52
Az új rész
  • Encore
    #1
    Folytatódik a BIA széria. Azért adtam a topiknak a 3-as számot, mert ugye az első résznek volt egy kiegészítője a HH pedig akkor sorban a második nagy rész volt. Ezt meg majd átnevezzük, ha kiderül mi lesz az alcíme.
    Pár hír:
    Első hír

    második hír

  • Encore
    #2
    Még egy hír ugyancsak az Sg-ről:
    hivatalos

  • Encore
    #3
    Aki esetleg nem ismerné a BIA egy FPS, amely eddig a II. világháborúban játszódott. Eltér a CoD és BF szériától, mert azoknál komolyabb játék, nem a darálásról szól, hanem az "életszerűbb" lövöldözésről. Azért nem egy harci szimulátor, nem egy ARMA, de messze nem olyan árkád, mint a CoD.

    Eltér a fentebb említett játékoktól abban is, hogy itt mélyebb karakterek vannak, akiket jobban megismerhetünk a játék során (igaz történet, valódi karakterek alapján készültek), tehát nem egy über soldier vagyunk, akik egyedül végig darálják az ellent, hanem tényleg át lehet érezni a háború reménytelenségét. Mikor ki se mersz nézni a kerítés mögül, csak vaktában lősz (megfelelő nehézségi szinten).
  • JohnnyNapalm
    #4
    a legjobb a témában, nekem nem tetszene ha kort váltana
    folytassák csak szépen ott ahol a Hells Highway abbamaradt
  • Encore
    #5
    Sajnos úgy néz ki kort váltanak :( Ez azért is rossz, mert így nem tudjuk mi lett a karakterekkel, hisz nem volt lezárva a történetük, ráadásul a HH végén utalás volt a következő felvonásra....

    Nem örülnék annak sem, ha a BIA átmenne CoD-ba, ahogy a BF is tette, az a stílus egyszerűen nem illik ide. De ha minden kötél szakad, akkor kidobhatnak valami DLC-t hozzá, amiben lezárják Bakerék történetét.
  • Pluskast
    #6
    Vagy vietnamos lesz vagy mai szokásos Irak-Afganisztán sztori valamelyike. Bár ha lenne bennük egy kis fantáziájuk, akkor csinálnának egy a kóreai háborúban játszódó történetet.
  • pajti
    #7
    Pont most vittem végig a trilógiát PC-n.
  • Encore
    #8
    Én a HH-val kezdtem, de azt 2x is végignyomtam annyira megtetszett, most épp az elsőt nyomom és még hátra van a kieg.
  • JohnnyNapalm
    #9
    persze lehet álat lenne egy modern háborús FPS lenyűgöző grafikával más szereplőkkel és az eddigi BIA-khoz hasonlóan hihetetlenül jó történettel, csak nem értem hogy annak miért kellene egy olyan sorozat címét adni amihez semmi köze

    ezt a cod meg a medal of honornál se tudtam felfogni
  • JohnnyNapalm
    #10
    az is nagyon komoly, szinte már klasszikus
  • arty
    #11
    nekem is a bia "sorozat" a kedvenc a 2. vh témában
  • lolSL
    #12
    csak annyi rémlik belőle hogy minden része szarul futott az aktuális gépemen
    amikor meg lett jó gépem azon szarul néztek ki
    :)
  • arty
    #13
    a HH szvsz a mai napig megállja a helyét, szép

  • DarkHorSe
    #14
    ez melyik jatekbol van?
  • arty
    #15
    Brothers in Arms: Hell's Highway
  • NHLFAN
    #16
    Így van gyönyörű!ebbe érdemes beruházni:
    http://cdgalaxis.hu/PC/15726/brothers-in-arms-3-hells-highway.html
  • pajti
    #17

    :D
    :)
  • tutituti
    #18
    Most volt az új rész bemutatója.Eléggé lehidalós volt.
  • FSpofon
    #19
    l4d nácik ellen, ütős hangulata lesz.
  • morzsi555
    #20
    inkább szánalmas.
  • morzsi555
    #21
    RIP BiA

  • Encore
    #22
    Hát ezt a mocskot nem hiszem el.... mi a túró ez? Remélem csak valami mellékág, de még annak is igénytelen.
  • JohnnyNapalm
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MI A KURVA ISTEN EZ???
  • morzsi555
    #24
    Hát ja, ennél még az is jobb lett volna, ha modern környezetbe helyezik át a játékot.
  • ratgab
    #25
    Isten ments!
  • ratgab
    #26
    Én érdeklődve várom (én már csak ilyen állatfaj vagyok )
  • Lucifair
    #27
    Nekem a becstelen brigantik(bocs h így írom) ugrott be róluk.
    A medvezsidó meg a többiek akiket üldöztek a nácik.
  • JohnnyNapalm
    #28
    de ez mi már hogy kiadnak egy ilyen szart BIA címmel?
  • Neoncsoves
    #29
    BiA cím meggyalázása. aztán lehet hogy csak elkéstek április 1-el...
  • FSpofon
    #30
    Ubisoft már csak ilyen, a bejáratott neveket használják, tom clancy is 25 random játékon rajta van. Ettől még lehet jó game, a gearbox rosszat nem tett eddig.
  • morzsi555
    #31
    "Trouble is, when they sat down to conceive of the next chapter in Staff Sgt. Matt Baker's service, all of the ideas came out flat and boring."

    "If we had a great idea of what would be the best sequel to Brothers in Arms, we would have done it," Abboud admits. "Maybe the next wave of consoles will give us some ideas of what to do that is new and different."
    link

    A következő konzol generációkig nem akarnak rendes folytatást csinálni, de lesz...
  • Bence94
    #32
    ennek ellenére bia címmel kiadni ezt a rakás szart ?
  • grebber
    #33
    Konzolos debilek úgyis megveszik tökmindegy milyen!
    Az értelmesebbje meg letölti
  • morzsi555
    #34
    Ezt nem lesz érdemes letölteni se.
  • morzsi555
    #35
    faszság
    biztos mindenki be volt lőve a gearboxnál, amikor ezt a szart kitalálták.
  • ratgab
    #36
    3 játékot adtak már ki Matt Baker-ről... Nem csodálom, hogy kifogytak az ötletekből (már minden irányból, minden fegyverrel bekerítettük és aprítottuk a németeket amúgy is)!
  • ratgab
    #37
    Ez hiba részükről ez tény, de még ne szarozzuk le úgy, hogy csak 1 átvezető videót láttunk belőle...
  • Bence94
    #38
    biztosan nem fogytak el az ötletek sőt... A játék az arcunkba is tolja, hogy folytatjuk... de mikor ?!
  • ratgab
    #39
    Azt bármire rá lehet írni...
  • JohnnyNapalm
    #40
    szerintem ilyen játékhoz nem kell már túl sok ötlet
    a sztorit félig a történelem, félig pedig az eddigi részek adják
    egyszerűen csak tovább kellene vinni a cselekményt (a történelem szerit) és a Hells Highwayben megszokott elemeket felhasználni. esetleg újítanak egy kicsit a grafikán és már meg is van az új epizód