53
A gondolatok hatása:
  • CattiBrie
    #13
    És a csapvízhez képest mi van a forrásvízzel, ásványvízzel, forralt vízzel és az ionizált vízzel?
  • CattiBrie
    #12
    A feketében miért kell a rosszat, negatívat látni? Szerintem az is ugyanúgy szép és jó szín mint az összes többi! :)
  • tigeroo
    #11
    inkább ne reklámoznád a hülyeséged. attól hogy valami mély (pl. egy zenei basszus hang) attól még nem feltétlenül erre értendő. egy basszusgitár standard hangolású legmélyebb hangja 40khz körül van

    20 Hz – 20 kHz – hallható hangok

    ez alatt pedig valóban olyan hullámok vannak amik rákkeltőek a szervezetre nézve és negatív irányba befolyásolják a sejteket stb.
    nemhiába használnak elektroszmog ellen sólámpát sem, ami negatív ionokat bocsájt a levegőbe.
  • Rotcsa
    #10
    Szerintem ha sokáig nézetnék veled a fekete színt, egy idő után Te is befordulnál. Valami akkor a zenében is lehet, nem? :)

    Tényleg nem tudom, jó lenne, ha egy fizikus-féle is jönne a topicba, hogy hiteles információkat kapjunk a tudomány oldaláról. :)
  • BladeW
    #9
    "Elkeseredett alsószintű rezgéstartomány?"

    Vannak még ilyenek, úgy hallottam a videóban. Hát... Aki hinni akar benne tegye csak. De ne hallgasson olyan zenét, amiben sok a mély, mert elkeseredett lesz tőle. Tuti. Tényleg. Elhihetitek. De most komolyan.
  • Rotcsa
    #8
    Mit is mondott Jézus?

    "Kövessétek a vizeskorsót hordó embert...." :)
    Lehet, hogy tényleg tudott valamit, amire csak most kezdünk rájönni?
  • tigeroo
    #7
    persze hogy van benne valami. sőt,ez a minden. fizika, rezgés, stb :)

    #3-ban az igazság
  • Rotcsa
    #6
    Amikor elindítottam a témát azt éreztem, hogy ez is biztosan ilyen Egely-féle kutató.
    Ha tényleg igaz, akkor az ember birtokában valaha volt egyik legerősebb fegyverről van szó, ez pedig a gondolat ereje.....
    Ezekkel a tanításokkal egy önmérséklésre berendezkedett társadalmat lehetne építeni.
  • patiang
    #5
    Egy társaság vidámságát egyetlen búskomor ember jelenléte el tudja rontani.
  • Jimmyke
    #4
    Lehet van benne valami, de a japánok a vércsoportos személyiségjegyes őrületet is komolyan veszik, (nézz utána, hogy mi az a burahara) szóval nem tőlük kéne kiindulni.
  • Montanosz
    #3
    nem hülyeség, hiszen vannak tényleg gyógyvizek meg minden,az a baj amikor valaki már bálványként kezeli a dolgot szent viz meg énekel hozzá meg ilyenek
  • Rotcsa
    #2
    Sziasztok!

    Arra szeretnék valamiféle választ kapni, hogy ezek az eredmények mások álltal is bizonyítottak-e, vagy csak valamilyen slendrián kuruzsló akar ebből hasznot húzni.

    Japánban pl. nagyon komolyan veszik, a tudós pedig aki erre rájött nagyon ismert/elismert.
  • Rotcsa
    #1