25
NASCAR- teherautó széria
  • gordon 24
    #25
    ŐŐŐŐ.. Asszem nem..:D


    De kb ugyan az lesz mint Montoyával... Neki is kellett pár verseny amire egyáltalán a közelébe tudott férkőzni az első helynek.. És ugye Ovalon még futamot sem nyert.

    Egy győzelme van Sonomában..
    Kimi sem fog nagyot alkotni.. Nem csak abból áll, hogy bal kanyar bal kanyar..

    Nagyon nehéz és durva dolog ez.. Aki itt nyer az fasza csávó... Nincs 20 méter mély 200 méter széles kavics ágy..:D
  • dave9004
    #24
    fölösleges a topik. kimi győzelmi esélye eltűnik, amint lesz még 34 kocsi, és oválon nem fog neki még menni egy db-ig. Charlotte-ban kezd asszem, hát az fal puszi lesz. egyébként mondtam már h fölösleges a topik?
  • Falcon83
    #23
    Örömmel látom hogy a kiszifanok is betévednek néha-néha :DDDD
  • RIZLA
    #22
  • Yeltzin
    #21
    te egy beteg gyerek vagy, kicsit sajnállak is
  • kifli
    #20
    nemazért, de nyitottál egy topikot, és az összes hsz-edben kimit szidod+offolsz. Nem lehet, hogy inkább a kimi fanok helyett, a kimi gyűlölőknek akartál topikot nyitni? Mert akinek dühöngő kell a viselkedése alapján, az egyedül tevagy.

    Ezekután nem vagyok benne biztos, hogy a kimifanok olyan elvetemülten erőszakosak, hanem te vagy hatalmas, kimi hater, így neked már akkor is szidnod kell kimit, hogyha éppen nem kerül szóba.

    Amúgy elég rég volt f1 topikba téma kimi nem? Ez a nascar truck sem új már, ezzel volt utoljára ha jólemlékszem. Mondjuk elég nagy késéssel nyitottad a topikot.

    Lehet nem került kimi szóba, és nem tudtad szidni f1 topikba? Így nyitottál egy topikot ahol szidhatod?

    Komolyan szánalmas vagy :D

    Szerintem zárható a topik, ami a témába vág az mehet nascar topikba. Kimit szidni meg gumiba nyiss topikot, az ott kell!

    Ja és nem vagyok kimi fan...
  • Ic3 m4n
    #19
  • Falcon83
    #18
    Te meg retard, de ezt is tudja mindenki. :D
  • bardocz
    #17
    Szánalmas vagy. Bár ezt tudja mindenki.
  • Falcon83
    #16
    Na megszólalt a főokos te inkább menj és nézd a világszínvonal vötöcöcöt :DDDD :DDDD :DDD
  • bardocz
    #15
    Te vagy az, aki telefossa az F1 topikot. Nem az a pár Kimifan.
  • Falcon83
    #14
    Én meg leszarom mindkettőt kimit is meg a nascart is csak megúntam hogy a kimifan picsák azt a topikot hányják tele a buziságaikkal.
  • N o N a m e
    #13
    Akik Kimi miatt kezdik el nézni a Truck szériát, azok nem hiszem, hogy belekapcsolódnak a Sprint és Nationwide sorozatba is, ahol az én kedvenceim vannak. Én a Truck versenyeket nem nézem, és nem is fogom. Maximum csak Kimi első versenyébe pillantok bele. Le merem fogadni, sokszor a falon fogja végezni. De Kyle Busch jó versenyző, bízom benne sok jó tanácsot ad majd a rookienak, és jövőre a Nationwideba fog full seasont menni :)
    Kimi hamar megunta a WRC-t úgy érzem. Ő azt szereti ahol esélye van nyerni, WRC-ben már az első napon több perces hátrányokat szokott összeszedni, nem csodálom elment a kedve tőle.
    Trevor Bayne, aki idén 20 évesen megnyerte a Daytona 500-at, valószínűleg Kimit meglepte, és ettől kaphatott kedvet a sorozathoz. Aki itt rajthoz áll, az bármikor nyerhet is, ha úgy jön össze neki.
  • Falcon83
    #12
    Jó ha te arra vágysz hogy lefikázzák a kedvencedet, és folyton kimit istenítsék felőlem reklámozhatod hogy van ilyen is itt. De én a helyedben inkább titkolnám, mert akkor az is tele lesz fosva kimis buziságokkal :D
  • N o N a m e
    #11
    A NASCAR fanok mind-mind értelmes emberek! Mi a versenyzést szeretjük, nem a vonatozást! :)

    Itt a NASCAR topik, simán beférünk oda is.
  • Falcon83
    #10
    Ahhoz képest hogy elvakult kimifanoknak nyitottam dühöngőnek meglepően értelmes emberek tévedtek erre eddig :D
  • gordon 24
    #9
    Nem teljesen.. Úgy mondanám az elv ugyan az:D

    De a megvalósítás különbözik..

    A Sprint cupos, vagy Nationwild-os autók is különböznek egymástól és a truck ok is..

    Szóval van difi az autók között hosszban alakban, motor teljesítményben...

    Szóval nem ugyan olyanok..

  • júzer02
    #8
    Szóval az alváz, futómű ugyanaz? A motor meg gondolom szintén ugyanaz csak folytás van rajta nem?
  • gercse
    #7
    na miatta még a végén én is elkezdem majd nézni:)
    ez nagy vonzerővel bírhat az európaiaknak
  • gordon 24
    #6
    Gyengébb a moci.. És kevesebbet mennek/race..


    De ezért felesleges még egy topik. Ott a Nascar topik..
  • júzer02
    #5
    LOL

    Technikailag miben különbözik amúgy a sima nascar-tól? a "platót" leszámítva természetesen
  • karajjj
    #4
    gratuálok
    delbanhtx
  • Falcon83
    #3
    Ezzel csak a többi ember életét akarom megkönnyíteni, hogy itt fröcsögjék ki magukat az F1 meg NASCAR topikot meg hagyják lógva.
  • greg benz
    #2
    Most azért mert az a majom ott is megpróbálja párszor összezúzni magát aztán majd beletörődik, hogy inkább háztartást kéne vezetnie nem versenygépjárművet, rögtön kell egy topik is, habár a "sportág" hazánkban kb. senkit sem érdekel?
  • Falcon83
    #1
    Hogy a kimifanok ne az igazi autóversenyzésről szóló topikokat offolják szét, gondoltam indítokegy ilyet :).