12
  • Tetsuo
    #12
    torrentrol volt szo..
  • Rotyoka
    #11
    Mondjuk egy sms warez-es üzemeltető fizet neki mondjuk 5000$-t.

    És neki ez miért jó?
    Mert nála lesznek fenn a legújabb filmek mindig, és oda fognak sokan befizetni ill. 10x annyian fogják nézni a weboldalát amiből 10x annyi reklám bevétel fog keletkezni, és ő így csinál az 5000$ ból 10.000$-t
  • bigjoe
    #10
    Basszák meg a zsaruk. Gyilkosokat, rablókat kellene hajtaniuk, és ha elfogyott az összes bűnöző az utcán akkor esetleg jöhetnek az ilyen ügyek..
  • Tetsuo
    #9
    Ki fizet ezert? Hogyan lesz nyereseges az, hogy vki filmeket tolt fel torrentre?
  • Rotyoka
    #8
    Hidd el nem kevés pénzt kap érte
  • Merces
    #7
    ..miért az FBI foglalkozik az üggyel?
  • Tetsuo
    #6
    A vizjelrol mindenki tud, aki megkapja a filmet, kiadas elott. Alair egy nyilatkozatot, hogy soha senkinek.. blabla, a vizjel pedig, ami a kapott filmben van elrejtve meg atkonvertalassal is valoszinuleg megmarad.
    Aki megkapja ezeket a filmeket, az nem lehet ennyire hulye. Raadasul mi celbol rakja fel? Penzert, vagy O Robin a lakli? :S
  • Deadman
    #5
    Azért a cikk címe félrevezető finoman szólva .... Gyanúsításról van szó, a cikk címe pedig tényt közöl.
  • kisemlős
    #4
    én például nem. Megosztod velem?
  • Tetsuo
    #3
    Mondjuk eleg hulye, ha tenyleg o tette. A vizjelrol alapbol mindenki tud. :S
  • Amergin
    #2
    Börtönbe a gonosztevővel!!!
  • gombabácsi
    #1
    Én azt nem tudom, hogyan bizonyítják ilyenkor, hogy ő ült ott a gépénél és ő rakta fel a netre.

    Ja de tudom, sehogy. :)