14
  • Slim Rick
    #14
    24 óra általában elég szokott neki lenni :Ð
  • Laza
    #13
    Megnyugodtam, nem lesz itt semmi baj, ott van Bauer, majd Ő megmenti a földet :)
  • pokolfiu
    #12
    jól hangzik... ;)
  • stremix
    #11
    Én gyerekkoromban álmodtam olyat, hogy a Föld kiszakadt a Nap vonzásából és egyre csak távolodtunk. Mi meg pörögtünk ezerrel és innen nézve a Nap járt körbe marha gyorsan. Egyre sötétebb lett, a növények kezdtek kihalni, egyre rosszabb volt az áramellátás, leállt a kaja termelése és közben egyre hidegebb lett.
    És az egész baromira valódinak tűnt, főleg, hogy sokminden volt benne amiről fogalmam sem lehetett kb 10 évesen. Nna erről szívesen csinálnék egy filmet.
  • Murder3
    #10
    de jó újjab hüyle katasztrófa film mi a jó abba h jön a a nagy meteor ami kipusztíttja a földet mi az isten olyan izgalams ebbe, eleve egy katasztrófa irányzatú filmen.

    inkább jöhetnének a normális fantasy filmek.
  • pokolfiu
    #9
    vízuálisan (trükkök, effektek) értettem természetesen... mert azt a filmet is az a gagyieffektes vég húzta le... legalábbis számomra.... :)
  • bigjoe
    #8
    Hát.. Bele sem akarok gondolni...
  • Mat666
    #7
    de nagyon.
  • koschwarz
    #6
    ez fájt.
  • pokolfiu
    #5
    érdekes... remélem nem basszák el úgy a végét mint a képletnek...
  • Etinger
    #4
    Nem nagyobb baromság mint ez a film. Tudni kellene elvonatkoztatni olyan alapvető dolgoktól, ami egyszerűen nem megy nekem. Mint például hogy egy ilyen eset mikor derül ki, mennyi ideje tudna róla mindenki, milyen hatással lenne ha akárcsak közeledne a Földre nézve.. szóval úgy ez az oldala eleve ugye baromság. De talán nem is ez a jó szó, inkább öncélú... Semmi bajom a rendező filmjeivel amúgy, vannak jók, kevésbé jók is, de ennek így ebben a formában semmi értelme. Nem nevezném kreatívnak. Földvége oké, de miért nem lehetett valahogy máshogy? Mágneses pólus váltás vagy valami hihetőbb - de szintén barom - ötlet. Vagy nem is tudom, de így az egész nem elvont, de nem is művészi, inkább egy katyvasz.
  • menetrend
    #3
    Ez akkora baromság, hogy védesd le mert valaki megcsinálja a végén.
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    A "Hullámtörés" valami istentelenül jó film!
    Az "Európa"-t be kell pótolnom.

    Cikkhez: amint megláttam Kirsten Dunst nevét máris csökkent a lelkesedésem.
    Ezt némileg kompenzálta az utolsó név: Kiefer Sutherland (az öreg Bauer). :)
  • nessboth
    #1
    jeee....legközelebb olyan művészfilm kéne, amiben egy kitaszított balerina keresi identitását, ám ráébred arra, hogy soha nem találja meg, míg a földön robotok háborúznak egymással...