19
  • wraithLord
    #19
    Mondjuk jah, Spiderman jobb lenne. Csak egy poszt-apokaliptikus világban nem lenne mire taknyot vetni, nem tudna Tarzan módjára közlekedni. :)
  • adampierson
    #18
    Két ember találkozik a sivatagban.
    - Hali!
    - Csáó!
    - Max vagyok! Mad Max, más néven az országúti harcos. Te ki vagy? És miért mászkálsz fürdőlepedőben?
    - Zorro vagyok, és ez nem fürdőlepedő!
    - Milyen Zorro?
    - Őőő.. A Zorro!
    - Hát, A Zorro, nem fürdőlepedőben. Isten önnel.
    - Ahogyan önnel is Senior Max.
    - Csak még egy kérdés.
    - Igen Senor?
    - Itt a világvégén, a poszt apokaliptikus jövőben, nincs túl meleg, egy ilyen nem fürdőlepedőhöz?
    - Semmi köze hozzá! Én sem személyeskedtem. A viszont nem látásra....
  • Merces
    #17
    most miért hivják inkább Batmannak?
  • m minnifield
    #16
    állítólag lucas újragondolja az egész star wars trilógiát, teljesen más szemszögből lesz leforgatva a történet. a szereplők neveit már közzé is tették: athos, porthos, aramis és darth agnan.
  • nessboth
    #15
    Epic comment...
    de a pinginek vándorlásával kevered, mert az lett volna a Zorró rebootja...
  • Dynamic
    #14
    Eredetileg már az Oviapuval is Zorro történetét gondolták újra, csak jogviták miatt nem lett Zorro a címe.
  • wraithLord
    #13
    *nekem aztán...
  • wraithLord
    #12
    Csináljanak egy ilyen filmet (na nem mintha nem lenne ilyenből is már kismillió...), de könyörgöm, miért kell Zorronak hívni a főhőst? Annyira átlátszó és szánalmas...
    De ha jobban belegondolok, nem aztán tökmindegy.
  • bcrics
    #11
    Inkább 1 normális Spawn filmet Csinálnának már nemigaz.
  • Alfa Of NS
    #10
  • Kensin
    #9
    Jé tényleg! :) Na, akkor már nem csodálkozom :)
  • nessboth
    #8
    "a Zorro Reborn-t Rpin Suwannath rendezné, akinek ez lenne az első filmje. A filmes eddig olyan filmek vizuális effektusaiért felelt..."

    Már mindent elmondott a film színvonaláról. Suszter maradjon a kaptafánál...
    Szívtunk már be ilyen rendezőket: AVP 2

    Off:
    Robotzsaru lesz rebootolva, 2013-ban kerül mozikba. Forrás: imdb off
  • Nailyenugysincs
    #7
    Nekem az jutott eszembe hogy ha a jövőben játszódik akk legyen egy fénykardja mert hát Zorró nem Zorró kard nélkül:D
  • Kensin
    #6
    Olyan ez mint a Prey 2 :D

    De amúgy kicsit elgondolkoztatott most ez a reboot dolog. Az nem azt jelentené, hogy az egész Zorro-t újrakezdik az elejéről? Ez viszont nem az eleje, jövőben jáccódik, teljesen más emberről szól, nem hangzik reboot-nak.
  • NEXUS6
    #5
    Na jó, de ez mitől zorró, ha a jövőben jáccódik, nem igazságot oszt, hanem bosszút áll , de talán még spanyolok sem lesznek benne. Csak mert nem lenne politikailag korrekt a spanyol ajkú kis... izé többséggel szemben.
  • NEXUS6
    #4
    Meg az összes utána következőt, asszem 6-ig ment a széria pokoli mélységekbe történő megmerítkezése.
  • Mister
    #3
    A Titanicot is kéne már, csak most kicsit hosszabb lenne, a hajó építése is benne lenne realtime-ban :))

    Mondjuk megnézem szerintem a Zorro Rebornt, mert miért ne? Legyen csihipuhi, oszt jóvan :)
  • dartois83
    #2
    Nem kell egyiket sem rebootolni. Robotzsaru 3-at kellenne végképp eltörölni az emlékezetből, de az első két rész jó volt.
  • Kensin
    #1
    Hajjaj... :)

    Azon csodálkozom egy ideje, hogy ennyi rebút közt még senki sem gondolt a Robotzsarura, pedig azt tényleg lehetne modernizálni, nem pedig a Zorrót :)