6
  • Szolnokboy1
    #6
    mi az hogy "betorzul"?
  • Hoz_Hun
    #5
    Liam Neesont nagyon kedvelem. Egyik kedvenc színészem. Kiváncsi vagyok a filmre.
  • zetortraktor
    #4
    Á, nem, cseppet sem hasonlít. Európa. Kongresszus. A főszereplő doktor. Reptéren maradt bőrönd. Senki sem hisz neki. Basszus, még tetőn való menekülés is volt mindkettőben, nem beszélve merényletről. Nem hiszem, hogy lenne még egy olyan film, amire jobban hasonlítana az Unknown.

    A vicces az, hogy itt nem helyi csaj szegődik mellé. De tény, hogy még a mellette lévő csaj is párhuzam.
  • Ender Wiggin #3
    Az Őrülethez egyáltalán nem hasonlít. Na jó, abban is egy helyi nő szegődik a főhős mellé. De ha a Taken 100%, akkor a Unknown csak 30-40%...
  • zetortraktor
    #2
    Hogy tetszett az Ismeretlen férfi?
    Tetszett, jó film (79%)
    Közepes lett (18%)
    Gyengén sikerült (3%)

    Nem mindenki gondolja így, de ha egy 2003-ban megjelent könyvből készült, akkor nem biztos, hogy ez a koppintás. Mint ahogy baromi sok hasonló témájú film van és volt, mégcsak nem is az említett Harrison Fordos a legrégebbi.
  • willcox
    #1
    Ez egy gyengén közepes film. Ráadásul koppintás, mert évekkel ezelőtt láttam már hasonlót, de az is annyira jelentéktelen volt, hogy a címét nem jegyeztem meg.