27663
  • Malakai
    #516
    Szerintem is, pletyka is LA (Los Santos), nem is arról volt szó, hogy vajon mi lesz, hanem, hogy mit szeretnék. :)
  • janihunk
    #515
    Szerintem egy teljesen új semmi eddigiekhez nem kapcsolódó történetet és világot kapunk.
  • sublimaze
    #514
    Hát ha lejár a számláló ki jön a trailer nem? :D Nincs itt semmiféle rendszeridő. A számláló nem délután 5-re számol vissza hanem egy megadott "idő-mennyiséget" aminek semmi köze az időeltolódáshoz. Annyi van, hogy amikor lejár a számláló akkor amerikába mást mutat az óra mint nálunk.
  • kill3r21
    #513
    hát pedig az 5ös logo eléggé san andreaszos :P :D
  • Rayden02
    #512
    Vagy mínuszba számolna vissza!
  • szabii98
    #511
  • Héeder
    #510
    Bírnám, hogy lejárna a számláló, és kiírná, hogy FAIL :D
  • Büdös Bohóc
    #509
    csak példaként felhoznám a South Parkot, aminek a hivatalos oldalán ugyanúgy volt visszaszámláló a mostani évad elején és mikor 0-t ütött az óra (sőt már elmúlt 1-2 órával) csak nézem, hogy semmi?... Aztán leesett, hogy mi történt
  • Büdös Bohóc
    #508
    Nem egy helyen raktak már be ilyen kis szar visszaszámlálót és nem egy helyen követték el azt a hibát, hogy a rendszeridőt nézi. Ami persze lokális. Kint náluk az idő 6 órával kevesebb, náluk a kis szar animáció lehet, hogy 6 órával többet mutat :)

    Persze lehet, hogy okosabban megcsinálták, azonban már sok más helyen láttam, hogy ezt elbaszták. És egyébként nem hinném, hogy délelőtt 11 órakor fogják releaselni a videót, hanem délután 5kor, ahogy az a visszaszámláló nekünk mutatja (elmondom megint, itteni időzónával), mert akkor már mindenki otthon van munkából, suliból, etc...
  • sublimaze
    #507
    Hát a marketing osztályuk több mint kiváló azt meg kell hagyni... :D
  • Bronx South
    #506
    Szószerint ég a net, mindenhol várják a trailert. Azért a Rockstar ezzel a váratlan dologgal rendesen odapörkölt így télire.
  • Malakai
    #505
    Ahogy sublimaze mondja, reggel kilenc náluk a nyugati parton, ami nálunk délután/este öt, mivel nyolc órával vannak alrébb.
    A számláló viszont ettől még számodra is jól mutatja.

    @kill3r21: Egyértelműen Miami, azaz Vice City! :)
  • kill3r21
    #504
    A nagy kérdés, melyik várost szeretnénk :D
  • sublimaze
    #503
    Nem véletlen azért ez a new york, nyugati part, miami helyszín. A legeredetibb amerikai gengszterfilmek is ezeken a helyszíneken játszódtak... :)
  • sublimaze
    #502
    Milyen időeltolódás? A számláló nálad is ugyanakkor jár le, csak itt délután lesz, amerikába meg reggel kábé...
  • RiCSi1234
    #501
    Vald be, hogy tegnap óta ezt várod?! :D
  • Szabi1991
    #500
  • Rayden02
    #499
    Gondolom már ő is várja a trélert!
  • Bronx South
    #498
    FAIL :D:D
  • Büdös Bohóc
    #497
    thx megnézem
  • Bronx South
    #496
    !!!!!!!

    Aki nagyon rajta van a játék trailerének a megjelenésén, az kezdje el checkolni az IGN weboldalát az utolsó órában, mert tolni fognak egy LIVE streamet.
    Azt is elképzelhetőnek tartom hogy megosztanak majd néhány új infót részletként.
  • Bronx South
    #495
    Pedig azokon a vidékeken talán még durvább műsor megy mint az USA -ban, most is tele vannak a hírek Mexicoval, és a drogháborúval. De hogy maradjunk a játék szinten, ha kijön a Max Payne 3 nekem alap játék lesz így a GTA V előtt, Sao Paulo (Brazília) a helyszín, legjobb.
  • Büdös Bohóc
    #494
    Én meg ilyen spanyolajkú gettó vidéket nem akarnék, rühellem :C
  • Bronx South
    #493
    Vannak elképzeléseim arról hogy mi tetszene, de én egy GTA -val úgy vagyok hogy a 70 -es évektől napjainkig bármilyen évjáratban, és helyen jó nem csak az USA-ban, hanem egész Amerikára vonatkozóan, felőlem lehet akár Mexicováros is. Van sok nyomornegyed, getto, ahol virágzik a fegyverkereskedelem és a bűnözés, legyen egy nem összecsapott story és elvok.

    Csak Európa ne legyen, végigtoltam a Wheelmant, Vin Diesel volt a főhős és Barcelona volt a helyszín napjainkban. A játék élvezhető volt annak ellenére hogy az autóvezetés benne egy vicc volt, jó volt a story, de a helyszínnel voltak gondok, nekem nem tudja átadni azt a feelinget egy európai város, mint akár egy ázsiai, vagy amerikai ahol a külvárosokban ott vannak a nyomornegyedek, és a nagy fejesek drog és fegyver elosztó központjai, Európa már nem ilyen az én világképemben, ahol meg nincs élet ott unalom van. :)
  • Bullitt
    #492
    És Vice City lesz
  • Büdös Bohóc
    #491
    plusz az időeltolódás
  • Büdös Bohóc
    #490
    bebaszna
  • szabii98
    #489
    még 11 óra...
  • xido
    #488
    kell lennie,pont a GTA-knak szokott olyan doboza lenni,hogy szépen néz ki a többi mellett:)
  • Bronx South
    #487
    A ruszkik csináltak egy kis kavart, bár a dög jól néz ki meg kell hagyni. :)



    A Rockstar* Informer itt mint ha tagadna 1950 -ről, és Washingtonról.

    Most már van egy 1950 -es Washington is, elötte egy modern LA és egy új San Andreas, nagyon kíváncsi vagyok hogy ma milyen pont kerül az "i" re.
  • Bronx South
    #486
    Fontolgatják hogy nem lesz dobozos verzió a GTA V -ből. - g4tv.com

    Illetve lesz, de lemez helyett kódokat fog tartalmazni a játék letöltéséhez.

    Akinek kisebb az internet sávszélessége jól ráfog baszni, de amúgy szerintem mindenki ha egyszerre 1-2 millió ember elkezdi tölteni a játékot. :)
  • tommygear
    #485
    mivel a 4 is fél évre a konzolos után jött gondolom itt is hasonlóan lesz, de bízok benne hogy egyszerre jönnek
  • Firerock
    #484
    Srácok ez meg van erősítve hogy jön pc-re? És ha igen akkor mennyivel a konzolos utána? És kb mikor fog megjelenni? Két év múlva?Jövőre?
  • fery02
    #483
    Úristen, íratkozz fel most, hogy 4(!) órával előbb megnézhesd a trailert!
    Na de emberek, tudom milyen cím ez, de azért mégis az a 4 óra hova már?
  • morzsi555
    #482
    Shottas című filmből van a beszélgetés.
  • lolSL
    #481
    yep :(
  • ldavid
    #480
    este 5 lesz az inkább
  • lolSL
    #479
    aha
  • hungary27
    #478
    magyar idő szerint?
  • lolSL
    #477
    talán ez a zene lesz a trailer alatt, valószínüleg kamu