Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
NEM -> FAKE
és ez pont így igaz minden más hírre ...
Forza.
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Írták ott kommentekben hogy az az options téma valami fanmade dolog 😄
Egyre gyanúsabb hogy ez fake 😞
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.13. 09:53:22
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Next PC upgrade: 2022
Az ilyen összehasonlításokon mindig elgondolkodok. Van olyan game amiben a csutka ultra max vs atom izom low között is bajba van az ember hogy valami nagy különbséget lásson. És van olyan ahol olyan szinten ocsmány ronda lesz low miatt hogy basszus ez még ugyanaz a játék. Én nem tudom hogy csinálják ezeket de érdekes.
Next PC upgrade: 2022
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.13. 09:43:18
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
új vagyok itt! Nagyon tervben van, hogy meg veszem a GTA 5-öt PC re, de szeretném tudni mennyire vannak partnerek itt 😊 Teamspeak szerver pl, ilyenek?
kontrollerrel meg amúgy sincs előnyöd, az AIM sem sokat számít egy játékban, ahol rá lehet lokkoltatni a célkeresztet egy gombal az ellenfélre...
Forza.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.01.12. 23:41:04
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Forza.
Elég fos lenne számomra aki bill meg egérrel szeretne játszani, meg még ha nem is engem ölnek küldi közbe az auto aimos 2mp alatt megöl mindenkit előlem....
controller_support none <#wow3>#wow3>
A "Shetland Pony" nevű elem az meg mi? DLC?
És egy másik: Achievement Languages – english,german,french,italian,koreana,spanish,tchinese,russian,japanese,polish,brazilian
Ez meg az elérhető nyelvek listája??
Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.01.12. 21:59:51
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.12. 20:27:15
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
de ha marad a több karakter, érdekes lenne látni egy nőit közöttük.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.01.10. 14:18:27
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
gta4 ftw!
Forza.
Ami történik sztori, meg lövölde, meg autóka, na AZ a játék itt. A többi csak oda van festve vaze, hogy ne mondhasd azt, hogy látom a házunkat... 😄
Én egyszer egész nap követtem egy táncost a bárból (megvártam míg végez) és néztem merre megy, mit bénázik és hát ha hiszed, ha nem a szimulációnak is voltak limitjei. 😄 Ezek nem igazi emberek ám ott, csak úgy csinálnak, minta lenne napi rutinjuk/életük, de ha alaposan megfigyeled őket, kilóg a lóláb. Mint a Jim Carry filmben.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.10. 13:50:14
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.01.10. 13:44:17
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.10. 13:36:41
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Na már most a történet az valami zseniális , ahogy szépen bontakozik ki a történet és a végén a 3 karakter között tudsz lépkedni , mindegyiknek más sítlusa van és van egy külön történetük nekik is (szerintem) rohadt jól megcsinálták.
A küldetések már pedig változatosak, nem tudom számodra mi lenne a változatos még ennél is jobban... nem akarok spoilerezni ,de hamarosan majd számotokra is világossá válik miről is hablatyolok össze vissza...
Az pedig ,hogy nem történik semmi a világban... sose volt erre precedens a gta-k történetében ,hogy olyan eget verő dolog történjen ,ha csak nem a gta3 -ra gondolsz még ahol szépen sorban nyíltak meg a szigetek ahogy haladtál előre... vagy a san andreasban.
http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91
Feltörték a GTA 5 feltörhetetlennek hitt másolásvédelmét
Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
(\__/) ( X.x) ( } . { )
És ez a #1 indok az 5 PC-s verziója mellett is.
A játék tényleg jobb, mint elődje (4. rész), szép a grafika, irtózatos mennyiségű tartalom fekszik benne, szóval biztos, hogy minden fan megtalálja benne a számítását.
Ami szerintem negatívum, hogy nem igazán akar történni semmi a világban, semmi formáló nagy dolog, pl. rácsap egy tornádó a városra, vagy összeomlik egy torony vagy bár akármi csak valami látványos, valami nagy, de ilyen nincs, van a menj A - > B vagy lövöldözz C -n. Hiába vállalhatóan jó a történet, ha nincs ami megfogjon benne. Szóval jól szórakoztam rajta 50% -ig, de nem láttam azt a pontot ami miatt érdemes tovább nyomni. Mivel 3 karakter van kissé töredezik a beleélés nem igazán érezzük magunkat a bőrükbe majdnem, és majdnem, hogy érdektelenné vállnak a irányított személyek.
Összességében persze jó a játék, tetszett is, csak remélem a következőnél már lépnek valamerre, mert ez bizony ugyanaz, mint az előző 4 rész (azaz kibaszottul nem történik semmi) csak valamivel érdekfeszítőbb a történet és jobbak a karakterek (mondjuk nőtt a content is).
7/10 az értékelés (összehasonlításul a 4. rész -> 4/10, tehát sokkal - sokkal jobb!)
Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.01.10. 12:07:07
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
[merlinw.org]
majd a steam meg a többi oldal a képedbe tolja megjelenés előtt 1-2 héttel és ennyi. akinek kell megveszi igy is, a többiek meg ugyis a friss torrentek közt látják majd először 😊
Forza.