60
Az SG mobilverzioja
  • Aquir
    #20
    Az Opera Miniben van "mobil nézet", ahol nem kell nagyítani, ez kevesebb adatforgalmat generál
    én jóformán csak képeket és szöveget olvasok, naponta használom, és a 100 mb csomag max 60%-kát használom el egy hónapban vele.

  • Grenzjager
    #19
    jaja, opera mini, semmi gond vele.

    Sokszor csak telón tudok netezni, wifin, nokián, amire operát telepítettem, a honlap normál verzióját jelenítem meg és semmi gond, igaz nagyítani kell a full honlapra, van ahol viszont ezután úgy töri a normál lapot hogy az kényelmesen jelenjen meg.

    nyilván ez összességében a készüléktől függ a legnagyobb mértékben.
  • Aquir
    #18
    végülis te döntesz mit használsz:)
  • Büdös Bohóc
    #17
    elfelejtettem hozzáírni a példámhoz, hogy számoljunk 1 gigás adatcsomaggal
  • gergely1991
    #16
    Ahogy a #15 is megírta nem a gyorsaságért fizetsz hanem a forgalmi díjért.....(mintha telefonálnál valakinek)
  • Büdös Bohóc
    #15
    Nem a gyorsaságról van szó, nem érted? Gondolj már bele mennyi adatmennyiség és mennyit fizetsz majd utána. Csak ha indexet számoljuk és megnézel naponta rajta 10 oldalt mondjuk, akkor az általam említett 3 megával ez kb 33 napig tart ki. És még csak index.hu-t néztél.
  • Gerygrey
    #14
    Android gyari browsert hasznalok, es 200k vagy 3 mega tenyleg nem oszt nem szoroz - bar gyanitom nincs ekkora kulonbseg. Wifi/HSDPA hasznalata eseten mindketto gyors a Galaxy S-en, ahol meg 3G sincs (videk, vagy metro) ott a mobilverzio is eleg lassan jon be.
  • Büdös Bohóc
    #13
    ja és mellette egy rakás webes fícsörtől megfosztja magát, mert annyira buta szar fos az opera mini
  • Aquir
    #12
    vagy Opera Minit használ, ekkor pl. tárgytalan.
  • Büdös Bohóc
    #11
    biztos neked mindegy, hogy 3 megát tölt be az index.hu, vagy 200 kilót.
  • Gibor
    #10
    Nekem tökéletesen működik Dolphi-val... Meg operával is.
  • bardocz
    #9
    Skyfireban be van állítva, hogy mindent rendesen töltsön be. És mégsem működik.
  • SötétBarom
    #8
    Ugyan ez nálam is. Mondjuk ha a fórum is kapna egy ilyen mobilra optimalizált kezelőfelületet, az istenkirály lenne..
  • Gibor
    #7
    Egyszerü, androidnál, én dolphi-t használok, beállítások és user agent - desktop...
  • bardocz
    #6
    sg.hu/forumbejelentkezes.php-t mentettem el, és ugyan úgy a mobilos verzióra dob először. És akkor a bejelentkezés gomb helyett normál verzió>fórum>bejelentkezés>bejelentkezés gomb úton jutok el a fórumig.
  • AlieN911
    #5
    Úgy kell igen. X8-am van:
    sg.hu/forum.php van elmentve nekem, és jó.
    bár én csak a fórum részét használom, lehet, hogy más része nem jó így.
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Nincs okostelóm, de ha az sg.hu/index.php-t mented el vagy a forum.php-t akkor mi történik?
  • desigo
    #3
    +1
    jó lenne ha a fórum is hasonló töredezettséggel menne
  • bardocz
    #2
    Nekem is ugyan ez van. És én a telefonom képernyőjén nem találok fórum gombot, ami miatt amúgy ide járok.
  • Gerygrey
    #1
    Ok, van egy ilyen. Szubjektiv, hogy kinek tetszik, kinek nem... En valahogy alapbol nem kedvelem az ilyen mobilra butitott oldalakat. Vegre eljutottunk oda, hogy szamtalan, teljeserteku bongeszovel ellatott mobil kozul valogathatunk (iPhone, Android) erre valamiert tendencia lett az utobbi idoben, hogy az egyes hirportalok visszahozzak az 5-6 evvel ezelotti WAP-feelinget... Nem teljesen ertem, de mindegy.

    Nekem az lenne a kerdesem, hogy hogyan lehet letiltani? Hiaba kattintok a "teljes verzio" gombra, a kovetkezo latogataskor mindig a mobilverzio jon be. Az Indexnek is van ilyenje, de ott ha atvaltok teljes verziora, az ugy is marad - gondolom cookie segitsegevel. Az SG-n nem lehetne ilyen, vagy valami direkt link a desktop verziohoz, amit el lehet menteni konyvjelzonek a sima sg.hu helyett?