyira effektel tömött, mint egy Micheal Bay film, mint az MW2.
    MW2 Sokkal sokkal pörgősebb és brutálisabb volt. Nem életszerű, bár egy 3. világháborgás lehet ilyen, honnan is tudhatnám - csak sejtem, mint az IW -

    Majd ha egyáltalán fingotok lesz arról, hogy miként is zajlik le egy csata, egy küldetés, egy háború, hogyan működnek a fegyverek, járművek, hogyan kell őket kezelni, akkor majd ki lehet nyitni a pofikát, SZERÉNYEN ÉS OKOSAN.
  • HöfEE
    #28
    Miért hiteltelen ha nekem ez tetszett mind közül a legjobban? Az én egyéni szuverén véleményem. Még oda is írtam hogy: SZÁMOMRA. Nem azt írtam hogy globálisan márpedig a black ops a legjobb játék ami létezik...
  • Zoli007
    #27
    Price is túlélte. Csak azt nem értem, hogy került a gulagba.
  • Wittgen
    #26
    Én csak az 1. résszel játszottam, de mintha ott mindenki meghalt volna a végén Soap-ot kivéve, aki ugye a játékos karaktere volt.
  • Hoz_Hun
    #25
    John "Soap" MacTavish és John Price kapitányt remélem nem nyírják ki. Mindkettő nagyon jó arc.
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    [...]a sztorija számomra eddig ver MINDEN pc játékot amivel eddig játszottam"

    Na, ezért vált hirtelenjében komolytalanná a hozzászólásod. Pedig, a "single" résszel még egyet is tudnék érteni.
  • Imre84
    #23
    Hungarian teasert is illett volna belinkelni!!! :)
  • Loverman
    #22
    én nem fikázok (hiszen anti-troll vagyok) de engem ezek (szerencsére) nem nagyon mozgatnak meg. Megvan az összes UT rész Steamen, az pont elég arra ha lövöldére vágyom (általában multiban, haverokkal). A Duke nukem érdekelne majd esetleg.
  • Tower Guard
    #21
    Nem értem mi problémátok van a MW2 multijával. Szerintem pont, hogy az odabaszott rendesen, és ez miatt veszik majd meg olyan sokan a 3-at is...
  • BoneHeart
    #20
    "Egyébként a black ops ugyan optimalizálatlan volt és a multit is sok fika éri, de a sztorija számomra eddig ver MINDEN pc játékot amivel eddig játszottam."

    Akkor ugylátom nem sok játékkal játszottál még
  • HöfEE
    #19
    Komolyan nem értem itt pár kommentelő véleményét. Nekem a cod mindig is a single miatt volt érdekes. Az mw és az mw2 összefüggő története egyáltalán nem volt rossz. Nagyon is vártam a folytatást az mw2 végén. Egyébként a black ops ugyan optimalizálatlan volt és a multit is sok fika éri, de a sztorija számomra eddig ver MINDEN pc játékot amivel eddig játszottam. A battlefield3 meg szintén várós de ott úgy érzem többet adnak a realizmusra, azért lesz érdekes, a cod meg a történet miatt.
  • NEXUS6
    #18
    "A Modern Warfare 3 története pontosan a második epizód végétől folytatja."

    Történet???? Nem kéne erőltetni. Adjanak ki 6 fizetős multi pályát , nem kell a hasbaakasztós reklámanyag.
  • Rotyoka
    #17
    Egy újabb letöltésre is alig méltó játék.
  • Nethyrrea
    #16
    ne várd el egy random geek cikkírótól hogy a katonai rangok rendes fordítását ismerje :D bizonyára szinkronosan nézett eddigis katonai filmeket, ottis rendre kapitánynak fordítják a századost :D
  • szabod
    #15
    "John "Soap" MacTavish kapitány és John Price kapitány."

    Esetleg százados mindkettő, nem pilóták ezek, vagy hajóskapitányok.
  • VoneOut
    #14
    Az MW1 még tetszett, az MW2 már kicsit laposodott...viszont a Black Ops az nagyon tuti volt...na inkább annak adnák ki a 2. részét. :)
  • Prof William
    #13
    "A beszámolók szerint a Modern Warfare 3 végén valami drámai dolog történik majd és aztán jön a stáblista."

    Hú öcsém hát ezt igazán nem gondoltam volna. Eddig még egy játékkal sem játszottam ahol a végén drámai dolog történt majd pedig bejött a stáblista. Istenem mekkora újítás!

    Viccet félretéve. Remélem ebben is jó pár III Világháborús jelenet lesz mint a 2-ben. Ez hogy nem ilyen kis túszmentő meg a többi küldetéseken vagyunk hanem a nagybetűs világháború zajlik nagyon megdobta a játékmenetet. Az új MOHA-ban már valahogy nem tudtam élvezni hogy egy csapat kecskepásztor ellen harcolunk akiknek esélyük sincs a sikerre. Had legyen igazi világháború!
  • Zomil
    #12
    sajnos igazad van...legutoljára az elsö mw-t élveztem az összes cod közül, az azota kijött részek elég pocsékak...world at war totál felejtös kár volt pénzt beleölni...mw2-nek szar volt a multija...BO-nak 1fokkal jobb volt a multija hála a szervereknek, de igy is sikerült elcseszniük...sajnos amig nem lesz belöle bukás nem is igazán látok esélyt, h ismét mw esetleg cod2 szintü legyen a multi :S
  • Stranger666
    #11
    A COD olyan lett mint a fifa. minden évben kiadnak egyett tök feleslegesen és kurva nagy siker.
  • Zoli007
    #10
    Hát nem tudom... Számomra a MW2 nagyon pöpec filmszerű élmény volt.
  • tomboy013
    #9
    Én nagyon várom, szerintem az MW2 is nagyon ott volt, csak a multit cseszték el a steam miatt, bár legalább a sok szerencsétlen nem tudta tiltogatni a másikat hogy milyen fegyvert lehet használni mint pl a MW1-be. Annyi volt itt a gáz hogy nem lehetett még pályát se választani min szeretne az ember játszani, bedobott valahova és annyi. Remélem ezt a hibát valahogy kijavítják a 3. részre. A Single része a 2-nek is nagyon jó volt a filmes hatás miatt, szerintem a 3-al se lesz gond :)
  • Carbine
    #8
    Én személy szerint a COD sorozat érdekében remélem, hogy anyagilag elhasal az új rész. Hogy ehhez a BF3 mennyire fog hozzájárulni, nem lényeges, de talán végre rájönnek a készítők, hogy kéne valamit újítani a szérián.
  • Mat666
    #7
    Ja lehet hogy így lesz de mondjuk egy képkockát se láttál az MW3ból várd meg míg kijön amúgy meg ha valami marha ütős grafikája lenne azt kellene hozzá egy atom erőmű akkor a sok csira ingyen élő meg panaszkodna hogy nem megy a szar gépén.
  • Mat666
    #6
    Ezzel teljesen igazad van single player a vásárlok többségét nem igazán érdekli a multi a lényeg.
  • beceneev
    #5
    Azt megértem, hogy ha azt mondojátok a Black Ops rossz volt, mert télleg az, de a MW 2 jó volt. (itt főként a multyra gondolok)Ugyanis a single player nem igazán számított a cod részeknél...mindenki a multy miatt veszi őket és abban az mw2 jó volt. Nem csak a black ops-nál de a mw-nél is.
  • Zomil
    #4
    Jajj, de jo ismét az oroszok akarják elpusztitani a világot...milyen eredeti 5let...