1014
  • ToCsEk
    #214
    mekkora rész volt :D ali a liftben, olyat röhögtem :D
  • IXEMGabeo
    #213
    Eysan rendesen játszadozott akkoriban Ömerrel elég mocsok módon, és most Cengizzel teszi ugyanezt:D
  • eLiXir
    #212
    AZT A MINDENSÉGIT NEKI :D
  • IXEMGabeo
    #211
    ez a mai rész ritka szar volt, ráadásul az RTL meg is vágta...:S

    ment a sajnálkozás Eren miatt, Tefo lemondott 1 hétre, vissza 1995-be, ami lényegtelen volt, Jenkins Eysan után ment semmi nem derült ki most:S
  • ToCsEk
    #210
    de úgy van, törökben 1 rész másfél óra volt, itt meg 45-50percnél elvágják, szóval 66részes lesz az első évad, szóval most járunk felénél
  • Suffering
    #209
    én nem tudom :D
  • eLiXir
    #208
    de nem úgy van valahogy, hogy az rtl felezve adja a részeket?
  • Suffering
    #207
    33 rész az első évad az imdb szerint. és ma volt a 32. rész.
  • eLiXir
    #206
    wtf, holnap lesz az évadzáró?
  • IXEMGabeo
    #205
    Serdar (alias a nagyúr), ha jól láttam még visszatér, mert túlélte a szurkálásokat:O
  • Suffering
    #204
    kiváncsi leszek a holnapi évadzáróra :D remélem elárulja h ő ömer. amugy ebből nincs 3. évad? mert az imdb csak 2 évadot ir aminek 2010-ben lett vége.
  • IXEMGabeo
    #203
    Cengiz kikapott:D:D aztán kidumálta magát és elégette szépen mindkét fecnit nem mutatta meg Ezelnek...
  • Suffering
    #202
    basszus nem néztem a mait. mi lett annak a pokernek a vége ahol mind2-en felirták egy papirra a legnagyobb titkukat?
  • IXEMGabeo
    #201
    aztamindenit...

    Tefik lelőtte biztonsági őr fiát, aki látta ugye a felvételt, amit Serdar küldött...

    erre meg most a telefonba azt hazudta Ezelnek, hogy Ali lőtte le a kissrácot jujj mi lesz még itt
  • matyi0323
    #200
    :D
    most kihagyom :D
    ma sikerült megnéznem 8 részt, holnap folytatom, "utólérem" magam, aztán majd onnantól beszállok a tv-sbe :DDD

    ( Amúgy így sokkal jobb nézni, teljesen összefüggő, egymás után.. reklámok nélkül. :DD )
  • IXEMGabeo
    #199
    na kezdődik
  • IXEMGabeo
    #198
    na igen, 2 hét nagyon sok idő a kihagyásra...nagyon jó a sztori érdemes pótolnod...
  • matyi0323
    #197
    Na, hát én már tökre nem értem most miről szól. :D
    Mostanában csak hébe-hóba láttam, a kezdeteknél meg eleve nem láttam vagy 2 hetet, úgyhogy letöltöttem az eddigi összes részt, aztán szerintem ma-holnap-holnap után neki ülök és egybe megnézem:D hátha felfogom:DD
  • zotya10002
    #196
    Az csak véletlen! a kereszt neve Ali neki is:-)

    Először én is filóztam...
  • IXEMGabeo
    #195
    akkor mégis igaz, de az egyikük neve mintha tényleg Ali lett volna:)
  • zotya10002
    #194
    Igen azok.A kis öreg egy napon meghalt 3 fiának a sírja!
  • zotya10002
    #193
    Az szerintem nem Ali neve volt!

    Hanem a kis öreg 3 fiának a sírja volt!De nem 100%

    mindjárt meg is nézem HE:-)
  • IXEMGabeo
    #192
    az a nézése, ahogy Ömer anyjára nézett és elmondta h megölette a 3 fiát érdekes volt:D szerintem csak hazudott neki, valamiért az öreg nem akarja h Ezel/Ömer abbahagyja ezt mondjuk nem értem miért és az Ali féle sírkövet sem értem kivéste oda:)
  • eLiXir
    #191
    jobb is így, csak nem akarom, hogy a végén kiderüljön ez az öreg is a rossz oldalon áll, vagy csak én kezdek aggódni emiatt?
  • IXEMGabeo
    #190
    ez nagyon gyanús volt még a végén kiderülne valamilyen folytán h az apjuk?:D nem hiszem azért...

    végén kemény volt a sírkövön lévő felirat, Ali neve volt rajta:O

    Serdart is jól átverte az öreg:D

    tudod az öreg sztem azt akarja h Ezel végigvigye a bosszút úgyhogy a kazettát nem fogja neki odaadni máskülönben a sorozatnak is vége lenne;) minden megy tovább, Ramíz biztos kitalál valami indokot mi lett a kazettával
  • eLiXir
    #189
    az öreg miért nem adja oda ezelnek a kazettát? nem értem, meg azt sem értettem hogy két fia van, és akkor mutatták ezelt meg alit...
  • IXEMGabeo
    #188
    ez mekkora a törököknél a Taxi-t , Taksinak írják:D

    na úgy néz ki Ezel tud a felvételről...
  • IXEMGabeo
    #187
    ezt majd megtudjuk mindenesetre furán nézett, nem csodálkoznék, ha lesz olyan rész, ahol Tefo életveszélybe fog kerülni...
  • DONGUBA
    #186
    ya csak vajh hallotta alit a teloban mikor szolt tefonak?
  • eLiXir
    #185
    fuck, nem emlékszem hogy adott volna vmit is Mertnek Ramiz az előző részben
  • IXEMGabeo
    #184
    amit az öreg Ramiz adott neki, csak én az előző részben azt nem láttam, a muter mondta meg nekem is:D

    ott az előbb elolvasta és már ott vagyunk, hogy ő is bosszút forral Aliék ellen:) kezdenek kuszálódni a dolgok elég kemény:D
  • eLiXir
    #183
    én azt valahogy nem értettem, Mert honnan is tudta meg pontosan hogy bátyja ártatlan? milyen naplóból?
  • matyi0323
    #182
    :DD
  • IXEMGabeo
    #181
    ja tiszta már ezt az öreg adta neki...
  • IXEMGabeo
    #180
    WTF: Mert mégcsak most jött rá, hogy összeesküdtek a bátyja ellen? mi a fene ez a napló mégcsak most került elő?
  • IXEMGabeo
    #179
    ÖF:

    Ali majdnem látta az orvos aktáját (amiben látható Ömer szétvágott képe és a műtét további képei), volt egy jelenet, Ali majdnem leesett az emeletről végül a bal kezével elengedte az aktát, ami leesett és Tefo megmentette...

    Ezel és az anyja közt volt egy kis vita, hogy ő igazából Ömer, és ott van velük lélekben, és , ha eljön az idő elmondja az öccsének és az apjának is, hogy kicsoda valójában.
    Ezel kiderítette ki az a Serdar (Eysan apja, mint tudjuk), Serdar pedig Ezel után nyomozott egy hotelban, megvesztegetett egy nőt, ám előtte a nő nem adta be a derekát felhívta véletlenül Tefot, aki beleszólt, majd éppen Serdar volt, aki kikapta a recepciós nő kezéből a telefont és majdnem meghallotta Tefo hangját.

    öreg maffia vezér valamit tervez...

    úgy dióhéjban ennyi
  • matyi0323
    #178
    Sajnos az első 20 percről lemaradtam.. :/ :D
  • IXEMGabeo
    #177
    ez nagyon jó rész..most érdemes nézni:)
  • IXEMGabeo
    #176
    áá, megmondom őszintén a utóbbi időben volt, amikor kihagytam 1-2 részt simán tudom miről szól és nem vesztem el a fonalat...

    az tetszik még benne, hogy van 1-1 rész, ami kifejezetten kiemel 1-1 szereplő háttér történetét. karakterhű sorozatnak tűnik, bár Ezelnek is voltak nehéz időszakai, azért látszik, hogy ő sem gép...

    valamiért viszont az öccse Mert kissé idegesítő karakter lett, ahogyan ott sírt a halott biztonsági őr fiának, hogy jujj legyünk barátok, tesók:D az nem tetszett valahogy, túlságosan nyálas karakter
  • eLiXir
    #175
    csak ne baszd fel magad nagyon, hogy hétfőig kell várnod a folytatásig :D