23
CCG - collective card game
  • qetuol
    #23
  • qetuol
    #22
    igen
  • Gr1f1nke
    #21
    1 kérdés :D a tesómmal szeretnék raidozni hogyan lehetséges ez?
    Gondolom belépek a raidba és ott bal alsó sarokban van egy cucc amire ha rákattolok kidob 1 linket.
    Azt másolja be ö vagy mi?
  • qetuol
    #20
    nos, új dolgok eddig is voltak. folyamatosan vannak. ^^
  • Gr1f1nke
    #19
    Viszont ahogy láttam ez még csak béta gondol lesznek uj dolgok ^^
  • qetuol
    #18
    ott sem élőben játszol, hanem a defend deck ellen játszol az attack deckeddel.
  • Gr1f1nke
    #17
    köszi h. irtál
    az elsö raid az halál könnyü :D de nemis azzal van a baj a linket megadtam tesomnak msn-en ( gondolom az kell amit ha raidra mek akkor jobb alsó sarokban van egy kis ikon rányomok és bead ablakban egy linket ) és ugyse jött össze :_D amugy mien a klánharc? XD mert ha olyan mint az aréna akkor elég ratyi :S gép ellen uncsi nyomni
  • qetuol
    #16
    raidhez úgy, h rámész egy linkre, amit fórumban adnak meg. tele van a fórum linkekkel.
    klánhoz pedig úgy, hogy a játékban rámész a Factions részre, majd ott alul van pár klán kilistázva.

    de ha még csak most kezdtél jáccani, nem fogsz tudni raidelni, ahhoz még nincs jó paklid. a klánhoz is inkább azt ajánlom akkor csatlakozz, ha már megvan az =ossze missziód, addig felesleges..
  • Gr1f1nke
    #15
    cs Nemrég kezdtem el játszani ezzel aj átékkal és elég jó :D szerintem nem élvezhetetlen ha nem fizet bele az ember énse fizetek bele mégis állat :D viszont lenne pár érdésem:
    1. Tesómmaol akartam raidozni csak nemtom hogyan kell O.o
    2. hogyan lehet csatlakozni 1 klánhoz?
    Előre is kössz
  • qetuol
    #14
    aki szeretne klánunkhoz csatlakozni: http://apps.facebook.com/tyrantgame/?source=finv&kv_apply=4575001
  • Zsolek123
    #13
    wow pókokkal az űrben
  • kastil
    #12
    klántag...raid...arena.. mi a fasz
  • qetuol
    #11
    anyád? ez a játékosok fóruma. takarodj te.
  • Vadnokedli
    #10
    Azt hittem valami zene.. na takarodj. Csodás játék lehet... xd
  • zorrobomber
    #9
    nem baszod el az egész napot, csak a felét :DDD
  • qetuol
    #8
    ezzel végképp nem értek egyet. eddig nem fizettem semmiért, és 18-as level vagyok, főküldetések megvannak, már csak 25 achievement nincs még meg, klántag vagyok, raidelek. arenában gold divisionöm van. napi 2-3x jövök fel. 20-25 EPbe milyen kör kerül? melyik misszió? az elején 5-10 EP-be kerül, a végefelé max 20-ba. plusz van a stamina, amivel klánharc kerül, körönként 10. tökéletesen szórakoztató játék, és játszható, casual, tehát nem baszom el az egész napot vele, hanem többször feljövök pár percre játszani.
  • dregnarr1 #7
    Nem kötelező, csak akkor óránként töltögetheted be a játékot, hogy kemény 1 (egy) percet játszhass vele (100 energiából ~20-25-be kerül egyetlen egy kör). A jobb kártyákat nem szerezheted meg, mert azokat is kizárólag pénzért lehet megvenni. Emiatt arénázni sem tudsz rank3 felett, raidből is kivágnak. Maradnak a küldetések, amiknél ha nincs meg egy-két adott kártya (amit véletlenszerűen dob vagy nem dob a játék paklivásárláskor), akkor nem tudsz előre haladni.

    Persze, nem kötelező, de akkor egyszerűen nem nevezhető játéknak a dolog, mert nem is tudsz vele játszani.
  • qetuol
    #6
    már bejön. nem kötelező érte fizetni, mármint valódi pénzben. warstormot én is kipróbáltam, nekem ez jobban bejön
  • Carlos
    #5
    nekem sem jön be, a warstorm-ot is meguntam.
  • Cutee
    #4
    Nekem a Facebookon a Warstorm jobban bejön.
  • dregnarr1 #3
    Nevetséges rendszere van, eszméletlen sok pénzt kérnek a legkisebb dologért is, a legszomorúbb, hogy az emberek fizetnek is érte.
  • Carlos
    #2
    Kipróbálom, csak maintenance van.
  • qetuol
    #1
    Facebookon vagy Kongregate-n játszható jó kis gyűjtögetős kártyajáték. ha esetleg valaki ismeri és kedveli, és szeretné tapasztalatait megosztani, hát rajta.

    érdekességképp a paklim:

    2x3x