17
  • Macropus Rufus
    #17
    nos 7 évvel ezelötti ez a hír. Szoktam vissza olvasgatni régi híreket, mert érdekel, hogy akkor miképpen is vélekedtek dolgokról és ezzel szemben mi lett a realitás pl. 7 év távlatából.
    Tehát akkor a hír: a torrent-et megeszi reggelerie a Netflix.
    A tény: felpörgött a törrentezés a Netflix miatt.... Ez mai hír.

    https://index.hu/techtud/2018/10/03/felporgott_a_torrentezes_a_netflix_miatt/

  • toxikus
    #16
    Ha ez el is jut majd hozzánk úgy 4-5 éven belül mert előbb biztos nem akkor is majd az lesz hogy nem 8 dollár lesz egy hónapra hanem majd kérnek érte 40 dollárt mondván hogy mi kis piac vagyunk és ezért kell többet fizetni. De mivel azért a magyar nem teljesen hülye majd jól beint nekik és akkor ugyanott lesznek mint most is.
  • Kornan
    #15
    Ahogy néztem havi szinten +2 dolcsi a DVD + 2 dolcsi a Bluray nézés lehetősége. De a kérdés még az, hogy ezeknél kell-e külön fizetni a filmekért, ha nem akkor a streaming, az milyen minőség.
  • Kornan
    #14
    Megnéztem az adatbázisukat, 5-6 ilyen ritka sorozatra rákerestem, de mind benne volt, nem tudtam kifogni rajta. Kérdés csak az, hogy megnézető-e mind ami benne van az adatbázisukban. Szerintem csak azok, amikhez oda van írva, hogy "Available on streaming". Mert sokhoz vagy semmi vagy csak DVD van odaírva.
  • amitakartok
    #13
    Hamarabb hát. Láttam már olyat, hogy Blu-Ray film ripje két nappal a bolti megjelenés után már fent volt. Bár nem sokáig: pár hét után levették, mert megkérték őket.
  • asdasdasd
    #12
    Nem tudom milyen kínálatuk van, de gondolom torrenten hamarabb megjelennek a dolgok.
  • Gerygrey
    #11
    Nocsak, rájöttek a filmkiadók, hogy az olcsó, legális alternatívát szívesen használják az emberek? 10 dollárt én is fizetnék egy ilyenért, ha cserébe teljes sávszélességgel letölthető filmeket, HD minőséget, és választható opcióként magyar szinkront vagy feliratot kapok (pedig a két legnagyobb magyar torrentoldalon fent vagyok, és a torrent használata se okoz nehézséget)
  • kicsibicska
    #10
    Gyenge a kínálatuk.
  • CybeRick
    #9
    8 dollárt igen is megérne, akkor nem seed szeróra költené az ember .
    De sajnos mire kis hazánkat eléri az kb 5-10 év, és persze nem 8 dollár hanem 18
  • leeloodallas
    #8
    "A Netflix havi 8 dollárért kínál legálisan nézhető filmeket és műsorokat a nézőknek."

    Azaz pont 8 dollárral kerül többe, mint amit a legtöbb ember akar/tud fizetni érte.
    Nem lesz itt sírásás. Inkább a hóhért fogják akasztani...
  • gombabácsi
    #7
    ennyit simán kifizetnék érte, pedig én alig nézek filmeket...
    moziba járni utálok, tévém nincs, a jobb filmeket megveszem, persze csak miután megbizonyosodtam arról, hogy jók-e :)

    sajnos itthon tuti nem lesz elérhető...
  • morden
    #6
    Nővérem nagyon sokat költ szórakozásra, megveszi a jobarátok sorozatot xy filmet, zenét eredetiben , de van sok-sok olyan régi sorozat ami elérhetetlen dvd-n vagy olyan réteg zene amit sehol nem lehet kapni MO-n akkor ő most kalóz ? Mindig mondja, hogy fizetne ha lenne miért...
  • Narxis
    #5
    Én sokat használom a torrentet, de ennyit nekem is megérne.
  • snorbi
    #4
    Én ennyit simán kifizetnék érte.
    A gond az, hogy szutyok kis hazánkban ez 10 éven belül nem lesz elérhető...
  • Vazeratti
    #3
    Van pár ismerősöm, aki tőlem kér segítséget ha filmet akar nézni. Én persze elmagyarázom h kell torrentezni meg mit tom én, de a vége az h küldjem nekik én a torrent fájlt.
    Az ilyen emberek inkább fizetnének azért, hogy egyszerűen két klikkel megnézhessék a filmet, mint hogy megértse a torrent használatát.
    Az ingyenes filmnézési lehetőségek megint csak kihalóban, mert az ide-oda felrakott filmeket hamar eltüntetik meg mit tom én.
    Ha nincs is esélye elnyomni a bittorrentet, azért szép jövő előtt állhat.
  • plu604
    #2
    "előfizetéses alapon működő"
    már csak ezért sem lehet a bittorrent sírásója.
  • RoadkilleR78
    #1
    De kis hazánk ebből is (ahogy sok másból is) kimarad. Nekünk marad a jó öreg torrent...