11
  • ffxi
    #11
    Még Alekinho is félelmetesebb ennél :O
  • Bren X
    #10
    Csak nekem tűnik fel, hogy ennek a srácnak a tekintetében van valami burkolt agresszió?
  • Murder3
    #9
    milyen év legpőrgősebb akciófilmje?
  • csimmasz
    #8
    Uraim a világ a feje tetejére állt!
    Régen az izmos test volt a férfiasság mércéje, most a lányos arc!
  • cateran
    #7
    Ez 1 akciosztar? Roflol...A film csucsjelenete lehet, amikor megvagja magat borovalkozas kozben...Vagy az nem is borosta, csak az erosebb fiuk belenyomtak az allat a sarba? Vagy amikor elet-halal kuzdelemben osszekocoljak a hajat...
  • adampierson
    #6
    Várjunk csak! Most kapcsolok. Mi ez a duma: Megkapta plakátját az év legpörgősebb akciófilmje??? Április van bassza meg, ezt a filmet meg Szeptembertől vetítik. Ki a faszom kiáltotta ki ezt az év legpörgősebbjének? Azé, álljon meg a menet. Nem kéne az ilyen kijelentésekkel, megvárni, hogy mi lesz a közönség véleménye a filmről?
  • bmw
    #5
    Nekem arnoldal semmi bajom nem volt...
    Legyen hetkoznapi alkat? kb olyan mint eleg sok filmben, hogy az 50 kilos akarki lever mindenkit stb.
    Mert ez aztan hiheto es jol mutat.
    Nem azt mondom, hogy legyen kigyurva minden akciosztar de azert tulzasokba sem kell esni.
  • adampierson
    #4
    Ezt a sóvár buzi tekintetet, már az Alkonyatban sem tudtam feldolgozni. Mostantól az akciófilmek, a csajoknak készülnek, vagy mi? Ez mint akcióhős? Háá!!!! És mi az libafos az állán, digitális szőr?
  • zetortraktor
    #3
    Willis igen. De Schwarzenegger, kösz nem. Elhiszem, hogy valakinek a kigyúrt, bodybuilder alkat a gyengéje, de inkább legyen hétköznapi ember, aki mondjuk ügyes. Liam Neeson is lehet felőlem, de Arnold röhejes volt mindig is.
  • Timbu
    #2
    Régi szép idők, amikor még Willis meg Schwarzenegger voltak az akcióhősök...
  • Seth
    #1
    Komolyan....? Ennyire tellett?