15
  • mochee
    #15
    Nekem a legnagyobb kedvencem a Sikoly trilógia. Ezt a filmet vártam attól a pillanattól kezdve, hogy megnéztem a hármat. (ami egyébként remek lett, nem tudom sok embernek mi baja vele)
    Tegnap megnéztem és iszonyatosan bejött. Nálam biztos az év horrorja lesz, remélem sikeres lesz anyagilag és még folytatják.
  • adampierson
    #14
    Jaaa... és Freddy Krueger az elsőben? Akik ezeket észre veszik, kizárt, hogy ne élvezzék a sikoly filmeket :)
  • adampierson
    #13
    Ki emléxik még Jay-re és Néma Bobra a Sikoly 3-ból? Mert aki igen, az tudott szórakozni a trilógián XD Alig várom már, hogy lássam ezt a részt is :D
  • smaszi
    #12
    "szekeres viktor cikket nem szokás dicsérni. Újak vagytok?"

    Nyilván nem, de miért kellene rögtön úgy bólogatniuk, mint az a "bizonyos kutya"?!
  • cateran
    #11
    Mar azt hittem csak en vagyok igy ezzel..:D
  • BlueRain
    #10
    Nagyon jóóóóó!!!! 2003-as texasi óta végre valami...nem is csoda, hiszen Wes Craven:D:D Nagyon meglepett ez a film így 2011-ben. Mégis van isten!
  • zetortraktor
    #9
    Nézd meg a szavazást. Az olyan filmeknél, ahol kell valami előműveltség a 100%-os műélvezethez, simán lehet, hogy valaki minden utalásnál, belső poénnal halálra röhögi magát, míg mellette a másik csak néz, hogy most mi van. Ezen ne rágd magad. A Sikoly tényleg kurva jó, a folytatásai már kevésbé.
  • JMáté
    #8
    Én mindig azt hittem hogy a Sikoly szar, de ez a cikk végre felnyitotta a szemem: valójában csak én vagyok túl hülye hozzá!
  • Molnibalage
    #7
    Egyetlen részt sem láttam eddig. :)
    A '90-es évek össszes 'tinihorroja' kimaradt nálam, hogy az n+1-dik Fűrész is...
  • JL666
    #6
    szekeres viktor cikket nem szokás dicsérni. Újak vagytok?
  • Chocho
    #5
    Jó cikk, bár a sok "metázáson" kezdtem kiakadni. :)

    Maga a film egyébként nem érdekel annyira. Nekem a 2 és a 3 sem tetszett, untam őket.
  • Solten
    #4
    Ugyesen osszefoglalta a cikkiro.
  • 60voltosNeon
    #3
    baszki Cindy! xD
  • shenmuedc #2
    Végül is saját magához jó folytatás lehet, mert fossabb nem tud lenni mint a többi rész,ugyanis az fizikai képtelenség volna. A horrorok szégyen a sorozat.
    Legalább is 12 éves kortól lefelé.
  • Tower Guard
    #1
    Én a sikoly 2-t láttam még annak idején, de az nagyon tetszett! Sajnos a többi rész valahogy elmaradt, de én kíváncsi vagyok a 4-re (Mondjuk nem árt majd addig bepótolni a kimaradást)