8
  • nlght
    #8
    Nem tudom miért nem volt jó neked, ízlések és pofonok, manapság olyan ritkán jön igényes scfi, amiben űrhajót is látni viszonylag nagyobb költségvetéssel és jó storyval (pláne orosz könyvből készített). Én két cigit csináltam a 2 filmre és nekem nagyon bejött.
  • winnie
    #7
    nem pontozták le, a közepesnél jobbnak ítélték meg, az biztató. meg aztán hiába egy filmnek a vége, ha nem jó maga a film. főleg, ha előtte 4 óra nem jó. (az egyébként nem jó taktika, hogy ütős a vége, mert akkor számítani fog rá az ember és nem fog ütni mondjuk.)
  • nlght
    #6
    Aki szereti a jó scifit, akkor ajánlom még az Inhabited Island (lakott sziget) című alkotást, ami mondjuk 2x2 órás (ezért egyben érdemes megnézni) de a vége nagyon ütős (nem spoilerezek, de azért egy aztak*rvaélet kicsúszott számon amikor megnéztem)

    imdb-n lepontozták nem vágom h miért, de itt a link: link
  • beceneev
    #5
    Az alap ötlet jo volt nagyon, de sajnos nem tudtak értelmes dolgokat kihozni a végéböl. Kb nem tudták hogy fejezzék be és szerintem össze lett csapva a vége.
  • Chocho
    #4
    Nekem nagyon tetszett a film. Dickhez nincs sok köze, de nem is nyomja ezt a film.
  • Zoliz
    #3
    Jo film. Eddig ketszer is megneztem otthon egyszer egyedul, egyszer a baratnommel.
    Hujle aki azt mondja baromsag, mert jo szorakozas.
  • sandor4
    #2
    meg tudja nekem mondani valaki, hogy mi az eredeti befejzést, amiről a cikk ír?
    nem találtam így hirtelen a neten infót erről az utólagos forgatásról, viszont érdekelne, hogy mi merre meddig

    köszi
  • Hierogli
    #1
    Baromság a film. :))