7
  • Mardel
    #7
    Hm. Ezt a filmet láttam egyszer de csak az első pár percre emlékszem hogy volt vmi hajótörés meg minden. Se a közepére se a végére nem emlékszem, valószínűleg szar film volt, a jobbak megmaradnak.
    Ez a Los Angelesi csata sem volt valami nagy szám, tele volt klisével, meg kiszámítható jelenetekkel...
  • Reg5
    #6
    Mert mostanában nincsenek fantasyk :D Annyira nem szar, de jónak sem lehet nevezni.
  • kalapos01
    #5
    Az első rész semmihez képest nem volt jó. Rémisztáőn gáz volt. Épp ezért hangzik biztatóan a rendezőcsere.
  • Laza
    #4
    Bár az eredetihez képest az első rész nem volt nagy szám, mégis az utóbbi évek lagymatag fantasy felhozatalához képest jó volt ... elég a buzeráns tini fantasykból, felnőtt mesét a népnek :)
  • WinG
    #3
    az első rész trélere volt kurva jó, maga a film azonban nagyon gyengére sikerült
  • sandor8206
    #2
    hát sz első rész után + az új rendező személye is, sztem nem túl jóval kecsegtet ez a 2. rész
  • tomboy013
    #1
    Sajnos a feldolgozás az 1. részből elég ratyi lett, a nyomába sem ér az eredeti filmnek, kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni egy folytatásból. Bízom benne hogy jobb lesz sokkal az 1. résznél