30
Lord of Ultima
  • cherubim06
    #30
    Jövő héten indul egy új EU-szerver!
    Várunk mindenkit a magyar csapatba, vagy az akadémiánkba!
  • emar53
    #29
    Sziasztok! Bár már tudom, hogy régi ez a téma, de szerintem tényleg jó ez a játék, és eléggé el lehet mélyedni benne. Ezen az oldalon van néhány leírás, szerintem kezdőknek mindenképpen érdemes elolvasni, hiszen végre van magyar lord of ultima fansite is. http://ultima.ucoz.hu
  • emar53
    #28
    http://ultima.ucoz.hu
  • cherubim06
    #27
    Én már ki is léptem:-(
    Milyen "világ" az, ahol van kb 100 aktív játékos ebből 10 aki ért is hozzá és kész.
    Azért próbáljátok ki, mert remek játék, csak a magyar világ gyér.
  • Bandris86
    #26
    Lord of Ultima magyarul :)
  • cherubim06
    #25
    magyar világ indult.. :-)
  • Rettegett
    #24
    ugyan ezzel a névvel játszok
  • Rettegett
    #23
    world71-en magyar társakat keresek
  • cherubim06
    #22
    w68 nyitva, tegnap óta:-)
  • Narxis
    #21
    Szerintem uncsi. :/
  • cherubim06
    #20
    A játék elég bonyolulttá válik később. Javaslom, hogy a wikit alaposan vágd be, nézegesd a fórumot, használj kiegészítőket (Lou BOS, Lou tweak stb.)
    Sajnos nincs időm itt végigmagyarázni:-(
  • gabo91
    #19
    58-ba vagyok. építkezés 300%-os sebességgel is elég lassan megy. viszont hamarosan meg lesz a második városom is (holnap reggel), 11napon belül :)
    Harcra nagyon rákaptam, tetszik a játékban hogy szabadon lehet építkezni, nincs megkötve mint travianban. Így Lehet variálni, hogy sereg vagy termelés. "Offensive Fame" listán sikerült felmásznom 52. helyre, szomszédaimnak köszönhetően :)

    Várost hogy lehet elfoglalni? Csak akkor ha épített kastélyt? (ha csak egy városa van és ott van kastély akkor is el lehet foglalni? Ha megostromolom akkor kell mondjuk faltörő meg ilyenek is? vagy elég ha leverem a seregét és küldöm a bárót?

    ÉS még annyi lenne, hogy sokat öltem így kaptam darkwood-ot vertiumot stb. stb., de azt lehet máshogy is szerezni? Valahogy termeltetni?
  • cherubim06
    #18
    Hős nincs, hanem hadsereget lehet gyártani. A játéknak van "vége" is amikoris valamelyik szövetség képes 8db level 10 palotát építeni. Ez eddig, leggyorsabban 214 nap alatt készült el.
    Melyik világban vagy?
    Dungeons
  • gabo91
    #17
    Elkezdtem vele én is játszani.
    Kérdésem az lenne, hogy valami hősünk lehet majd, aki fejlődik a harcok során, esetleg katonák fejlődnek ha túlélik a harcot?
    Lvl1-es dungeonnak nagyságrendileg mennyi katonával érdemes neki menni?
    100berserkert csináltam így második nap. Több száz, vagy inkább több ezer kell?
  • schisdrec
    #16
    Köszi.
  • cherubim06
    #15
    hét*
  • cherubim06
    #14
    lehetséges, kb 1 hát alatt meg lehet csinálni, egyedül
  • schisdrec
    #13
    Hallottam, lehet nyerni valami elég über Battleforgeos kártyát, ha leverünk egy Moloch néven futó szörnyet. Ezt lehetséges úgy elintézni, hogy lehetőleg ne kelljen más játékossal összedolgoznom? Mekkora sereget kell szerveznem egy ilyen teremtmény kiiktatására?
  • Murder3
    #12
    Moloch farm van warning!!!!!!!!:D
  • cherubim06
    #11
    Ma reggel indult a world 29, lehet jönni!


  • Narxis
    #10
    Kutatáshoz.
  • cherubim06
    #9
    A research-ökhöz
  • BoneDragon
    #8
    Darkwood, Runestone, Veritium, Trueseed mihez kell? Nem jöttem még rá.
  • cherubim06
    #7
    World 10, rank #36, egy hónap és nyerünk!
  • Zomil
    #6
    Én még mikor bétában volt akkor játszottam vele, jopofa, de sajnos ez is egy idö után unalomba fullad, mint a többi hasonlo játék :)
  • Narxis
    #5
    Nekem meg 2 városom volt és elfoglalták az egyiket, rohadékok. :D
  • BoneDragon
    #4
    World4
    Kihagytam kb 2 hónapot ezért elölről kellett kezdenem, de a közel 88milla arany meg az artifactok megmaradtak. Ez jó pont. :)
  • Narxis
    #3
    Én is megjelenés óta tolom, melyik világban vagy? Én world 2-ben.
  • Zsolek123
    #2
    Ránézek, csípem az ilyeneket.
  • BoneDragon
    #1
    Egy ideje már megjelent a játék, de gondoltam nyitok neki egy topicot, mert aktívan nyomom a megjelenés óta. Folyamatosan jönnek az új kiegészítések, patchek. Egész jó kis játék lett belőle!

    Egy kis info: ITT
    Regisztáció: ITT