20
  • zola2000
    #20
    Szerintem sem annyira hú de jó sorozat, de legalább nézhetö. Már sajna kezdem megszokni, hogy Magyarországra nem csak élelmiszerekböl/ruhákból, hanem filmekböl is inkább csak a gagyibbakat (ezeket a hollywoodi tömegfilmeket) hozzák be.
  • narumon
    #19
    Háth huhh. Ez erősen szubjektív, részemről büntetés lenne egy ilyen Shilla királyságot végignézni...
  • narumon
    #18
    Mármint úgy értettem, hogy tényleg a könyvet követi, és arról szól, vagy mint mondjuk a Sarah Connor Chronicles, hogy ugyan terminator, de tökmás.
    Ha a könyvet követi okés, de ha az lesz, hogy közben ezer mellékdolog lesz és csak a főszál követi a könyvet akkor azzal nagyon el lehet bakni.
  • labzo
    #17
    Arra lennék kíváncsi, hogy mikor adják le nálunk is az Outsourced sorozatot.
  • FoodLFG
    #16
    Az mr1-es koreai sorozatok még eléggé európa-kompatibilisek, ráadásul Koreából támogatják is őket, úgyhogy olcsóbbak is. De milyen sorozatot szeretnél ?

    Mert ha mondjuk adnának egy átlag japán sorozatot, az nem biztos, hogy olyan sikeres lenne. Az ilyen sorozatok gyakran gyerekesen idétlenek. Színészi játék többször gyenge, mint nem. Egyáltalán színészek helyett gyakran inkább "mindenhez értő" helyi (fiatal) hírességek szerepelnek, ami szintén a minőség rovására szokott menni. Sablonosak.

    A sokkal kisebb költségvetés miatt pedig a történetek inkább csak családra, vagy kisebb iskolai közösségre korlátozódnak, bár az tény, hogy máshogy dolgoznak fel bizonyos témákat és olyanokkal is foglalkoznak, amikkel az amerikai sorozatok nem annyira. Megvan ezeknek a sorozatoknak is a maguk hangulata, amit lehet kedvelni bennük, de egy profi amerikai sorozat mellett nem szólnának azért akkorát.

    Ha valaki most hirtelen felindulásból meg szeretne nézni egy japán sorozatot, az nézze meg mondjuk a Cat Street címűt. Rövid, könnyed, még európai szemmel is emészthető, kb ilyesmit kell várni a japán sorozatoktól, bár ez egy egyszerűbb alkotás... jdorama.hu ról tölthető.
  • kalapos01
    #15
    Filmekben. Nem mintha nem lenne leírva.
  • sanyicks
    #14
    "Már sorozatokban IS előzzük Amerikát"
    Még miben előzzük? Árakban igen. És még?
  • Molnibalage
    #12
    Csak, ha eredeti nyelven adják.
  • nessboth
    #11
    Azok tényleg királyak, van bennük egyfajta természetesség, ami odaköti a nézőket, a palota ékköve egy kifejezetten szórakoztató sorozat, ahogy bemutatja az ázsiai világot úgy, hogy az európai is megértse, mégsem szájbarágós módon.
    Walking Dead-el úgy vagyok, hogy első 3 rész után mélyrepülésbe ment az egész, remélem Stephen King megmenti, mert elég jelentéktelen lett az első évad befejezése...
  • zola2000
    #10
    Én is örülök a vilápremiereknek, ... de miért csak amerikából jönnek? Talán az M1en futó dél-koreai sorozatok az egyetlen nézhetőek.
  • AZTA
    #9
    Tudtad hogy a munkahelyen dolgozni kell? Ha meg nincs munka akkor mérnem rúgnak ki a ....-be?:D
  • kalapos01
    #8
    Lehet, hogy újdonság, de nem te döntöd el, hogy mi a normális sorozat. Ami szerinted normális, az más szerint hulladék. És viszont. De jó tudni, hogy van, aki szerint a Game of Thrones is hulladék.
  • Megtörhetetlen
    #7
    Jó-jó de mondjuk attól mert idehaza hamarabb vetítik nem értem miért lenen kevesebb a kalózkodás??? vagy ez csak számomra egy igen érdekes összefüggés??
    A sorozatoknál meg persze hamar átvesszük de melyikeket? Hawaii O 5 meg ezeket a hulladékokat nem is csoda, de valami normálisat azt persze nem sikerül.. Például kíváncsi leszek idehaza pl. mikor merik levetíteni a Walking Dead-et, és még sorolhatnám, tehát a javát.
  • winnie
    #6
    nem minisorozat, de mivel a könyvekre épül, nem is végtelen. gondolom. de hisz írod is a könyveket, még ott sem fejeződött be a sztori, így nincs értelme minit várni.
  • koschwarz
    #5
    örülünk ha van világpremier, ugyanakkor nem a tv-ben szeretem a sorozatokat nézni, hanem a munkahelyemen :DDDD
  • narumon
    #4
    Most nézem, hogy ez ilyen "végtelen" sorozat lesz? Kezdek félni. Azt hittem olyan lesz mint a Pacific pl.
  • narumon
    #3
    Game of Thrones nagyon várós, remélem nem basszák el, és átjön valami a könyv hihetetlen sokszínűségéből, hangulatából!
  • zetortraktor
    #2
    Minden nap világpremier, kivéve, amikor hetekig nincs világpremier. Biztos izgalmas lehet úgy sorozatot nézni, hogy minden második héten adnak részeket.
  • FoodLFG
    #1
    Aki tud angolul, az majd hülye lesz TVben nézni. Nálam minden nap világpremier.
    Ráadásul az igazi sorozat rajongó, aki képben van a felhozatallal, az nem TVben nézi így sem úgysem. A többieknek meg tökmindegy, úgyis akkor nézik, amikor eléjük rakják.