18
  • semmikozod
    #18
    Lehet, lehet.
  • kvp
    #17
    "A háttérben viszont biztos az van, hogy a MS kötött valami szerződést az újrahasznosítást végző cégekkel."

    Szerintem egyszeruen csak a legkozelebbi gyarbol veszik a papirt. Ez a gyar veletlenul pont ujrahasznositassal foglalkozik es az allami tamogatas miatt meg olcsobb is. Ez kb. olyan minta egy magyarorszagi ceg magyar beszallitoktol venne alkatreszt...
  • zola2000
    #16
    a ps3 erősebb, ingyenes a multi (cserébe drágább a gép), de jobb a választék...
  • zola2000
    #15
    nem azzal van a baj, mert a box most 42ezer (az arcade), inkább azzal hogy egy játék 4ezer ha régebbi, 12ezer ha újabb, a multi évente 9ezer...
  • Balumann
    #14
    Ez a #2 -esre akart menni.
  • Balumann
    #13
    pf én is
  • torzsvendeg
    #12
    Jó, akkor majd elküldjük M$-nek a használt WC papírt. Hadd örüljenek!
  • semmikozod
    #11
    Még mindig etetik a népet ezzel a "hasznosítsunk újra papírt, mert az jó a környezetnek" hülyeséggel??
    És még írják, hogy mennyi fát mentenek meg ezzel. Bázzz.
    A háttérben viszont biztos az van, hogy a MS kötött valami szerződést az újrahasznosítást végző cégekkel. :D
  • Rotyoka
    #10
    Minek egyáltalán papír?!
  • tibisan
    #9
    ujrahasznosított xbox-xxxal jöjjenek... azt adják pénztárcakimélőbben..70ezer-es hun keresethez igazítva... addig is lesz.phat az új magyar alkotmány a fidesszel együtt
  • socheater
    #8
    Ugyanerre gondoltam én is... :D
  • stinkydiver73
    #7
    Papirt csak innen: http://www.dundermifflin.com/
  • kissssss
    #6
    nyugi nemsokára már a levegő használatáért is pénzt kel fizetni.
  • Tetsuo
    #5
    A papirmentes iroda nem fog megvalosulni addig, amig van papir.
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Mert sokszor kötelező?
  • NEXUS6
    #3
    Csak felkiáltó jellel

    (Faxa, hogy edit csak extra pezóért jár.)
  • NEXUS6
    #2
    Pont ezt akartam írni?
  • Amergin
    #1
    Azt nem értem, hogy a "papírmentes iroda" támogatója, a microfost miért használ egyáltalán papírt???