32
The Next Big Thing
  • Mayorpapa
    #32
    eladó a játék magyarul, ha valakit érdekel írjon privátot
    1000 Ft + postaköltség
  • kjhun
    #31
    Igen, lehet hogy az Magyar verzió EXE-jében vannak az ékezetek helyes megjelenítéséhez való programkódok. Az angol verzió crackje nem biztos hogy jó lenne akkor hozzá, ha lecserélnéd az angol verziójú EXE fájlt a magyxar-éra.
  • moonster
    #30
    Nektek is hiányoznak a hosszú ékezetes karakterek a magyar feliratnál?
  • kjhun
    #29
    Magyarítás

    Ha az angol verzió van meg.
  • Soldiers
    #28
    Bazdmeg! A 22-ben megkérdezel valamit ami a 20-ban le van irva.
  • cikasz
    #27
    Bazdmeg! A 22-ben megkérdezel valamit ami a 20-ban le van irva.
  • Soldiers
    #26
    Ne haragudj, de tényleg ilyen suta vagy?
    Csak kettőt kellett volna visszaolvasnod!
  • cikasz
    #25
    Ne haragudj, de tényleg ilyen suta vagy?
    Csak kettőt kellett volna visszaolvasnod!
  • Soldiers
    #24
    na srácok megtaláltam a kulcsot amikor válaszolnok kell a 5 kérdésre

    "Azt az opciót kell kiválasztani amelyik hieroglifa egyezik a válasz sorszámával, azaz ha a lerakott képek között a kacsa a 3. és a válaszok között is a duck a 3. akkor az lesz a jó válasz. Ezalapján a minta alapján könnyű kilegózni az 5 kérdésre a válaszokat."

    szívesen
  • Soldiers
    #23
    rohadtul nem értem a logikáját
  • Soldiers
    #22
    Srácok segítsen már vki az istenért se tudom átvinni a 3 fejezetet amikor az 5 kérdésre kell válaszolni
  • cikasz
    #21
    Gondoltam , hogy valami ilyesmi is lehet. Köszönöm kipróbálom majd.
  • bogyoka
    #20
    Először én sem értettem a logikát, de bemásolom amit olvastam, mert másképp nem ment nekem sem.:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az öt válasz közül csak az egyik van sorrendben azon a helyen, ahol a vele megegyező írásjel található a táblán. Ha tehát ezen így következnek a „kövek”: spirál, kutya, csaj, hullámvonal, szem, a válasz pedig ez: csaj, kutya, kígyó, spirál, vészkijárat, akkor a kutya a megfejtés, hiszen ez mind a feladványban, mind a válaszok között a második helyen áll. Ezt ötször kell eljátszanod, és készen vagy.
  • cikasz
    #19
    Sziasztok.
    Biztos én vagyok ezek szerint a hülye, de mi a trükk amikor a 8 hiroglifás 5 kérdésre kell válaszolni?
    köszi
  • mike369
    #18
    Egyetértek...
    Igazából a játék gyönyörű lett és szerintem néhol a készítők humora is fergeteges, viszont sajnos a játék elég rövid és a sztori is valahogy bugyutácska még egy ilyen stílusú játékhoz képest is.
    Kikapcsolódásnak ettől függetlenül elsőrangú darab, de aki a komolyabb fejtörőket szereti, az ne számítson nagy kihívásra.
  • Szuni
    #17
    Egy kicsit engem is meglepett, hogy egy 16 hozzászólásos fórum jött csak elő erre a játékra... (mondjuk a mostanában megjelent többi játék függvényében valahol érthető, a divatjátékoknál nem győz az ember visszaolvasni) - viszont én is azt mondom, ez a játék túlságosan könnyűre sikeredett, örültem volna, ha néhol egy kicsit gondolkodni is kell, mármint a kategóriához és viszonyítási alapokhoz képest.. aki legyűrte az elődöket, meg pár kalandjátékot életében, annak nagyon könnyű dolga lesz.
    Az az igazság, hogy pont olyan érzésem van a játékkal kapcsolatban, hogy nincsenek érzéseim róla.. azaz nem tudok se mellette, se ellene felhozni semmit.
    A magyar feliratos változatért jár talán a plusz, és sztem igen hamar az olcsóbb kategóriába fog kerülni, így aki meg akarja várni, az vegye meg ha megteheti, ha mást nem a fordítás miatt.
  • totyak
    #16
    Szerintem nagyon jó lett a játék. Mondjuk még várok a vásárlással míg mondjuk fele ennyi lesz az ára. Most sem drága, de nem vagyok krőzus. Viszont egy magyar nyelvi fájlnak én is örülnék. Legalább az is kiderülne, hogy milyen lett a hivatalos magyarítás.
  • Hugh Hefner
    #15
    meg kicsit átestek a túloldalára, ahhoz képest, hogy a runawayben mekkora agyament faszságok voltak néha, itt azért szerencsére elvétve van ilyen, de amúgy meg rá is vezet a játék a segítséggel.
  • Hugh Hefner
    #14
    najó, most hogy tényleg befejeztem, háát. nagyon szép a játék, hangulatos is, csak a sztori sztem elég bugyutácska, meg valahogy olyan túl semmilyen. A férfi főszereplőről szinte semmit sem tudunk meg, úgy hogy a csajról nagyon sokat. Meg elég rövid is. Azt nem mondom hogy rossz, mert nem, de ennél azért vannak sokkal jobb kalandjátékok is.
  • Hugh Hefner
    #13
    sg fórumról már nagyon rég kihaltak azok az arcok akik értek is valamit, tisztelet a kivételnek. Nagyon nem reprezentatív, hogy hol születik a legtöbb hozzászólás. Pláne egy olyan játékban, ahol kb beépített végigjátszás van, ha esetleg elakadnál. Egy ilyen játéknál nincs vinnyogás, hogy lelőtték, nincs vinnyogás, hogy dehát ez a lehető legapróbb aspektusból jobb mint a másik, minek írni egy ilyen témában...

    jelentem nem haltak ki a játékosok, csak kapásból ismerek jópár embert, aki ugyan szereti ezeket a játékok, régi sg fórumozó, csak már nem ír ide.

    egyébként a játék elég jó, bár azért a pendulo hülyesége néha előjön, egy-két helynél csak néztem, hogy basszus tényleg ez a megoldás? persze össze sem hasonlítható a monkey island majom tűzcsap megoldáshoz, de akkoris. viszont vannak benne jó poénok : )
  • csgj
    #12
    Tényleg sok jön ki mostanában, és ez a Next Big Thing is nagyon jól sikerült. :-) És elakadni sem lehet benne. XD
  • MerlinW
    #11
    Kihalt? Most éli reneszánszát:) Az utóbbi években 10x annyi minőségi kaland jött ki mint FPS:)

    A Vampyre Story
    Ghost Pirates
    Broken Sword remaster-ek
    Everlight
    Jack Keane
    Memento Mori
    Mata Hari
    Back to the future
    Sam and Max
    Strong Bad
    Monkey Island (új sorozat és a régiek SE változata)
    Lost Crown
    15 Days
    Aler Ego
    Black Mirror 2, 3
    Alternativa
    Blue Toad Murder Files
    Edna and Harvey
    Grey Matter
    Whispered World
    So Blondie

    És ezek csak a nagyobb nevek. Kb 2-3x ennyi kaland jelent meg csak tavaly.
    Angol nyelvismeret kell hozzájuk, az pedig még mindig kevés van. Én is külföldi fórumokon szoktam társalogni a kalandjátékokról, nem itt.

    Ha magyar oldal, olvasgasd ezt
    Itt pedig a tengerentúli változat
  • hentesferi
    #10
    Hát igen , a magyart igazán... :\

    Am meg , én is nagyot csodálkoztam , mikor jöttem fel SG-re magabiztosan beírom a keresésbe , hogy The Next.. és nincs találat O_o

    Sajnos tényleg kezdenek kihalni az ilyen stílusú játékok , pedig szerintem is nagyon jók ... The Syberia sorozat , Secret files , Still Life... örök nagy kedvencek ! :)
  • Totti5
    #9
    Ugytünik a műfaj és a játékosok is kihaltak. Érdekes egy fpsnél napi 500 hsz van, itt meg 8 jött össze amikor többször láttam pár embertől a sírást hogy a régi szép játákoknak annyi, velük együtt a játékosonak is és erre nincs igény, már amennyire az SG fórum aktivitása az egyes játékok esetében mérvadó lehet.
  • TigerGirl
    #8
    Valaki igazán feltölthetné már a magyar fájlokat!
  • MerlinW
    #7
    Igen.
  • Balázs 17
    #6
    és így angolul van csak?
  • MerlinW
    #5
    Steam-en jár mellé az előző három rész is ajándékba.
  • Szeszmester
    #4
    Boltban magyar feliratos.
  • zzeN
    #3
    Jó lenne magyarítás mellé, torrenten csak angol van.
  • mike369
    #2
    TRAILER
  • mike369
    #1
    Kalandjáték-rajongók előnyben!

    A Runaway-sorozat révén méltán híres Péndulo Studios a Twist of Fate óta sem ült a babérjain, ugyanakkor – talán csak átmenetileg – szabadságolta Briant és Ginát. A madridi srácok a napokban megjelenő új játékukban inkább az egyik legkorábbi, kevéssé ismert alkotásukig nyúltak vissza: az 1997-ben piacra dobott Hollywood Monsters világába álmodtak egy újabb, modern, Full HD-s kalandot.