4
  • tibisan
    #4
    fasza..most akkor az a legállatabb horrorfilm ,ami oszkárt kap ?? velem van akkor a baj , mert egyszer láttam az ördögűzőt , de elég is volt egyszer..inkább nézem a láncfűrészes rebootokat meg a régi freddy-s rémálmokat..azoknál tényleg gyenge volt a történet, szarok a jelenetek, a színészek is csak erölködtek, a hanghatások meg egyenesen fosok..főleg mikor süvít a láncfűrész...
  • kanduhr
    #3
    Nem feltétlenül a sztori az elsődleges. Egy horror filmben a legfontosabb a hangulat, amit a történet, a jelenetek, a színészek, a zene, hanghatások összessége ad. Ha vmelyik kilóg, akkor borul az egész. Nem véletlenül kapott anno Oscar-díjat pl az Ördögűző.
  • morden
    #2
    Kicsit uncsi már azm hogy 1 házba beköltözik a szellem és végigveri a gyereket meg az anyukát (+ még néhány családtagot) majd kiderül a sötét múlt ... első 40 almalommal még elment az utóbbi 4 évben, nade kérem, én igényesebb vagyok annál, minthogy megváltoztatott nevekkel a 41. részt is lássam :D
  • tibisan
    #1
    horrornál a storyhoz kell hozzányúlni, oda kell a hozzáértés..
    persze a paranormal achtivity sem emésztett fel sokat..nálam az utóbbi évek best3-as horrora közt van még mindig...pedig csak a vége 20 perc az odab-szós benne..
    viszont valószínű ez lesz az év horrorja..és ehhez megint semmi köze a pénznek.
    rémisztő a pénz ..pláne ha nincs pénz ..de előbb az írót kéne megvenni a filmekhez , nem a rendezőt meg a színészeket...ez a 90-es években ku-vára bejött pedig