1014
  • IXEMGabeo
    #134
    jéé ez még mindig bele van zúgva a nőbe:) jól odacsalta abba a kávéházba, ahol Gecmiz volt
  • zotya10002
    #133
    halni -----
  • extramagascsaj
    #132
    Nekem Bahar olyan jelentéktelennek tűnik...de lehet még meglepetést okoz.

    Eysan meg...nem tudom néha eldönteni,h megérdemli-e a büntit vagy nem.
  • zotya10002
    #131
    Nekem valahogy olyan érzésem van ,hogy a (kisöreg) nem tom a nevét később meg fog halmi!

    Ezzel aztán megint beindul a movie:-DD
  • eLiXir
    #130
    Kezd beindulni az élet :P

    Merem remélni, hogy nem valami drámaian rossz happy end lesz a sorozat legvége. Nem szeretném ha Ezel meghalna, vagy Bahar, vagy Ezel szülei...
    Épp elég nehéz volt túlélnem mikor a Szökésben Scofield meghalt a legvégén...
  • zotya10002
    #129
    Öm....Ezel..!!

    Az édesanyja majdnem elszólta magát!

    Izgi volt!
  • eLiXir
    #128
    amúgy baromi pofátlanság így a valódi török részeket feldarabolni és ebből is csinálni több száz epizódos szarságot. szemét szar rtl... legalább hétvégén is adnák
  • eLiXir
    #127
    ja, basszameg. azért köszi :D
  • IXEMGabeo
    #126
    elixit szombaton nincs Ezel, legalább is nem volt, mert 30-a szombat te:D
  • IXEMGabeo
    #125
    rtlmost.hu

    amúgy én is
  • eLiXir
    #124
    30.-i részt valaki felvette? lemaradtam róla ma(tegnap)
  • IXEMGabeo
    #123
    nem rossz módszer...Ezelen nem látszott h tud az öreg tervéről:)
  • extramagascsaj
    #122
    Cseles a vén fószer...de kotnyeles is rendesen. :D
  • extramagascsaj
    #121
    Meg így h megvédte őket...a bizalmukba fogadják.
  • IXEMGabeo
    #120
    semmi, az öreg bízta meg őket, hagyták magukat:)
  • extramagascsaj
    #119
    Azért,mert nem a halálát akarja,hanem h szenvedjen..elveszítsen mindent...az rosszabb,mint a halál.
    Amúgy meg ő nem gyilkos...csak bosszút akar. Az meg megint más,h ő akar bosszút állni,nem azt akarja,h más tegye meg helyette.
  • extramagascsaj
    #118
    sztem meg de
    mert egyértelmű,h kik tudták ráhúzni az egészet...ki volt bennfentes a kaszinóban,ki fért hozzá a cuccaihoz, kik tollasodtak meg hirtelen...miután őt lecsukták
  • IXEMGabeo
    #117
    na ez a jelenet elég tré volt:D

    Ezel hagyhatta volna meghalni Gengizt...erre meg visszamegy és 4-en szétvernek vagy 12 embert ez mi?:D
  • IXEMGabeo
    #116
    nyomoz, de sztem abszolút érthető, ha nem gyanakszik Gengicékre...
  • extramagascsaj
    #115
    Na végre már...amúgy nagyon buta kölök ez a Mert...annyi egyértelmű jel mutat rá,h nem a tesója volt...meg lehet sejteni a körülményekből,h kik ültették fel. Legalább ez a köcsög Ali elültette a bogarat a fülében végre.
  • extramagascsaj
    #114
    Vissza jöttek volna kísérteni?! :D
  • IXEMGabeo
    #113
    az poén lett volna, ha a 2 főhős leugrik a felhőkarcolóról:D miről szólt volna a további 160 rész?
  • haywire
    #112
  • extramagascsaj
    #111
    persze...
  • eLiXir
    #110
    nálam is ez a szitu, szeretlek téged de le sem szarsz
  • extramagascsaj
    #109
    szívás olyat szeretni,olyan után futni, aki le se szar...
  • eLiXir
    #108
    ugyan miért?
  • extramagascsaj
    #107
    Kezdem Cengizt megsajnálni :/
  • IXEMGabeo
    #106
    íjj Ömer öccse felhántorgatja a 97-es esetet, félek tőle h Aliék kárt tesznek benne:S
  • extramagascsaj
    #105
    Én most a 8. résznél járok. Igyekszem utolérni a tévét. :D
    Egy sorozat sosem olyan mint egy film,h gyorsan halad a sztoriban...ez van.
  • darkerlomy
    #104
    én speciel 8 részt hagytam ki és még így is tudtam miről van szó
  • IXEMGabeo
    #103
    Azért, ha én kihagytam volna egy részt a Lostból, Odaátból vagy éppen a Hősőkböl és az efféle bonyolult és összefüggő történetbeli sorozatokból akkor bizony mérgelődtem volna.

    Nem azt mondtam, hogy ez egy Barátok közt vagy egy Dallas, esetleg egy latin amerikai szappanopera, de bizony a cselekmények szándékosan le vannak lassítva, aprólékos ezáltal követhető is annak, aki kihagy belőle...
  • extramagascsaj
    #102
    Ez szinte minden sorozatnál így van szvsz.
  • IXEMGabeo
    #101
    jaja, mamár munka nap van szóval lesz nyugi:)

    Amit még észrevettem: én a múltkor kihagytam 2 részt, mert éppen aznap nem voltam otthon, aztán csütörtök, péntek megnéztem és ugyanúgy tudtam mindent miről szól, magyarán a cselekvés annyira nehézkesen megy, hogyha kihagysz 2-3 részt meg sem érzed ugyanúgy tudni fogod miről szól:)

    Mondjuk azért a múltba visszatekintő részeket érdemes megnézni azok általában mindig kihatnak a jelenre (2009) ugyebár
  • Inquisitor
    #100
    Dallas 372 rész? :)
    De szerintem 1967 óta készült néhány Colombo epizód is.
  • eLiXir
    #99
    Péntek (22.) óta csak egy rész volt igaz? Az aznapi... Ma lesz a következő?
  • extramagascsaj
    #98
    Annyian dicsérték a sorozatot,h elkezdtem nézni (természetesen az elejétől). Nem bántam meg...kellemes csalódás. :) Tetszős.
  • MagyaR
    #97
    Engem csak az zavar ebben a soriban, hogy egy-egy teljesen lényegtelen mondat után is képesek berakni ilyen feszengős, mozgalmas zenét, mintha valami iszonyatosan nagy fordulat történt volna :).

    Pl. egyik részben a fiatal csajszi kérdi Ezel volt nőjétől:

    "Te mikor engedted el magad utoljára?" (vmi ilyesmi volt). És bammm, jön ez a tipikus feszült zene :D.
    Kb. kérdezhette volna, azt is, hogy: "Mikor gyantáztattad legutóbb a lábadat?" :D.

    De amúgy minden más rendben van ;).
  • zotya10002
    #96
    Jóccaka!!
  • IXEMGabeo
    #95
    that s nice man