16
  • Lmntal
    #16
    Terry Black vajon sok méhpempőt evett kiskorában?
  • Sir Ny
    #15
    Szoktál te látni Mo-n öreg Kínaiakat? Avagy miből van a párizsi meg a májkrém?
  • Voronyezs
    #14
    Népfelség elve :D
  • globint
    #13
    Tényleg, na meg mennyi családi pótlék!!!
    :-)
  • orkaman
    #12
    de mekkora adókedvezmény járna!

    :)
  • globint
    #11
    Oppáááá!
    Ilyen párizsival kell etetni a munkakerülő kisebbséget, hogy munkakereső többség legyen belőlük.
  • lamer the true
    #10
    :D Ez jó volt :)

    A párizsi tényleg tréé, de legalább már az is drága :)
  • kisemlős
    #9
    Már értem, miért van olyan sz.r íze a párizsinak. Engem dolgozónak nevelnek...
  • PoWeReDbyChAoS
    #8
    DNS láncunkba beültetünk méh dns-t aztán már csak méhpempőt kell ennünk, lehet szőrösebbek leszünk, de élünk vagy 3000 évet :D
  • johnsilver
    #7
    Az a méhkirálynő inkább méhanya legalábbis a magyar terminológiában.
    A méhanyát a dolgozók nevelik, ha nem jól végzi a dolgát a dolgozók meg is ölhetik és nevelnek maguknak új anyát.
    A méhanya nem királynő.
  • lapaleves
    #6
    annyira gondolom nem királyság, hogy akkora lenne, mint Jabba, és az első szex után szülne 150.000 ugyanolyan gyereket, mondjuk félóránként.

    élmény lenne nézni a sok kis trónörököst.
  • globint
    #5
    Okvetlen kell nekem az a cucc!!
    A lányomból királynőt akarok nevelni!!
    Klassz lenne a királynő apjának lenni!!
    Királyság!
  • Teppik Amon
    #4
    A japók lassan tényleg eljutnak a godzilláig.
  • Alfa Of NS
    #3
  • Alfa Of NS
    #2
  • mcganyol
    #1
    "A méhpempő aktív összetevőinek megtalálása évtizedeken át a rovarkutatás szent kelyhének számított."

    Azért a jelenlegi kísérlet alapelve nem tűnik óriási ötletnek, emellett sem bonyolultnak, drágának, vagy időigényesnek nem nevezhető. Ezen mi tartott "évtizedekig"??
    ------

    "Vigyáznunk kell, nehogy egy egyszerű magyarázat csapdájába essünk."

    rossz májú vagyok, de nem inkább : "Vigyáznunk kell, nehogy az egyszerű megoldás után feleslegesnek tűnjön a további kutatásunk." ?