10
  • polarka
    #10
    mármint a "festék"
  • polarka
    #9
    megváltozik a festék színe pl.
  • kutanmiki
    #8
    én se vagyok expert nyomdaiparban, de azt azért látom, hogy ez a technológia akár meg is mentheti a táblagépek és ebookok által szépen lassan lehetetlenné tett ipart
  • egynyári üröm
    #7
    hát ez nagyon érdekes, nem vagyok egy expert a nyomdaiparban, de hogy lesz az majd hogy a magazinon játszunk? arrébbúszik a festék, vagy hogy?
  • Globalmaster
    #6
    Hát gondolom ezt könnyebben és még így is gazdaságosabban lehet(ne) nagyobb mennyiségben gyártani, mintha műanyagban lenne - még ha ez nem is olyan strapabíró.
  • hdo
    #5
    Rakjanak a papírtekercsbe hálózati interfészt ... aztán nagy örömmel fogom olvasni az aktuális híreket mielőtt kitörlöm a papírral és lehúzom a WC-n! :D
  • Murder3
    #4
    dehogynem a papír emgtisztítja magát és újrahasználható így nem kell kivágni a fákat:P
  • thsanyi5
    #3
    Nem érzem szükségességét, hogy a papírok elektronikusak legyenek. Hajlékony napelem, kijelző, stb. az jöhet. De miért papír?? Csak nem fogom a kukába dobálni az ilyen cuccaimat, vagy igen? Legyen inkább műanyagból az sokkal strapabíróbb.
  • noland
    #2
    igen, mert még milyen chip van ami nem "elektromos"?
    Chip-chip-csóka! :)
  • meheszborz
    #1
    "Német kutatók ugyancsak sikerrel ágyaztak be elektromos chipeket papír bankjegyekbe a hamisítás megakadályozása érdekében."

    Nagggyon szakszerű, gratula. :-)