97
LEGO Pirates of the Caribbean
  • Carloska
    #1


    A LEGO Pirates of the Caribbean nem csak az eddig megjelent filmeket, hanem a legújabbat is tartalmazza majd. A humor garantált, nagy baj nem lehet! A játék idén májusban jelenik meg PC-re, PlayStation 3-ra, Xbox 360-ra, Wii-re és DS-re.

    Nem rég jelent meg a LEGO Star Wars III: Clone Wars, meg kell, hogy mondjam: remekül sikerült! A Karib-tenger kalózai változatban szemmel láthatóan már az új grafikai motort használják, ez a Clone Wars-ban debütált először.

    Végre elérkezett a pillanat: A Karib-tenger kalózai filmek humoros és egyedi figurái is bekockulnak.

    Éld át ismét az első három - és a játékkal egyidőben debütáló A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken - film legemlékezetesebb jeleneteit ebben a vicces LEGO játékban a Travellers Tales boszorkánykonyhájából.

    * Felfedezés: interaktív, a filmekből ismerős helyszínek 20 bejárható pályán.Találkozz 70 emlékezetes karakterrel és új szereplőkkel is.
    * Felejthetetlen átvezető animációk: A filmek kedvenc jelenetei LEGO figurákkal újraalkotva a LEGO játékok egyedi stílusában.
    * Rejtvények: találd meg az elrejtett LEGO kincseket és fejtsd meg a titkokat.
    * Harcok: A LEGO-féle Karib-tenger veszélyes hely! Az intenzív kardcsörték a LEGO figurákat eddig nem ismert fényben mutatják be.
    * Két fős drop-in/drop-out koop: a játékba bármikor betársulhat egy barátod.

    System Requirements:
    Minimum System Configuration:
    If your system does not meet any one of the following minimum system requirements, LEGO® Disney Pirates of the Caribbean will not run properly.

    Microsoft® Windows® 7 / XP® SP3.
    2.7 GHz Intel® Pentium® 4 class or AMD Athlon™ or equivalent processor.
    2 GB RAM.
    8 GB free hard drive space.
    256 MB 3D video card supporting Shaders 3.0 (NVIDIA® 8800 GT or higher, ATI Radeon™ HD 3870 or higher).
    NOTE: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported (e.g., Intel® on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI® Mobility.
    Radeon® 7500 & X1300).



  • hungary27
    #2
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1194450980
  • ldavid
    #3
    "the video game"
  • Carloska
    #4
    cumi
  • szabii98
    #5
    wow.
    a lego sorozat sosem okozott csalódást( SW ), mindig elvoltam vele :D várós
  • Klemice
    #6
    Az egész lego sorozat egy hulladék, nem tudom minek kell ennyire erőltetni...
  • MerlinW
    #7
    Tudod, ritkán ugyan, de olykor a gyerekek is szoktak játszani. Tudom furcsa, de ez van:)
  • pubiloál
    #8
    Szerintem meg igenis szórakoztató kis játékok, a LEGO Star Wars meg nem csak szórakoztató, hanem igényes és JÓ is volt. Mikor megjelent, elég nagy sikereket ért el.
  • darkerlomy
    #9
    egyetértek a fiatalság elmúlik de a lego örök :DDD
  • Klemice
    #10
    inkább ülnének le legozni egy kicsit, mint én tettem amikor kisgyerek voltam
  • grebber
    #11
    "Az egész lego sorozat egy hulladék, nem tudom minek kell ennyire erőltetni... "

    Mégis viszik őket mint cukrot és sikeresek!Kiadót más nemérdekli!
  • Carlos
    #12
  • Carloska
    #13
    igen és fizetted a 40 ezres legót?
  • Broafka
    #14
    hát, szomorú de igaz, egyrészt igaz hogy inkább élőben legóznék mint számítógépen, habár jópofák ezek a legó játékok, másfelől viszont igaz, hogy iszonyat drága a legó, régen temérdek volt nekem, és imádtam, de ma kb egy 30 elemet tartalmazó (pl egy rohamosztagos legóbábú (1 elem) és hozzá egy 5 centi nagy birodalmi lépegető (29 elem)) kerül kb 3000 Ft-ba, mi a fenéért? :-/
    Ha összeszámolnám hogy mennyi legóm van, akkor milliomos lennék ilyen árak mellett
  • Klemice
    #15
    Nem tudom milyen 40 ezerről beszélsz... Nyílván gyerekként ajándékba kaptam a legokat, szülinapra karácsonyra... akkor még nem ilyen árak voltak mint most...
  • vk90
    #16
    Jó játék lesz, várom.
  • Csuhai G
    #17
    650 alkatrészes Lego 5000 Ft-ba kerül. Abból szinte bármit ki lehet rakni, de ha mást nem, két csomagból már biztosan..
  • ratgab
    #18
    Ez nem csak gyerekeknek szól! A legó sorozat poénjait igazán az érti, aki a filmeket is látta! Úgy üt igazán!

    Egyébként mint minden más szórakozást a számítógépes játékot is mértékkel kell fogyasztani... ebben teljesen igazad van! (És az eredeti legó játékok tényleg nagyon drágák!!!)
  • ratgab
    #19
    Mondj egy helyet, mert onnan vásárolnék (betárazva a jövőre nézve), mert azért az úgy nem kicsit olcsó!
  • Botond #20
    Demó kellene már nagyon.
  • Kata
    #21
    Erre a pár napra minek? Holnap Észak-amerikában már kijön, Európában meg most pénteken.
  • Kata
    #22
    Amúgy már jó ideje van kint demója:

    A demo was released online at the beggining of May 2011. It includes the very first level in the game 'Port Royale'

  • Botond #23
    Jó, félreérthető voltam. PC demó. Amiről az idézet ír, az csak xboxos demó.

    Amúgy pont azért kellene a demó, mert látatlanban nem akarom megvenni. :)
  • Carloska
    #24
    minek megvenni van már elég pénze a disney nek :D
  • Carloska
    #25
    PC DEMO
  • Carloska
    #26
    PC DEMO
  • Carloska
    #27
    kurva jó a játék :D
  • balee4
    #28
    Kipróbáltam a demót, hát ez fenomenális, tényleg a legjobb, legösszetettebb Lego játéknak tűnik. Félelmetes mennyi újdonság van. Meg is rendeltem, remélem a héten megjön. :)
  • Carloska
    #29
  • Kongy
    #30
    Jónak tűnik, grafika szempontjából sztem marha sokat fejlődött!
  • Carlos
    #31
    A "frencsájzolt" legók MINDIG drágábbak. Lásd Star Wars, Harry Potter és egyebek.

    Tény, hogy drágák, de azért egy szép Creator ház nem olyan vészes. A Technic-ek is jók. A szuperautó 1300 darab és "csak" 28K.
  • grebber
    #32
    Ilyen sem sokszor van hogy game már van de warez nincs!
  • Carloska
    #33
    jah csak konzol warez van még csak... :D

    KONZOLON NINCSEN WAREZ MINDENKI TUDJA :d
  • Csokis
    #34
    LEGO Pirates of the Caribbean-SKIDROW
  • grebber
    #35
    Hozza amit elvártunk nagyon nagy !!!



  • Tatyla
    #36
    nem igazán játszottam még legos játékokkal hogy tudom azt megcsinálni hogy ne kelljen mind két karaktert irányítanom hanem jöjjön utánam automatikusan?
  • grebber
    #37
    Sehogy.Akik veled vannak automatice jönnek utánad!
  • Tatyla
    #38
    hát nem mert irányítom a fiatal gyereket sparo meg ott áll
  • xido
    #39
    egy bizonyos távolság után tutira veled fog menni..legalábbis a másik pályarészre mindenképp követ,úgyhogy nem lesz gondod vele..
  • JackSparrow88
    #40
    Szerintem véletlenül megnyomtad az F2-t az ugyanis átvált két játékos módra...