13
  • Tetsuo
    #13
    Meg amugy is, ha nem erre szorjak el a penzt, akkor masra, tok mind1.
  • Tetsuo
    #12
    Londonban az is luxus, ha valaki a kertjebol hoz be paradicsomot a reggelihez...
  • ladapower
    #11
    Na azért ne túlózz ennyire... Az angliai megszorítások és a munkanélküliség köszönőviszonyban sincsen a magyarországival... Bárki találna munkát, csak sokaknak büdös..

    Azt meg ne várd, hogy egy királyi esküvőt a házasságkötőben csinálják kétnapi minimálbér árából...
  • Rotyoka
    #10
    itt se az asküvőre megy el ennyi, hanem a biztonságra. London belvárosában, minden háztetőn lesz pl, mesterlövész. Na alapból ez nem kis pénz
  • Victor1103
    #9
    Én nem sírok csak véleményt nyilvánítottam. Én akkor is tök feleslegesnek tartom mert legyen csak 1 milliárdos az esküvő abból is olyat ki tudnak hozni, hogy a vendégség seggét fényesre tudják nyalni A-Z-ig. Gondolná az ember, hogy a Mo-tól mérföldekkel fejlettebb Nagy Britanniában sokkal racionálisabban gondolkodó vezetők és magas beosztású emberek vannak, de végül rá kell jönni, hogy nagyobb seggarcok mint a mi kedves fideszünk és mszp-nk fiai és lányai.
  • hopp
    #8
    Te ezen sírsz, de a világ nagyon nagy része meg azon sírhatna, hogy Neked miért van kajád meg TV-d, mikor ő napi 2 dollárból él. A világ így működik. Ha a javak tényleg egyenlően lennének elosztva, akkor Te is éheznél.
  • Rotyoka
    #7
    Csak engem nem érdekel az ilyen meg a való világ?!
  • dondore
    #6
    Mi szamit top luxusnak? Nekunk egy 500 millas peco. Londonban van 140 millas peco is. Fontban.
  • dondore
    #5
    igen, de a bogreeladasokbol az mar meg is van ;)
  • Tetsuo
    #4
    Igy van. Azert a legtobb angol mar nagyon unja a felhajtast es bar mindenki szorja a penzt errefele, meg az is akinek nincs, ez mar tenyleg sok..
  • Hungarikum
    #3
    kell a cirkusz, ha már kenyérből egyre kevesebb...
  • Victor1103
    #2
    15 milliárd ft-os esküvő.
    Angliában is az egekben a munkanélküliség meg megszorítások amerre az ember lát. Hülye britek meg még éljeneznek, hogy ez a 2 jóvilágba beleszületett ember akik semmit nem tettek ezért frigyre lép, ahelyett, hogy fellázadnának ez ellen és kérdőre vonnák minek ilyen gazdasági helyzetben egy ilyen fényűző menyegző.-.-
  • Tomalak
    #1
    Ez azért nem normális, hogy "kinyitom" a tévét és ez dől belőle.