27663
  • mulli1986
    #26861
    Tehát minnél nagyobb a crew annál jobb? Ti melyikbe vagytok?
  • Plata
    #26860
    Napi küldi azt hiszem session váltástól is változik.
    Crew-nek van jelentősége,crew tagok után kapsz bónuszt eladásnál.
  • mulli1986
    #26859
    2. napos tapasztalat. a pörgetés soloban nem működik. stopperral mérem az időt, minden ott van ahol kell lassan is forog, mégis továbmegy és valahol máshol áll meg...
  • mulli1986
    #26858
    Sziasztok! Új kérdések :D
    A napi küldi is úgy nullázódik mint minden más?
    Crew-nak van jelentőssége? Ti vagytok Crewba?
  • mulli1986
    #26857
    Na megvolt az eső kaszinó rablás haverral. 2,5misi. Mondjuk ez az övé volt, az enyémmel még nem vagyok kész. Az csak lóvés lesz, szóval nem számítok sokra..
  • mulli1986
    #26856
    Köszi Srácok a sok pötyögést! :)
  • Caliph
    #26855
    telón keresztül a fontosabbak. ha egy járműved felrobban,mors mutalt insurence kell hívni,ez a biztosító,ad másikat. mechanic,a lekért járművet elviszi neked,vagy ha már nem használod berakja biztonságba a garázsba
    pegasus: lehet kérni dolgokat,különleges járműveket,vagy helitaxit szintén hasznos hívandó fél

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.04.01. 09:50:14
  • gabesz012
    #26854
    -Vehicles: azért inaktív, mert gondolom nincs egy darab repülőd/helikoptered, meg spéci autód, onnan azokat lehet lehívni.
    -Nem, ezek contact/dispatch mission-ök, amiből egyébként jóval több van, a maradék az online/jobs/contact menüből érhető el.
    -Nem lehet eladni magát az üzletet, csak leállítani. Az eladás a product-ra vonatkozik. Telefonról nem tudsz semmit intézni, csak a terrorbyte-ból (részlegesen), illetve az arcade-ből. Viszont eladáskor ilyenkor is a gyárnál lesznek a járművek, tehát eladást nem érdemes innen indítani, csak felügyelni, supply-olni.
    -Aggressive-ben lehet menni fullos páncélban, de az csak a misszióra vonatkozik, freeroam-ban/másik küldetésekben nem lehet használni. Van a ballistic equipment, de az is spéci ruha, azt meg csak free mode-ban lehet lekérni (bunker fejlesztés+500k kell hozzá, aztán M menüből rendelhető). Illetve van a sima heist páncél, amit a ruhaboltokban lehet megvenni.
    -CEO-ban lehet VIP mission-t tolni, ezek 20-25k-t adnak.
    -A napik az M menün belül találhatóak, térképen nem mutatja.

    Caliph: ehh, majdnem egyszerre, de ha már lepötyögtem, nem törlöm, inkább legyen dupla infó. :)
    Utoljára szerkesztette: gabesz012, 2020.04.01. 09:45:02
  • Caliph
    #26853
    huh,akkor szépen sorjában
    M menü,objectives, daily objectives és mutat 3 küldit mit kell csinálni. van hogy elküld búvárkodni,dartsozni,vagy hogy stunt versenyen kell részt venni stb,mindig más,de viszonylag egyszerű küldiket ad.

    vehicles: saját megvett járművekről van szó,fontos hogy legyen egy apartmanod vagy a ceo irodában saját garázs,ezek különböző méretűek. be lehet állítanii személyi járművet,amivel sokat rohangálsz,pl kezdetekben az armored kurumát , és itt le lehet kérni,és odarakja a közeledbe bármikor.le lehet kérni ugyanígy személyi repülőt,ehhez viszont már kell hangár is,illetve speckó járműeket pl phantom wedge,ezeket szintén meg kell venni hogy lekérhesd

    sell business: nem magát a bizniszt adod el ,hanem a terméket. ad egy küldit amit teljesíteni kell,le kell szállítani a készterméket,akkor megkapod érte a pénzt. két választás van,egy közelebbi kisebb pénzért illetve egy távolabbi cél több pénzért,a második éri meg
    de ha felrobban a szállítógép,mert belehajtassz vízbe vagy valaki kilő, akkor bukod az eladást és a terméket is,szal ésszel.
    gyárat eladni nem lehet,csak lecserélni másikra. viszont ilyenkor bukod a fejlesztéseket,a supplyt és a készárút is.
    gyárat csak szüneteltetni ,leállítani lehet,ilyenkor nem kér supplyt nem termel,és nem is támadják meg,nem kell vele foglalkozni semmit

    testpáncél: minél nagyobb a szinted úgy engedi hgoy több legyen nálad illetve használhatod az egyre erősebbet. a ballistic equipment ,azaz a teljes páncél: ki kell fejleszteni a bunkerban,aztán megvehető,és lekérhető/használható
    a bunker abban más a többi biznisznél hogy van egy kutatás menüpontja is. ugyanúgy supplyt használ fel,mint a gyártás,viszont különböző cuccokat lehet kifejleszteni benne. azt hogy mit fejleszt nem te döntöd el hanem random adja be,szal lehet fegyót kapsz járművet vagy csak egy egyszerű skint. a bunkerban tudod átállítani a termelést : csak fegyvergyártás,csak kutatás vagy mindekettő egyszerre.
    ha kifeljesztetted és megvetted akkor M menün keresztül kérhető le,odadobja melléd a ládát ha szabad térben vagy és használható is

    Ceohoz 2 fő biznisz tartozik: kocsilopás és ládalopás,mindkettőhoz meg kell venni az irodai laptopon keresztül legalább egy raktárat. különböző méretűek más más áron és helyszínnel.

    Napi küldit meg már irtam az elején :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.04.01. 09:42:32
  • mulli1986
    #26852
    Szintúgy köszi az infókat!

    Kérdések:
    - Az M menüben inaktív opciók (pld vehicles) szinthez vannak kötve vagy feladathoz?
    - S, Mz és L küldik mindig többnyire 4 fős multi meccseket adnak, de sose tűnnek el. Ezek lennének a napiak? 5 különböző küldi van általában ezekben
    - Láttam ilyet a pénzgyártóba, hogy Sell bussines. Azzal tényleg eladom a boltot? Azt telefonon keresztül nem tudom megtenni, ugye? Csak ha váltani akarok CEO meg Motoros club között (közben mikor kidobot a játék és visszaléptem az M menü alján megtaláltam ezeket a választható opciókat, amit Plata is írt)
    - Full testpáncél melyiben fejleszthető ki a Stealthben, big conban vagy az Aggresíveben?
    - CEO-ban nem tudok semmit se csinálni, amíg nincs warehousom, ugye? Legalábbis, ha belépek a laptopon és bármelyiket el akarom indítani, akkor egyből feldobja, hogy valamit vegyek meg előtte, mert nincs hova tenni a cargot/autot
    - Ha nem a fentebb említett a napi, akkor azokat hol tudom elérni és felvenni? Elég sok minden van a térképen és nehéz még nekem elmenni rajta..
  • Caliph
    #26851
    amit még hozzátennék: a napi küldik.
    ha minden nap tolod érdemes megcsinálni őket többnyire 3 könnyű küldiről van szó. szintén az M menüben található mit kell csinálni.
    napi 25k pénz meg valamennyi xp,ha folyamatosan csinálod minden nap akkor egy hét után +100000 pénz + még több xp,ha egy hónapig csinálod minden nap akkor fél milla meg egy rakás xp. tehát minden nap után kapsz pénzt,minden 7 nap után még többet,és minden 28nap után sokat.

    ha minden nap csinálod 28 napig akkor összesen 1.6 millát lehet keresni vele,de vigyázz,ha egy nap is kimarad akkor a heti és havi számláló újrakezd

    +egyszeri bonus 10 20 50 100 küldi megcsinálása után 10k 20k 50k 100k kredit
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.03.31. 21:54:08
  • Caliph
    #26850
    M betű azán lehetőségek: van inventory. itt a bolban megvett cuccok vannak,pl víz cigi kaja amit életet tölt,vagy armor(golyóálló mellény) . több golyóálló mellényt is vehetsz minél nagyobb a szinted annál több lehet nálad,ha ellőtték ami rajtad van innen pl tudsz újat felvenni magadra,ha vettél,ha ellőtték az összeset irány a fegyóbolt és venni kell.vagy meghatározhatod az ammo szekcióban milyen töltény legyen betöltve a fegyóba(többféle töltény van,pl páncéltörő,gyújtólövedék stb),meg a ballistic equipment ami szintén egy kifejleszhető full testpáncél,az egyik rablásos kampány küldiben ilyen van rajtad ha azt a változatot választod a rabláshoz :D


    style: a rajtad lévő ruhát lehet összeválogatni,ha vettél boltban stb,lehet kategóriákat csinálni és gyorsan váltani közte(pl harci szettek,vagy búvárkodáshoz)
    motoros sisak stb,illetve pénzért megváltoztathatod a karakter kinézetét ha nem vagy vele megelégedve,arc testalkat stb

    vehicles részen lehet lekérni az autóid repülőid amik a tulajdonodban vannak,beállíthatod a személyi repülőt autót,illetve hogy ki férhet hozzá ha az utcán hagyod

    services: a különleges járműveket kérheted le,mint yacht,avenger(nagy duplarotos helikopter extra funkciókkal,mobile operation center(nagy kamion extra funkciókkal) terrorbite(másikféle kamion) ezeknek nézz utánna mit tudnak,ha nem tiszta leírom :D

    aztán jön a securoserv. ez a menü tartozik a CEO dolgokhoz,itt tudod aktiválni hogy ceo légy,illetve deaktiválni. van amihez csak ceoként férsz hozzá vagy amihez motorosként,de pl ott a bunker ami mindkét módban működik
    lekérhetsz szolgáltatásokat,ceohoz tartozó járműveket stb,vip munkák (rövid küldik amik pénzt adnak ha megcsinálod,itt a headhunter a népszerű: meg kell ölni pár célpontot,helivel tök egyszerű,gyors és pénzt is ad :D )

    motorcycle club: ugyanaz mint a securoserv,csak a motoros klubhoz tartozó dolgok érhetőek itt el.

    többi menü úgy gondolom magáért beszél,most fejből hirtelen nem tudom olyanok lehetnek hogy célpont prioritás beállítás ha valaki rádszállt és felveszed a kesztyűt , vagy spawn hely kiválasztása,voice chat hogy ki hallhassa ha mikrofonozol ilyesmik

    hát most hirtelen ennyi :D



    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.03.31. 21:43:00
  • mulli1986
    #26849
    Hát csak mert az interaction menüben csak akkor jelenik meg ez, ha elmegyek valamelyikhez és belépek a laptopon...
  • Plata
    #26848
    Minek elszaladni?
    Interaction menü és ott CEO vagy Motorosclub menüpontban tudsz CEO vagy MC president lenni.
    Nyomsz M-et előjön menü és CEO vagy Mc tag lehetsz már is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.03.31. 19:19:15
  • mulli1986
    #26847
    Urak, miért van az, hogy ha heist táblához megyek állandóan arról ugat nekem ,hogy nem vagyok se ceo se president, stb,stb. A pénznyomdám megy, ha bemegyek és kijövök egyből írja hogy mostantól president vagyok, az irodaházban ugyanez csak CEO. És ezt minden egyes indított játéknál elfelejti a játék? Komolyan ezért kell az arcadból elszaladgálnom valamelyik épületbe???
    Plata, elvileg ez a kerék így működne, kivéve a 4 másodperces. Szerencse(RNG) alapon :)
  • Plata
    #26846
    Bakker,felmentem online,elmentem pörgetni kocsit,de közben néztem tévét is,elfelejtettem a 4 másodperces dolgot és ahogy beadta a pörgetést én tök véletlenül gyorsan rányomtam.
    Úgy meg pörgette a karim a kereket mint állat,na és hol állt meg?

    Hülye filmnek hála túl gyorsan és túl erősen nyomtam meg és ez lett.
  • mulli1986
    #26845
    Én nem tudom, ilyen buzi modderek hogy férnek hozzá a szerver adataihoz és kezdhetnek el buziskodni játék közben?
    Most valamelyik buzi fekete fehér villogást állított be. Ha epilepsziás rohamot kap valaki és meghal otthon egyedül a gép előtt, akkor mi van ilyenkor?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.03.31. 18:44:45
  • Plata
    #26844
    Néha kicsit defektes a számláló,volt már hogy a 24óra +1 óra sem volt elég.
  • PiszkosFred
    #26843
    Mindig a porgetestol szamitott 24 oraval +1 perccel szamolj. Nincs napi reset, toled fugg, hogy mikor lehet ujra.
  • mulli1986
    #26842
    Na jó következő bosszantó kérdés.
    Mikor nullázódik az egy napos számláló. Tegnap este 10 körül pörgettem és most azt írja nekem hogy ma már pörgettem. Hát a k_'"+!:'"+!'_: an:'"+:!_'"+!: Meddig tart neked egy nap???
  • PiszkosFred
    #26841
    A most porgethetsz felirat "felugrasatol" indul a "stopper".
  • mulli1986
    #26840
    Köszi a vidit is meg a leírást is! :)
    Csak egy dolog nem tiszta. Mikor a kerékhez lépek, mikor kell a 4 másodpercet kivárni? A nyomd meg az S gombot felirat felugrása után?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.03.31. 11:33:35
  • Caliph
    #26839
    fontos a pozíció, azért mondjuk hogy pl solo sessionban pörgess mert ott tuti egyedül vagy és nem pörgetett még előtted senki.
    bizniszek: minden biznisznek van pár úgynevezett setup küldije: be kell szerezni a gépeket,munkásokat stb,pár küldi hogy meglegyenek a dolgok. utánna a biznisz laptopján steal vagy buy supply,azaz lopsz vagy veszel alapanyagot. ha lopsz akkor kapsz egy küldit,van többféle,amint leszállítod a cuccot a biznisz épületébe elkezdenek dolgozni,alul mutatja a supply és a késztermék méretét 5 kockában
    ha veszed a supplyt annak idő kell míg megérkezik,75k dolcsi a 5 kocka supply,és szólnak smsben hogy megérkezett.
    ha megvan a setup küldi és van supply elkezdenek termelni
    fontos hogy a gép és munkerő fejlesztés mindenképp meglegyen,ugy termel a legjobban. a biztonsági annyira nem fontos,de kevesebbszer zaklatnak elvileg a rendőrösk vagy a konkurencia(ez is küldis,szólnak telón hogy ki akarják rámolni a bizniszt a konkurensek,vagy a rendőrök elviszik a munkásokat,ilyenkor azonnal reagálni kell,és menteni őket vagy visszaszerezni a cuccot különben bukod)
  • Caliph
    #26838
    igy: ott az invite only ,crew,closed crew closed friend solo is
    a go meg felvisz random nyílt sessionba

  • Plata
    #26837
    Ne,a find new session jó eséllyel be dob valami vacak public sessionba,
    Sztoriból menj invite onlyba.
    Mikor elindítod a játékot,menj sztoriba,onnan online,de invite only sessionba.
  • mulli1986
    #26836
    Hát nem érzem úgy hogy sikerült volna ez a pörgatés... Csináltam egy find a new sessiont, de azzal nem lett meg. mondjuk nem figyeltem ezt a ruha kocsi pozíciót, hogy jól van-e. Ha megjelenik a use S button szöveg, onnantól kell 4 másodpercig számolni, hiába áll a kerék, akkor is ezt a másodpercet kell várni?

    Egyébként most ár eljutottam addig, hogy a pénzgyártót be tudtam indítani a motoros clubb után. Ez eléggé nem akart még 20-as szint alatt elindulni. Arcade is egész jól áll a heisthez, meg ugye megvan a bunker is, amit egyébként semmire se használok, ahogy az iroda épületet se. MÉG! :)
  • mulli1986
    #26835
    Find a new session menüvel? Nemtalálok olyat az online menübn, hogy solo session
  • Caliph
    #26834
    leggyorsabban úgy tölt be hogyha előbb elinditod a single kampány részét,aztán onnan mész online,valamiért sokkal gyorsabb.
    itt az online menüben lehet solo sessiont inditani. egyedül leszel,pörgetni tudsz,de supplyzni és eladni nem lehet ebben a módban.
  • mulli1986
    #26833
    Ez érdekesen hangzik. pontosan hogy kell csinálni?

    Másik kérdés, hogy ótvar sokat tölt a játék, mintha nem tudna csatlakozni a szerverhez. Valamikor 5-10 perc között is van. Ezzel nem lehet valamit kezdeni? Már próbáltam mindent, ami a neten van. Prioritás növelést feladatkezelőben, rendszergazdai indítást a launcher exe-nél, de semmi..
  • RJoco
    #26832
    Így tényleg nagyon egyszerű a dolog.
    Még csak stopper sem kell.
    Bár én a múltkor is háromszor kipörgettem a kocsit egymásutánban, public session-ben. Számolás nélkül.
    Lehet, hogy mázlim volt és olyankor már senki nem pörgetgetett, aki a sessionben volt.
  • PiszkosFred
    #26831
    Solo- es inv. only sessionben is mukodik es elerheto a porgetes. Sot, mivel mindket sessiont akkor hozod letre, igy a kerek is eredeti allasban lesz, vagyis felul a ruha, balkettoben meg a kocsi.
  • RJoco
    #26830
    Jó neked.
  • Plata
    #26829
    Én mindig invite onlyban pörgetek.
  • RJoco
    #26828
    Azt hittem csak publikban működik a dolog.
  • PiszkosFred
    #26827
    Ha tutira akar menni, akkor a napi podiumos porgetesnel siman csak egy fel perces invite only/solo sessiont kell inditani, porgetni, aztan lehet menni crew sessionbe, vagy publicba, stb. vissza.
  • RJoco
    #26826
    Az új session nem jelenti, hogy előtted még nem pörgették. Ezért kell figyelni hol áll a jelző a keréken.
  • Jim Morrison
    #26825
    ezek szerint csak én vagyok balfasz :D stopperrel, new session, majd 4mp után S
    nope, kb 5 óránál van a kocsi. na mindegy, holnap újra próbálom :c (mondjuk ezt a kocsit mar nem vihetem el, szoval nem holnap)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2020.03.28. 18:36:56
  • Caliph
    #26824
    működik hidd el,én utoljára a forma gépet toltam ki. használj mobilon stoppert,illetve fontos hogy a sessionban előtted még nem pörgetett senki.
  • Jim Morrison
    #26823
    igen, ezt múltkor linkelte valaki, próbálkoztam vagy 7szer, de sose jött össze :(
  • Caliph
    #26822
    van egy trükk,glitchnek is lehet hívni,de rockstar nem tesz ellene semmit eddig szal: friss session kell hozzá ahol még nem pörgetett senki. ezt onnan látod hogy a kerék a clothingnál áll. rányomod hogy pörgetni akarsz,és amint kiirja hogy nyomd meg az S gombot a pörgetéshez,elszámolsz négyig,és tuti a kocsit fogod nyerni. gyakorolni kell,de ha belejöttél menni fog stopper nélkül is.
    én eddig egyszer használtam,vittem is a forma 1 kocsit.

    Nem tudok róla hogy rockstar bannolna emiatt,de a biztonság kedvéért ne használd el minden héten :D